Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKS21

Najlepsza książka do nauki angielskiego

Polecane posty

Książek do nauki angielskiego jest bardzo dużo. Do tej pory korzystałam z Longmana. Polecam Speakout zaś z Oxfordu English File (chyba najnowsze wydanie). Te ksiązki fajnie sprawdzają się jak uczysz się z kimś ale są drogie. Trzeba inwestować w naukę angielskiego. W ostatnim czasie natknęłam się również na bardzo pomocną stronę z ebookami, tanimi ale profesjonalnymi do samodzielnej nauki angielskiego: https://www.ebook.gettinenglish.com Polecam jeśli ktoś chce zaoszczędzić ale w dalszym ciągu inwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach typu empik czy innych księgarniach są np. książki po angielsku ze słowniczkami, lub książki czesciowo napisane po polsku i czesciowo po angielsku z ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy filmik. Zgadzam się z większością jego poglądów na temat nauki angielskiego. Inne filmiki, na przykład o nauce angielskiego tak jak robią to dzieci, też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od poziomu na którym jesteś. Jeśli na średnim proponuję wyciągnąć książki z liceum szczególnie repetytorium do matury. Natomiast jeśli jesteś na poziomie zaawansowanym to książki z Edgara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja polecam wejść na bloga metoda zuzy uczyłam się tym samym sposobem angielskiego pisze tam o fajnych materiałach z jakich można skorzystać pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nauce języka najlepiej zacząć od książek dla dzieci, a najtańsze w języku angielskim znalazłam na English Book Club :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, najlepsze są książki dla dzieci. Poszukałam trochę i znalazłam link do tej strony https://englishkidsclub.pl To bardzo niska cena jeśli chodzi o książki do angielskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw można pobawić się w tłumaczenie książeczek dla dzieci, ostatnio dla swoich pociech zamówiłam z English Book Club i sama mam zamiar się trochę na tym nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieciaków English Book Club, najlepszy angielski jaki znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci tak jak wyżej księgarnia English Book Club, a dla starszych książki z serii Matura Focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na English Book Club, bo szukam tylko dla dzieci, słuchając jak im czytam i tłumaczę dużo się uczą. Najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam naukę od pozycji dla dzieci, a teraz swoje uczę już od małego. Zainteresowałam się stroną English Kids Club i uważam, że ma naprawdę dobrą księgarnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia od English Kids Club ma najtańsze pozycje po angielsku :) Oczywiście są to pozycje dla dzieci, ale komuś mogą się w tych czasach przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to dla początkujących i dzieci jak najbardziej English Kids Club włącznie z ich księgarnią English Book Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik i inne książki. Książki, czyli księgarnie, empik, English Book Club i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przyszłym roku mam zamiar udać się na kurs, ale mam zamiar trochę się przygotować, w końcu coś wiedzieć trzeba prawda? Zaczęłam od książek dziecięcych, zamówiłam je z English Book Club, a obecnie już ze stacjonarnych księgarni powoli od poziomu gimnazjalne, poprzez licealny i w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo różnych książek ale jak ktoś chce się nauczyć języka angielskiego czy to innego to najlepiej wyjechać. Ja byłam ciemna z angola przyznam szczerze. A jak wyjechałam do Londynu http://www.wyjazdy-jezykowe.com/ to obyłam się z językiem bo wszyscy mówili po angielsku i jak ja chciałam z nimi porozmawiać to również musiałam. Miałam tam dobrych nauczycieli i dużo lekcji i tak się nauczyłam angielskiego. Nie znam jeszcze wszystkich słów bo wiadomo jest ich masa ale już nie mam bariery, że nie dogadam się z obcokrajowcem, który choćby zapyta mnie o godzinę czy jak dojść w dane miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej uczyć się online za pomocą aplikacji lub stron internetowych. Ja mogę polecić kilka EllaLanguage, Duolingo, Memrise są spoko :) chociaż na ostatnich dwóch to głownie słówka wiec raczej polecałabym pierwszą opcje. Co do platformy EllaLanguage to mają fajnego bloga z którego też można wiele się nauczyć https://ellalanguage.com/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×