Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna kobietka

Mam dość byłej mojego męża

Polecane posty

Gość ładna kobietka

Niby jest w porządku ale wkurza mnie że jak nam przyprowadza dziecko to wchodząc drze japę jak jakaś straganiara biegnie do mnie buzi buzi w policzek:o wykłada jedzenie dla dziecka (soczki jogurty itp) tyle hałasu przy tym jak na straganie booooże co za piszczka zachowuje się jakby ją ktoś gonił! ogólnie lubię ją, ale co to za wrzaski powiedzieć jej że ma ciszej mówić ? {dodam że oni wpadli nie byli w związku gdzieś tam się napili i wyszło co wyszło:) więc się nie rozstawali bo ze sobą nie byli ale dziecko razem wychowują pewnie dlatego nie ma i nie było kłótni i wyrzutów między nimi} ale powiem wam że czasem mnie wkurwia tym nachodzeniem może to ze mną coś nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojeAldorado
przestań chwile pokrzyczy i wyjdzie:) jak jest w porzo to daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Dokładnie. Ciesz się że jest taka w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna kobietka
macie rację to dobra dziewczyna trochę mi jej szkoda pomagamy jej jak możemy tyle co wiem to ona jest z domu dziecka i jest bardzo rodzinna a pecha ma bo jest teraz z pijakiem i często siedzi u mnie i żali się na tamtego gnoja ale nie mogę z nią za długo rozmawiać bo ona panikuje jak w tych filmach wenezuelskich czasem się poryczy wiec nie zwrócę jej uwagi a mam ochotę:o żal mi jej bo nie ma nikogo a może powiem delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_157
powiedz ładnie zamknij mordkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Zamknij ryjka i wypier...na dziś . tak poważnie,to nie twoja koleżanka żebyś zmuszają sie do spędza z nią czasu.Czas najwyższy powiedzieć co myślisz,byle grzecznie,żeby nie psuć atmosfery.Nie rób sie siebie więźniem we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×