Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ectasyOne

Mój facet jest taki chytry!!!

Polecane posty

Gość KsioncChrabonszcz
Zwal mu konia przez reklamówkę i powiedz: Tyle było z mojej strony, ale jak dopłacisz to będzie gołą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to matrialistyczne kur/wy, są facetami tylko bo je sponsorują, najgorsze studentki bez grosza na garnuszku rodziców, a zachcianek w hooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest w poważnym związku czy małżeństwie i razem się mieszka to kasa jest wspólna jak luźny związek to wiadomo że kasa też luźna i nie liczona.. Teraz sobie wyobraźcie taką sytuację: Ona dostaje wypłatę 1. On 20-każdego miesiąca Ona 3 opłaciła czynsz (on opłaca prąd,gaz i Internet) Jedzenie kupują na zmianę ,nagle ona choruje i potrzebuje na prywatny PILNY zabieg ok1-2.000tyś jest 22.10 ;) Co zrobi SKNERA: "NIE da się przełożyć tego zabiegu do twojej wypłaty?" "może pożycz od rodziców". Odrazu widać ,że to nie tylko sknera i burak ale i nie traktuje takiej panny poważnie nie martwi się o jej zdrowie ;) wypróbujcie na swoich sknerach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ksionc chrabaszcz " całe dnie na kafeterii , plecie bzdury , pewnie bezrobotny a wypowiada się na temat kobiet , sorry ale na Białorusi gdzie mam korzenie , kobieta nie pracuje i mało tego , robi awanturę ze facet za mało kasy przynosi , jak facet nie chce nic dac kobiecie to niech sam sprząta i gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naogląda się taka seriali i chce aby ją utrzymywać bo przecież ona ma cycki i do pracy nie musi. Zwykła prostytuta domowa. Gościu PODZIWIAM CIĘ durny i głupi jesteś heheh ,,,,,,,,,,,, szkoda mi Cię ,,,,,,,,,,,,, podejrzewam ze nigdy kobiety nie miałeś hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie ,,,,,,,,,,,, chcąc się wypowiadać miej trochę oliwy w głowie ..............szkoda mi Cię ,,,,,,,,, szkoda ze dajesz niby swoje foto to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasionc Chrabąszcz nie masz nic do pracy ,,,,,,,,, rencista czy bezrobotny ,,,,,,,,,, dobra rada zanim coś odpiszesz pomyśl ,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup kwiatka raz na ruski rok to chyba nie jest jakieś wielkie wyrzeczenie? Tak samo zaproszenie na pizzę, zwłaszcza, gdy się często stołuje u dziewczyny. Ale taki chłopak ma gdzieś, czy sprawi dziewczynie przyjemność. On jest w tym związku wyłącznie po to, by samemu otrzymać przyjemność. Dziewczyny - darujcie sobie od razu takich, od których nawet kwiatka nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meninista
A Ty mu coś kupujesz, zabierasz na obiad? Czy jesteś egoistyczną materialistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję mu często jakieś drobiazgi (poza prezentami na okazję tupu urodziny) . Np. zobaczę w sklepie coś o czym kiedyś wspominał, że mu się podoba albo chciałby mieć, kupuję i daję bez okazji, bo wiem, że się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w związku z chłopakiem od 3 lat ja pracuję on też tylko ja robię opłaty on nawet nie wiem na co wydaje ,,,,,,,,,,,, i szczerze mam to gdzieś ,,,,,,męczy mnie to bo nawet o mich imieninach nie pamięta ............. a dodam ze czynsz za mieszkanie ja opłacam ,,,,,,,,,,,,,,ok krótka piłka niech mieszka pod mostem mam go gdzieś stać mnie na kogoś lepszego jestem młoda ,,,,,,,,,,,,, napisałam tu aby powiedzieć szkoda mi was faceci jesteście żałośni a co do kobiet opamiętajcie się i wywalcie sknerów czy nieudaczników za drzwi ,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zdziwaczal na stare lata. Przed ślubem i dlugo po latał z kwiatami, pierwsza lepsza sprzeczka i już były bukiety, bez okazji róże, slodycze, na okazje biżuteria. Teraz tylko wielkie okazje się liczą, na mniejsze różyczki, bez okazji nic. Jak mu powiedziałam, przypomniałam to zapytał jak często chciałabym i co dostawać, że będzie tj chcę :-( czyli zero przyjemności, nic od siebie. Ja pracuję, zarabiam lepiej niż on, w nosie mam te wymuszone różyczki, nie chcę wcale w takim układzie, ale z zazdrością patrzę na koleżankę, której mąż po kilka razy w tygodniu coś daje, nawet ciastko z cukierni, jej ulubione wrzuca do pracy. Mój pewnie powiedziałby, że nie wiedzial na co miałam ochotę więc nie kupił... z czasem jest gorzej dziewczyny, mój zmienia się wolno ma niekorzyść oczywiście, niektórzy szybciej, wyjatek który się nie zmieni, na dobre chyba nigdy. Dlatego wybierajcie mądrze i jednak zwracajcie uwagę na takie sprawy, później już po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tata troche namieszal w moim zyciu.. Sam sknera, egoista, w ogole mial gdzies moje potrzeby i mamy zreszta tez. Kupowal drogie gadzety, auta.. A my bida. No ale co najgorsze, to jak tylko byla okazja, to ludziom swoje poglady na nasz temat wypowiadal. I tak np zrobil u chlopaka rodziny, w ktorym sie zakochalam. No ja to my bysmy wszystko chcialy, jakie my pazerne itd.. No i chlopak sie zrazil. Dopiero po latach sie przekonal, ze to wcale nie tak. Uciekajcie od skner kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przykre i smutne życie jest że sknerą,nigdy na imieniny,urodziny, rocznicę ślubu prezentu nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet zawsze bez okazji mi kupuje to perfumy to kwiatki itd, na początku przez rok jak zrozumiał ze mnie ma nic nie kupował nawet na urodziny ,,,,,,, ale ja mam to dobrze że zarabiam na siebie na pewno mniej niż on ale stać mnie na mieszkanie ,,,,,, od czasu jak zmieniłam pracę zarabiam więcej mam nowych znajomych ,,,,,, a dodam ze mam faceta strasznie zazdrosnego ,,,,,,,, to teraz bez okazji prezenty a to kolacja bawi mnie to jak to facet widzi rywali i zaraz się zmienia no cóż taka ich domena ,,,,,,,, wiem jedno z takim nie warto budować związku lepiej mieć faceta biedniejszego a jak coś robi to z czystego serca ,,,,,,,,,,, a co do tych opinij co czytam to nie była bym sekundy z sknerą ,,,,,,,,,,,, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dam wam dobra radę. Nie unoście się honorem, przyjmujcie prezenty, jeśli nie trafia, narzekajcie, róbcie awantury. Mówcie, ze to obowiązek faceta kobietę rozpieszczać. WsZystkie kolezank8 które tak postępują maja od lat skaczących wokół nich mezow i drogie prezenty. Ja się starałam bardziej niz facet, wybaczałam nietrafione prezenty to przestał się starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrakło weny koledze heheh buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×