Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka ale niegrzeczna

panie kogo unikac na tym forum

Polecane posty

Nowym nie trzeba manipulować, ktos wrzuca temat i o już na dzień dobry nie owija :) Mnie tez swojego czasu nie oszczędził, posypało sie pare iskier a teraz zyjemy sobie grzecznie i dla kazdego jest wystarczająco duzo miejsca. Cześc Andro, jak tam Twoje członki? Świeca była jak sie patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy👄 Widzę,że ominęła mnie walka o świecznik:P Gdybym tu była na czas....walczyłabym jak lwica:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Ada, bez bicia przyznam, że zapomniałam juz, kto zagarnął świecznik, ale odzyskam go dla Ciebie :) Dostaniesz obwiązany kokardką i sztywny jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z mojej strony mogę zapewnić,że będę się nim zajmowała z należytym mu szacunkiem i czcią:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIKAC TO TRZEBA
VERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ale ja nie jestem mężczyzną w przedziale wiekowym od 30 do 40 lat. Jednakoz to słuszna uwaga. Jestem złem wcielonym. 😴 Gdybym miała w posiadaniu wasze włosy łonowe to bym zrobiła laleczki voo-doo. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, świcznik dawno jest Twój )i( strzał z takiej pozycji jest nie do przebicia :-) No, chyba że Klara ma coś, co mnie powali ;-) Vera, bo jestem bardzo skromny :-D Foxy, wypolerujesz świecznik i tak po prostu go oddasz nie używany? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd, umarłabym ze wstydu, gdybym miała przekazać komuś popsutą rzecz. Najpierw dokładnie bym sprawdziła, czy to towar z najwyższej półki, potem bym go wypolerowala, żeby pieknie stał i udekorowała kokardką, żeby obdarowana z chęcia i wypiekami na twarzy zechciała go rozpakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie
tego sie nie da wykluczyc droga vero. nie ma dowodów na to że jestes kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, to Ty dobre serce masz, skoro jesteś gotowa tak się poświęcić dla innej kobiety i sprawdzić... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka ale niegrzeczna
NOWY temat to było prowo, cel osiągnął wczoraj, wtajemniczone osoby wiedza jaki ;p reszcie dzięki za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię Foxy,bo ja nawet z dobrego serca nie umiałabym oddać towaru z najwyższej półki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa, spokojnie, ja jestem szczęśliwa posiadaczką Androgenowego języczka i paluszków. Nie jestem pazerna, żeby wszystko zagarniac dla siebie. Jesli chcesz, możemy robic od czasu do czasu switch albo pozyczać sobie swoje dobra, żeby miec komplet i korzystać z wszystkich mocy. Przeciez sie nie wymydli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy:) To trzeba było tak od razu:classic_cool:Tylko to pożyczanie i wymienianie się hmmm zawsze jakiś niedosyt,bo czegoś będzie brakowało do kompletu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się zaczynam dziwić, żadna nie upomniała się o Twoje serce... wszystkie suki chcą tylko tych legendarnych orgazmów z wodotryskiem i trzęsieniem ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×