Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monnikas

Opiekun klienta w Banku Pocztowym

Polecane posty

Gość Monnikas

witam, aplikowałam na takie stanowisko: sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczasowych Klientów, przy wykorzystaniu możliwości rynku lokalnego, diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie oferty Banku, organizowanie procesu sprzedaży oferty Banku dla Klientów poza siedzibą Banku, budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą Klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi Klientów, operacyjna obsługa Klientów detalicznych i małych podmiotów gospodarczych. pracuje ktos na takim stanowisku? jak sie pracuje? piszcie opinie prosze!!! jutro mam rozmowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnikas
hmmm to nie warto isc na rozmowe? dodam, ze jestem po pedagogice, nigdy nie siedziałam w sprzedazy ani tym podobne,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq w pomarańczy
no to już sama musisz wiedziec czy warto ..czy stres związany z tym że ciągle wymagają byś coś sprzedała cię nie przerośnie..to ciągłe naciąganie ludzi ..może płacą jakąś podstawę ..jeśli płacą podstawę jakieś 1000 zł na ręke to można próbowac ..nawet jak niewiele sprzedasz i ci podziękują to coś tam zarobisz w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnikas
a najdziwniejsze jest to, ze niby mam miec jutro rozmowe a dzis widziałam ogloszenie na to samo stanowisko w moim miejscu zamieszkania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×