Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKS21

Najlepsza książka do nauki angielskiego

Polecane posty

Gość gość
To wie ktoś z jakiej książki są moje kserówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście pożyczyłam książki od siostrzeńca z liceum i się na ich podstawie uczyłam http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/wyniki-wyszukiwania/?search%5Bpoziomy_uid%5D=212203 co prawda byłam kiedyś na miesiąc w Anglii więc jakieś pojęcie na temat języka miałam i jakieś osłuchanie także dlatego było mi łatwiej ale książka też była tak skonstruowana że dało radę spokojnie ją ogarnąć. Co prawda dużo też zależy od zdolności językowych człowieka, nie każdy ma takie same do do tych samych czynności. Jeśli jednak ich nie mamy to nie proponuję samemu nauki bo możemy tylko nauczyć się złej wymowy i tyle z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam aplikację LingLing. Uczę się już prawie pół roku i mam ponad tysiąc przerobionych słówek bez większego wysiłku. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naszą aplikację LingLing - do nauki angielskiego na android: Moi drodzy - mamy dobre wieści - w ciągu 7 dni będzie dostępna wersja na iOS pod tym linkiem: https://itunes.apple.com/us/app/lingling-learn-english/id878035089?ls=1&mt=8 Również w ciągu 2 miesięcy planujemy wydanie wersji na Windows Phone we wszystkich językach - więc jak ktoś potrzebuje dla siebie lub znajomych to będzie gotowe :). Planujemy też wprowadzenie wersji tematycznych - macie jakieś specjalne życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo dobrych książek do nauki angielskiego, na różnych poziomach. Oxfordzkie są fajne, ale mi najbardziej do gustu przypadły książki Murphy'ego "English Grammar in Use", na każdej lewej stronie jest teoria, a na prawej ćwiczenia. Szybko można znaleźć zagadnienia, które nas interesują i są w przystępny sposób wytłumaczone. Wybierając książki z niepolskich wydawnictw mamy też pewność, że nie będzie tam błędów. Niestety wszystkie dobre książki do nauki języków są drogie, ale cóż.... za wiedzę trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam podręcznik w formie ebooka oraz tradycyjnej książki http://www.ebooki123.pl/przystepna-gramatyka-angielska_p327 Przystępna gramatyka angielska Ryszard Purski W książce „Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami” autor Ryszard Purski prezentuje podstawowe zasady gramatyki angielskiej oraz zwraca szczególną uwagę na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, które nadają wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą formę. Formy nieosobowe czasowników, takie jak bezokoliczniki i imiesłowy, odgrywają bardzo ważną rolę w języku angielskim. Za ich pomocą tworzona jest na przykład większość czasów gramatycznych, strona bierna, a funkcjonowanie czasowników posiłkowych modalnych możliwe jest praktycznie tylko w połączeniu z bezokolicznikami. Ponadto formy nieosobowe występują bardzo często w rozmaitych konstrukcjach zdaniowych, a niekiedy jedynymi poprawnymi konstrukcjami są te, które zawierają tylko formy nieosobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MułKsiążkowy
Słuchajcie! Znalazłam na Inbook.pl powieść angielską, która bedzie szkoliła nas w języku angielskim! Zestaw ćwiczeń po każdym rozdziale! Zamówiłam sobie wczoraj i już nie mogę się doczekać :) To nie jest to samo czego uczą w szkołach, slang i specyfika języka, tego właśnie chce się nauczyć, mam nadzieję, że znajdę więcej takich produktów. Dostępny tutaj: https://www.inbook.pl/product/show/661783/ksiazka-portret-doriana-graya-z-angielskim-doskonal-swoj-angielski-na-oryginalnym-tekscie-klasycznej-powiesc-oscar-wilde-ksiazki-jezyki-obce-inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejszy jest dobry dobór poziomu książki do własnych umiejętności. Andrzej Michalski, jeden z najlepszych gramatyków praktycznych, proponuje dwie pozycje swojej sztandarowej książki Angielski-korepetycje. Część pierwsza adresowana jest do licealistów, bo zawiera ćwiczenia z całości gramatyki angielskiej, część druga, adresowana jest do wszystkich studentów, podchodzących do fce i maturzystów "rozszerzonych". Część pierwsza jest na językowym poziomie a2, b1. Część druga na b2, c1. Seria Angielski-korepetycje to klasa sama dla siebie - uczysz się przez testy (tłumaczenia, parafrazy) - klucz, tłumaczenia, informacje gramatyczne jak w repetytoriach. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockIt80
Jak dla mnie praca zbiorowa: edugaleria. pl/jezyk-angielski-angielski-gramatyka,c867,p60758,pl.html w cenie 22 zł, tania i konkretna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze też uczyć się z kursów multimedialnych, można pożyczyć albo kupić-koszt nie jest przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranka
Ja ze swojej strony polecam książkę "ANGIELSKI KOMPLETNY". Jest tam absolutnie wszystko co jest potrzebne do nauki języka. Książka niestety tylko w wersji elektronicznej (drukowanej nie znalazłam), ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.angielskieksiazki.pl tu znajdziesz duzo ksiazek po angielsku z dostawa do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABasia123
Książek do nauki języka angielskiego jest naprawdę bardzo dużo. Wszystko zależy od poziomu wiedzy oraz na co chcemy położyć największy nacisk. Polecam zajrzeć na stronę http://edugaleria.pl/jezyk-angielski,c867,pl.html jest tam dużo naprawdę fajnych propozycji i to w konkurencyjnych cenach. Dla mnie najodpowiedniejsze są książki z wydawnictwa Oxford. Może dlatego że zawsze się na nich uczyłam. A dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYSIEK1133
Cześć wszystkim! Razem z paroma kolegami programistami założyliśmy firmę w Tajlandii, która produkuje aplikacje do nauki języka angielskiego. Prosiłbym was o opinię na temat naszego najlepszego programu LINGLING Nauka angielskiego - jest to program/gra do nauki słownictwa. Ma ponad 21.000 słów z nagraniami lektora w bazie i wykorzystuje obecnie najefektywniejszy algorytm oparty o metodę Super Memo. Sam uczyłem się z naszego programu Tajskiego i przyswoiłem ponad 5000 słów - więc to działa! Polecam sprawdzić za darmo i będę wdzięczny za opinię na store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jestem zwolennikiem nauki angielskiego przez tłumaczenia i gramatykę, polecam Angielski-korepetycje 1, Andrzej Michalski (to część, która poprowadzi Cię aż do matury, którą zaliczysz świetnie - o ile się wykażesz w pracy) Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski (to część, która przeznaczona jest dla mocnych - studia, matura rozszerzona i anglo-świrów) To chyba najlepsza alternatywa dla zwykłych korepetycji. Robisz kiedy chcesz i ile chcesz, a płacisz raz. Dobrych wyników w nauce życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaaaaaa
Jak dla mnie dla początkujących numerem jeden pozostaje ANGIELSKI HELLO. Pozycja przyjazna użytkownikowi, łatwo przyswajalna wiedza, warto sprawdzić:) Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka71
jak dla mnie nie istnieje coś takiego jak najlepsza książka. tyle już ich miałam w karierze w szkołach... każda z nich to jednak spory wydatek. i oczywiście nawet pół się nie przerobi. jak dla mnie to najlepsze są materiały przygotowywane pod realizowane zagadnienie, bo wtedy przynajmniej jest coś konkretnie pod to, a nie np jedno ćwiczonko na gramatykę i dalej... między innymi dlatego się zdecydowałam na korepetycje, no i wolę osobiście indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka71
w needaschool.com można spotkać fajne oferty korepetytorów, mi się trafił akurat rewelacyjny facet, i z podejściem jakiego bym oczekiwała od indywidualnych lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiks45
Problem tkwi w tym, że wszystkie tu opisane metody i sposoby to są metody tłumaczeniowe, a takimi metodami ciężko się uczyć jakiegokolwiek języka. Teraz pora na nowe odkrycia w tej dziedzinie, na metodę 5s, to genialna metoda która uczy odczuwania języka a nie tłumaczenia. Dzięki tej metodzie uczysz się czuć język jak ojczysty, zamiast ciągle tłumaczyć w myślach, poza tym jest genialnie prosta, dziecinnie łatwa i niewiarygodnie przyjemna : https://www.facebook.com/metoda5s/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że nie ma co wydawać pieniędzy na książki z których ciężko się nauczyć. lepiej wybrać się do jakiejś szkoły i tam poznać angielski od podstaw. sama tak zrobiłam i dzięki Pi School wkońcu nauczyłam się języka tak jak powinnam - na zawsze, nie na chwilę i całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od samych ksiazek lepsze są kursy online, przekonalem sie o tym korzystając z http://www.hanzilla.pl/ do nauki chinskiego. poza lekturą potrzebna jest jeszcze praktyka i taka też można zrobić online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa28
Ja zawsze korzystam ze strony http://ucze.pl . Jestem początkującą nauczycielką i zawsze znajduję tam fajne materiały i ćwiczenia. Przyda się do wielu poziomów i przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×