Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PATKA_ 723

Wizyta w Rossmanie

Polecane posty

Gość PATKA_ 723

Jestem zbulwersowana w jaki sposób potraktowała mnie pani ochroniarz z Rossmanna znajdującego się w Słupsku. Pani ta próbowała ze mnie zrobić potencjalnego złodzieja perfum który na koszt firmy chce się wyperfumować. Nie dano mi możliwości wypróbowania konkretnego zapachu i jego zakupu( nadmieniam, że tylko raz otworzyłam przypadkowo perfum z opakowania chcąc sprawdzić jego zapach ponieważ na półce nie było jego testeru, zresztą większość perfum ich nie miała, stały puste flakony lub też wcale ich nie było). W jaki sposób zatem sprawdzić zapach przed zakupem? Pani ekspedientka ,,spacerująca" wśród regałów pouczyła mnie, że to nie perfumeria i tak nie wolno robić, ale czujna pani ochroniarz siedząca przed monitorem jak esesman po raz drugi wkroczyła do akcji i dała sygnał przez krótkofalówkę, że ,, ta " czyli ja w tej białej torebce chociaż moja torebka była czarno - biała ,,znowu rusza perfumy" a chwilę wcześniej akurat miałam w ręce tester który użyłam na skórze dłoni. Jestem rozżalona i zubulwersowana takim potraktowaniem mojej osoby. Dotychczas sądziłam, że priorytetem w pracy ochroniarza jest obserwacja klientów którzy dziwnie się zachowują i próbują kombinować aby wynieść towar ze sklepu niż skupiać się na kimś kto naprawdę chciałby trafić w dziesiątkę i znaleźć towar, który mu odpowiada. Być może pani z ochrony chce się wykazać lub szuka wrażeń bo nudzi się w sklepie w czasie godzin pracy. Aktualnie Rossmann stracił kilku klientów ponieważ nie chcą oni tak jak ja narażać się na kolejne tego typu sytuacje jakie miały miejsce w Galerii Jantar w Słupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) ...
następnym razem podejdź do ekspedientki i zwróc uwagę że nie ma testera , jak sama ekspedientka Tobie umożliwi testowanie perfumu to wtedy ochrona będzie jedynie mogła nasrac sobie na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39k6h4d4d
Chciałaś się poperfumować mogłaś iść do carrefoura. Tam zawsze pełno testerów i za darmo można się wypachnić najdroższymi zapachami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×