Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaman7070

Jak szybko zaciągnąć panne do łóżka ?

Polecane posty

Gość Pastor Kościoła Cz.P. und S.K.
ten śmierdziel usuwa wpisy, nie odpisujcie wszarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
jak poszlo o zdrade i jest dziwica to mozesz stary zapomniec :P Nie wiem czy ona w ogole nie sciemnia cos -.- Chyba cos robi na pokaz tak mi sie wydaje z tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
To czy jest dziewica czy nie jest, jest drugorzedna kwestia w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
a Ty. i to zrozum przede wszystkim...to jest bardzo normalne, ze dziewczyna, inteligentna, ładna znająca swoją wartość nie będzie służyć za koleżaneczke do bzykania bo Ty masz takie widzimisię. jak będzie miała ochotę może mieć kogoś lepszego niż Ty, jesteś jedynie jej kolegą z ktorym fajnie jej się gada, nikim więcej, nie budzisz w niej nawet pożądania by była skłonna rozważać tę opcję szukaj innej bo w końcu z desperacji zaczniesz jej mydlić oczy swoją nibymiłością byle tylko ją zaliczyć i zniszczysz jej życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
bo laska na bank jest wrażliwa i jak zobaczy, że facet stara się ileś miesięcy itd może coś poczuć, a to będzie skurwysyństwo wobec niej bo Ty chcesz ja tylko zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Wlasnie pisalam o tym juz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Wiesz sa rozne dziewczyny tak jak i faceci. Jedni moga bzykac i otwarcie o tym mowic naprzyklad ty , ja pewnie nawet jakbym przeruchal pol miasta swojego nie chodzilbym i sie chwalil tym . Tak samo kobiety jedna jest bardzo otwarta dla niej seks to zabawa , inna ta twoja dupeczka seks jest przyjemny ale w zwiazku i z fajna osoba. Mam podobno zdanie co ta dupa :P Dla mnie seks to cos wiecej niz tylko bzykanie nie wiem taki jestem poprostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Nie zycia jej nie zniszczyy bo widac ze panna jest madea z tego co pisze i masz pod gorke stary :D Ona dala ci sygnal zwiazek albo nic nie bedzie. Kolezanki to co innego , a zwiazek to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Zastanawialam sie kiedys po jakim czasie moj znajomy by sobie starania o seks ze mna odpuscil. Bo odkad powiedzialam, ze o ukladzie nie ma mowy, ze szukam kogos do zwiazku, to jeszcze z 4 miesiace spotykalismy sie. I on te spotkania inicjowal. Wiec mialam nadzieje (wszak mala, ale jednak), ze moze zmierzamy w dobrym kierunku ( zadnej fizycznosci nie bylo). Ale ... w koncu powiedzialam PASS, a on ... przystal na to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
mozesz probowac wzbudzic zazdrosc u niej podrywajac inne panny na jej oczach powinna troche zmieknac :) A jak to nic nie da to bym odpuscil na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
E nie sadze :D Moj znajomy tez tego probowal :D Szarzowal strasznie momentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
hahaha , nie? 4 miesiace sie spotykal i sie poddal po pierwszej zlewie ? Powaznie niektorzy sa pojebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Nie. Spotykalismy sie miesiac. I wtedy to zaproponowal. Odmowilam. I spotykalismy sie dalej 4 miesiace. I potem ja powiedzialam PASS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
dziewczyna mimo wszystko młoda jest, a czas robi swoje, no i pisałam o mocno nieczystych zagrywkach raczej, a nie o wyczekiwaniu czy próbach wzbudzania zazdrości ja wszelkie znajomości z propozycją układu od razu urywałam:) mam ważniejsze osoby dla których wolę poświęcać swój czas niż idiota który tylko kombinuje jakby tu mnie namówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Po prostu powiedzialam mu, ze chce zakonzyc znajomosc, ktora nie prowadzi donikad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
autorze, nie ona..- masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
Tak i teraz będę linczowany, bo po prostu nie chce się teraz wiązać. Wiem, że nic by z tego i tak nie wyszło ze względu na moją pracę tak jak wcześniej wspominałem. Jeśli bym był w związku to i tak by się nie udało. Za mało czasu bym takiemu komuś poświęcał. No, ale gdyby nie to no to nawet bym się nie wahał spróbować związku i to z Nią bo jest dla mnie idealna. I nawiązując do tego co mówi pluto ja właśnie nie wiem czy ona tak naprawdę by chciała takiego układu ze mną ale się boi (dziewica czy tam inne jakieś powody) i nie przyznaje się czy rzeczywiście nie chce i już. Nie wiem postaram się ją wybadać.. No właśnie mówię, że głupia nie jest. Co może jest moją przeszkodą, bo inne laski które zaciągałem do łóżka lotne nie były. No, ale to odrębny temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Ja to jade z mostu prosto , nie to nie narazie i gadam do innej i czesto dziala przynajmniej na malolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pluto20 no ja wątpie czy by na nią taka zazdrość podziałała :D jak ona sama żartuje, żebym tak nie nudził to będzie ze mną szukać tej panny na układ :D a potem przeprowadzimy casting :P ale wiem ze mówiła to w żartach bo często tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Ja zartowalam z moim znajomym zupelnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
albi żartowałaś tak z Nim, a i tak chciałaś związku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
no madre sa trudniejsze do zdobcyia , tak zawsze bylo . ale czesto duzo w tym gierek kobiet,. testow ktore powinnienes olewac. Czesto gadaja co innego a robia co innego. Mowia jak bardzo szukaja zwiazku a za 2 dni bzykaja sie z 3 typami naraz i mowia jak bardzo kochaja seks. Czesto te wrecz idealne ukrywaja bardzo duzo , tyle wywnioskowalem z moich doswiadczen. Proby zazdrosci bardzo duzo dadza wedlug mnie , jak bedzie z kolezanka i ty wybierzesz jej kolezanke zamiast jej , ona zmieknie na bank. To dziala bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
ale gdzie ja Cię linczuję? po prostu takie są fakty nie jesteś dla niej na tyle atrakcyjny by zechciała wyjść poza relacje czysto koleżeńskie. i tak samo faktem jest to, że chcesz ją przelecieć. chcąc namówić na czysty seks naprawdę musisz kobietę pociągać i wyglądem, i intelektem, ogólną charyzmą by mimo konkretnych zasad w ogóle zastanowiła się nad tym, a i wtedy różnie bywa bo niektórzy nie naginają zasad dla chwili pożądania. a Tobie się to nie udaje jednak...jakiej rady od nas oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Po jego propozycji szanse na ten zwiazek spadly niemal do 0. jakas nikla nadzieja gdzies we mnie byla, ale naprawde bardzo nikla. A ze jestem osoba niezwykle wesola, dowcipna itd to tak sobie po nim jezdzilam troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
autorze, nie ona- zgadzam sie w 100% z ta wypowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
ogolnie dupy sa pojebane :P Najprosciej jest je olac i zajac sie soba . Niech mi dadza swiety spokoj najlepiej. Zarabiaj rozwijaj sie a z czasem beda o ciebie same walczyly i same ci sie pchaly do lozka. Pamietaj ze to ty jestes nagroda dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
by odczuwać zazdrość dziewczyna musi albo sama mieć kompleksy i przy okazji chcieć udowadniać sobie swoją wartość (że jednak jest lepsza od Twojej ewentualnej wybranki), albo facet musi dla niej stanowić jakąś wartość. w innym przypadku wątpię y taka metoda dała efekty ja bym miała dobrą zabawę wybierajac komuś partnerkę do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
No to wiadomo ze zartownisie , narcyzy otwarci na wszystko maja o wiele latwo. Tylko problem ze tacy ludzie nie nadaja sie do zwiazkow :P bo sa glupi i rozrzutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, nie ona jest dziwna
albigensII, Ci faceci jednak niewiele rozumieją, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
autorze, nie ona jest dziwna ale ona mówiła mi, że wizualnie i pod względem charakteru bardzo jej się podobam :/ że z nikim nie porozumiewała się tak dobrze znając się jednocześnie tak krótko :/ ale ma troche inne oczekiwania.. zrozum to :/ pluto20 - też tak myśle :D a niektóre naprawdę nie idzie rozgryść :P:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×