Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała stópka

MAŁE STÓPKI :) są tu jakieś ??

Polecane posty

Gość mała stópka

Czy są tu może jakieś kobiety z małymi stópkami? Moje mają 21 cm, czyli rozmiar 33-34 ;) jak sobie dziewczyny radzicie? gdzie kupujecie buty? zapraszam wszystkie dziewczyny, które wiedzą ile trzeba się naszukać, żeby takie buty znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
ja mam troszkę mniejsze dlatego ciężko coś znaleźć.. a jeśli kupujesz w rozmiarze 34, to gdzie? ryłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bazarze. Ryłko, dobre sobie, tam to nawet nie wchodzę, bo mnie nie stać. Mam taką panią, która sprowadza małe rozmiary, mam dużo butów, wysokich obcasów i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
a może jakieś sklepy internetowe godne polecenia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuję butów przez neta. Jak nie przymierzę, to w życiu nie wydam kasy. Poza tym, te buty w necie są zwykle drogie. Po 100 zł i więcej kosztują, więc nie mój target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawieki
szarkah wpadlas! rhovan to teraz tlumacz sie po chuj cukradlas komus foty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallaallalalalallaa
to już nie chodzi o to, że nie można dostać butów, tylko bardziej o to, żeby były ładne i wygodne mam od Ryłki kilka par, 3 pary były wygodne i ładne (teraz już niemodne, ale je nadal mam), 3 pary- bo były mi potrzebne buty w tym kolorze kupuję też na www.femmishu- ale tam mają niebotyczne obcasy i nie daję rady chodzić 'na co dzień', a te na niższym są brzydkie ja muszę mieć buty ze skóry (raz na wyjeździe kupiłam na szybko dziecięce baleriny w CCC, bo było zimno a miało być ciepło, a miałam ze sobą tylko sandały- ze skóry ekologicznej- nie ma porównania do butów ze skóry i moja stopa też ma 21cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie kupuję skórzanych, nie widzę powodu. Co do obcasów, to moje się zaczynają od 7 cm, najwyższe mają 15. Chodzę w nich na co dzień. Lubię mieć dużo butów, więc nie przekonuje mnie wydawanie 3 stów na coś, co będę nosić jeden sezon. Wolę sobie zasponsorować 35 z CCC, albo z bazarku i chodzić rok. Bez żalu wyrzucam takie buty, skoro kosztowały mnie 40 zł na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
a czy któraś kupowała buty na allegro u użytkownika TRENDY 7 ? bardzo ładnie wyglądają, i są podane dokładne wymiary, i jak widze w razie czego bez problemu można wymienić na inny rozmiar lub też zwrócić ;-) teraz miałam duży problem ze znalezieniem butów na jesień, kupiłam w ccc, ale wiadomo są troszkę za dużo i nie chodzi mi się w nich zbyt komfortowo, wkładka włożyła, ale wiadomo nie ma to jak dopasowany bucik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallaallalalalallaa
napisałam- nie ma porównania w komforcie noszenia butów skórzanych a 'plastikowych', sama byłam zdziwiona jak nosiłam te z CCC, że to jednak ważne z czego zrobiony jest but (nie noszę również ubrań z poliestru) wiem, że są tacy ludzie,którzy idą w ilość a nie jakość- dla mnie ważniejsza jest ta druga, buty noszę dłużej niż jeden sezon, mam ponad 20 par butów, tylko co z tego jak się bardziej wybiera z tego co jest,a nie z tego co by się chciało kupuję też czasem na allegro, rok temu zamówiłam szyte na miarę oficerki- czarne i brązowe i w końcu nic mi nie odstaje -nie dość że mam małe stopy, to jeszcze chude nogi i na pewno pochodze w nich minimum kolejne dwa sezony i zamówiłąm sobie sandały na obcasie- też na miarę w firmie, która szyje buty do tańca, obcas 7cm, ale są przewygodne i też je ponoszę dłużej (proste sandały z pasków w kolorze cielistym) i dlatego że wybór mam ograniczony stawiam na klasykę, bo ponadczasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
ulalallaallalalalallaa - i właśnie o to mi chodzi :-) o tą jakość, mam sporo butów za kilkadziesiat zł ale sa to buty na 1 sezon, gora 2, ale wtedy juz odstraszaja, zawsze zazdroscilam kolezanka wlasnie pozadnych, skorzanych butow :) wiec jesli masz jeszcze cos godnego polecenia to czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallaallalalalallaa
mogę poszukać namiarów faceta, który robił mi oficerki (mam nadzieję, że nadal jest na allegro) i adres w krakowie chyba gdzie zamawiałam sandały (czekałam na nie 3 tygodnie, oficerki były szybciej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
suuuuuper ;-) to podaj namiary jak znajdziesz, będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zwyczajnie nie stać na skórzane buty. A, że mam 40 par, to musiałabym chyba bank obrabować. Z resztą, mam zwykłe kozaki z eko skóry i chodzę w nich 4 lata, chodziłabym i teraz, gdyby się zamek nie zepsuł. A zapłaciłam za nie 80 zł. Czyli da się. Za 70 spokojnie kupię wygodne i stabilne szpilki w rozmiarze 34 i też w nich śmigam parę sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
Szarkah - masz troche wieksza stopke, niby pare cm, ale roznica, ja sadze, ze nawet na bazarze mialabym problem... no chyba, ze dziecinne... ale na głowę jeszcze nie upadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czunatain
CHIŃCZYCY MAJĄ MAŁE STOPY WIĘC U NICH COŚ ZNAJDZIECIE. ALBO W SKLEPIE 5-10-15 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
jakbym miala 5-10-15 lat ok, ale juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallaallalalalallaa
http://www.akcesdance.pl/ttd/ rozejrzyj się po tej stronie (z lewej strony są zakładki, tam znajdziesz informacje)- ja zamawiałam sandały, te wystawione są satynowe, dopłacałam dodatkowo za skórzany środek i skórzane wierzchy -tak wygodnych butów na 7cm obcasie nie miałam (wysokość obcasa też możesz wybrać) http://allegro.pl/kozaki-oficerki-na-wymiar-grube-i-szczuple-lydki-i2686109657.html to z allegro, widzę, że nadal sprzedaje/szyje i są tańsze, bo ja w zeszłym roku płaciłam 299zł - nosiłam na zmianę czarne i brązowe, całą zimę i są jak nowe (tylko trzeba je pastować (konserwacja) normalną pastą, nie sztyftem z gąbką- najlepiej męża do tego zatrudnić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
bardzo Ci dziękuję :-) popatrzę i może na coś się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×