Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amberrrosaoeoeoe

JAK MOŻNA myć włosy codziennie?!

Polecane posty

Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Polly, gdybym chodzila z moimi problemami do kosmetyczki i dermatologa to bylabym lysa, bo przepisywali mi chemiczne gowna, ktore nie pomagaly. Dopiero pewna pani dr interesujaca sie rowniez zielarstwem poradzila zeby nie niszczyc sobie wlosow tym nieustannym myciem, bo to glupota naszych czasow i to byl strzal w 10 :P Wole byc zdrowa i sluchac ze mam poglady ze sredniowiecza niz byc osoba z mala iloscia przypominajacych siano wlosow na glowie, ktore w 80% skladaja sie z wosku i silikonow i chwalic sie jakich kosmetykow nie uzywam i jak ich czesto nie myje chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
a dlaczego zakladasz ze jak ktos myje co dzien to uzywa chemicznego gowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Bo skoro nie ma podstawowej wiedzy o wlosach, trudno, zeby ja mial o tym czym nalezy je myc, prawda? Zwlaszcza jesli odsyla mnie do lekarza albo kosmetyczki, a oni z reguly na wlosy chemie tkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ktoś wyżej napisał- też uważam, ze powinno się zainwestować w naprawdę dobry szampon, i nie piszę tu o takich z reklam, tak samo jak powinno się mieć dobry krem do twarzy. A jeśli to nie- najlepsze są szampony dla dzieci- bezzapachowe, bez niepotrzebnej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję głowę praktycznie codziennie, nie wyobrażam sobie, że miałabym to robić max dwa razy w tygodniu. Łysa nie jestem, a moje włosy z wyglądu i dotyku nie są najgorsze. Błyszczą się i pachnął. Chyba bym oszalała jakbym ich nie umyła przez 3-4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak nie ma po co iść do lekarza przecież się nie zna, najlepiej ze wszystkim do zielarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
naiwnym trzeba byc by myslec ze szampony dla dzieci to od razu nie maja chemii 🖐️ a czym jest wg ciebie wiedza o wlosach? wg mnie to ty jej nie masz, bo uwazasz ze jak sie je przetrzyma brudne to sie przestana brudzic 🖐️ i tak sie sklada ze wiem czym myc wlosy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Owszem, po ostatnich przejsciach z lekarzami stwierdzam, ze najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Jesli je sie PRZETLUSCI przestana produkowac tak chamsko LOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beby22
Autorko bardzo dobrze robisz! Ja też myję włosy co 3 dni, nie suszę suszarką, są zdrowe i lśniące. Też nie wybobrażam sobie myć codziennie, nawet nauczyłam koleżankę która to robiła codziennie, żeby myła co 2 dni. I dziękuję mi za to, bo mówi, że odczuwa ogromną ulgę. To jest tak, że się przywyczai włosy do tego i w ogóle psychicznie się dziewczyna czuję, że ma brudne włosy i wszyscy na nią patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie o jej głębokiej wiedzy medycznej świadczy fakt, że poleciła nie myć włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję praktycznie codziennie i zapewniam że nie tracą przez to na jakości....są mocne, gęste, zadbane..fryzjerka zawsze więcej mnie kasuje bo twierdzi że ma przy mnie dużo roboty:D hehe... może czasami jest to uciażliwe, zważywszy na fakt że bardzo długo mi schną, ale nie wyobrażam sobie by wyjść z tłustą głową do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
to nie jest prawda. co z tego ze przetlusci jak wiele osob do mycia stosuje detergenty typu sls? to nic nie da. nie chodzi o przetluszczenie wlosow tylko o niewysuszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana 24
kazdy ma inna glowe,inne wlosy .. Ja myje co trxeci dzien Moje wlosy od razu po umyciu sa zbyt sypkie,czasem takie przytloczone,dopiero kolejnego dnia po umyciu nabieraja zycia-maja pelna objetosc,tworza sie piekne fale,trzeciego dnia sa jako takie,ale nie tluste A czwartego dnia rano sa znowu myte...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Ja tez nie wyobrazam sobie wyjsc z tlusta glowa do ludzi, dlatego myje co 4 dzien. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
a ja nie polecam. polecam myc tak czesto, jak czesto wlosy potrzebuja by byc swieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
codziennie, oprócz niedzieli i pocę się w trakcie- to co mam chodzić z brudnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
To moze ogranicz pocenie zamiast tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec tematu i tyle
Myje wlosy codziennie, tak samo jak buzie, zeby, okolice intymne i cale cialo. Po co myjesz sie codziennie skoro sie nie pocisz? Myj sie 2x w tygodniu i rybka. Moje wlosy to czesc mojego ciala, wiec jak juz sie myje to wszystko a nie wybiorczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
hmm a powiedz jak? Kiedy się cwiczy, męczy się= się też poci.. polećcie laski jakiśdobry szampon bez gówien, profesjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze kazdy dostosowuje mycie do swoich wlosow jedni maja tluste wiec trzeba je myc codziennie ..ja mam normalne -myje co 3 dzien.... do autorki topiku-chwalisz sie ze twoje wlosy sa ladne blyszczace i ze je suszysz 2 godziny bez uzycia suszarki.....hmmm...musisz miec rzadkie te wlosy bo ja mam grube wlosy i mam ich duze ze czasem jak poloze sie spac z mokrymi to rano wstajac mam je jeszcze lekko wilgotne z tylu glowy...wiec z zasady uzywam suszarki a potem prostownicy-wlosy dobrze pielegnowane i obcinane tez oga wygladac ladnie mimi ze je suszymy i prostujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Rece to tez czesc Twojego ciala a nie myjesz ich tak czesto jak wlosy. Pocenie mozesz ograniczyc dieta, ziolami, sposobem ubierania sie. Ja biegam 2h w tygodniu i pozniej rzeczywiscie myje wlosy. Ale nie poce sie na glowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
jak ktos ma problem z nadmiernym przetuszczaniem skory glowy to polecam wcierac wode brzozowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
"Rece to tez czesc Twojego ciala a nie myjesz ich tak czesto jak wlosy." akurat ja rece myje wielokrotnie w ciagu dnia, a wlosy raz na dzien, a jesi ty rece myjesz rzadziej niz wlosy to... nie chcialabym ci reki podac 🖐️ glowa sie poci nawet bardziej niz reszta ciala... bo ma "ocieplenie" dodatkowe w postaci wlosow, poza tym na wlosach zbiera sie pot i sie rozwijaja bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojs bojs bojs
ale tepa idiotka a masz juz wszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Chodzilo mi o to, ze rozne czesci ciala maja rozne potrzeby. Nie porownuj wiec wlosow do reszty ciala i nie wkladaj mi w usta glupich swych wymyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFDEVRGR
JA MYJE WLOSY CODZIENNIE BO MI SIĘ PRZETLUSZCZAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo!!!!!! co do szamponu-wczoraj w biedronce kupilam szampon REVLON-duze opk-650 ml-SWIETNY!!!! wlosy pieknie pachna mimo ze nie dawalam odzywki bo chcialam sie przekonac co to za szampon...dzis dokupilam jeszcze jedno opk i odzywke -tez taka duza....na prawde warto kupic -jestem mega zadowolona...aaaa...i to jest produkt w opk firmowym hiszpanskiej firmy revlon (*nie wiem czy to odlam tej amerykanskiej?) ma z tylu tylko nalepke w jezyku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Vichy- akurat dla moich włosów jest najlepszy - mam długie włosy i dzięki niemu się nie plączą i nie są "klapnięte" przy skórze głowy:) Czasem mam jakieś zamienniki, ale generalnie wracam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×