Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKS21

Najlepsza książka do nauki angielskiego

Polecane posty

Gość gość
Polecam super księgarnię internetową, ostatnio udało mi się zakupić 3 super pozycje za 30 zł z groszami, dostawa też za kilka złotych. Jak ktoś lubi sobie kupić jakoś wartościową książkę od czasu do czasu to tu upoluje największe obniżki! http://leadmy.pl/p/xyiS/c7rs/MwPg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka miesięcy temu zamówiłam z www.ksiegarnia.siesta.pl książkę wydawnictwa Langenscheidt. Jest tam wiele fajnych ćwiczeń gramatycznych i można nauczyć się fajnie słownictwa. Jeśli jesteś już na wyższym poziomie to znajdziesz tam też książki bardziej zaawansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekska

Mam stos różnych książek ale to nie to, samo do głowy nie wejdzie, wolę kurs. Kontakt z innyymi ludźmi, angielsi robiłam w profilingua. Bardzo mi się w pracy to przydało, bo jednak sporo mamy zagranicznych klientów a zawsze to dodatkowa umiejtność. kurs wspominam bardzo pozytywie, fajni lektorzy, czułam ze robię postępy, jak cos ybło niejasne to umawiałam się na dodatkowe konsultacje z samym lektorem. Teraz chętnie wrócę na włoski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczos

Mało jest dobrych książek na temat nauki języków obcych, ale jedną z ciekawszych jest - livro.pl/fast-languages-szybka-nauka-jezykow-obcych-grzesiak-mateusz-sku1224830604.html Ale wiadomo, że do nauki niezbędna jest systematyczność. Bez niej niczego nie zdziałacie. Z tej pozycji da się coś sensownego wyciągnąć, ale faktycznie większość takich pozycji zupełnie niczego nie wnosi. A tak to praca, praca i jeszcze raz praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jak zapiszesz się do szkoły to tam ci podadzą najlepsze opcje, tak to ciężko jest podać jakieś konkretne przykłady, jak zapisałam dzieci do toddler british center to tam dali konkretne książki jakie są dobre i potrzebne i po problemie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniowo , srodowo i nadal listopadowo. Coraz zimniej za oknem i coraz blizej do swiat. Dni krotkie , wieczory dliugie , dobry czas na nauke jezykow. Ksiazek polecono tu juz wiele. Choc ostatnio coraz bardziej popularne staje sie uczenie z netu , filmow i programow wirtualnych. A wiec do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski jest jezykiem powszechnie stosowanym i byc moze najlatwiejszym do nauczenia. Ale w dzisiejszych czasach warto znac wiecej jezykow niz tylko angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×