Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
michał3

Czy kobiety w wieku 40-50 lat uprawiają jeszcze seks?

Polecane posty

mama3latka ale pomijając kwestie techniczne to z samego wyglądu nie podobają ci się 20 parolatkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka i mam sex
ale w telewizji :D:D:D co za malo myslacy dzieciak.Myslisz chlopcze ze jak sie ma 40-50 lat to juz zadnych przyjemnosci w zyciu sie nie ma.Pewnie tak mysli praca,dom,dzieci i pewnie juz kolo 50 to o smierci trzeba zaczac myslec.Oj dzieci dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
Myślisz, że wyzwolenie seksualne rozpoczęło się tak 5 lat temu? Poczytaj na temat starożytnego Rzymu, seks bez zobowiązań, hahaha Odpowiadajac na Twoje pytanie: nie, 20latkom się nie przyglądam. Studenciny w obcisłych portaskach (deja vu z lat 80tych), chudaski jakieś z kępkami brody nie, nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unero
@ michal3 kobiety w TYM wieku, jesli tylko maja z kim, uprawiaja seks na calego! i niejednokrotnie WIECEJ niz 20latki! tak, tak, taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to prawda, ze ludziom w tym wieku puszczają już wszelkie hamulce moralne i zdradzają swoich partnerów na potęgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita111
Ależ się ubawiłam .... i po co oglądać kabarety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
Jaki sport Misiek, jaki sport? Pięciominutowki szkoleniowe nazywasz sportem? Nie masz pojęcia o czym piszesz i tyle. O friends with benefits Ci chodzi? Misiek, to już wszystko było. A ja zdecydowanie nie byłam łatwa. Dobranoc, czas zamykać biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3latka czyli też się puszczałaś za młodu jak każda? W jaki sposob się wtedy kobiety zabezpieczały przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita111
Albo masz chłopczyku na oku jakąś "starą" 40 latke i nie bardzo może Ci sie pomieścić w tym 3 - mózgu, że tak sie dzieje albo .... nie mam pojęcia co tam Ci chodzi po tej główce:) Nie mniej przezabawny jesteś taki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne bajanie
A czy to prawda, ze ludziom w tym wieku puszczają już wszelkie hamulce moralne i zdradzają swoich partnerów na potęgę? nie jesli ktos ma kregoslup moralny czym skorupka za mlodu itd zdrada musi miec w takim przypadku inna plaszczyze niz zwykla chuc i przestan juz bo robisz z siebie jakiegos niedojrzalego cffaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita111
No raczej zbliżam sie do tej drugiej części :) I jakoś średnio mogę powiedzieć że ryczę;) oj chyba nie.... ale powiem Ci, że takich słodziaków jak ty często mam okazję pstrykać po nosku....bo chłopcy w twoim wieku baaardzo często chcą dotknąć czegoś czego nie mogą i sięgać po towar z górnej półeczki.....Ale ty fajniutki jesteś:) Za kilka lat może sie przekonasz, że to co tata opowiadał o pszczółkach itd.....to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slownik jezyka polskiego
co to dla ciebie jest seks bez zobowiazan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby lysy boczek
a jednak kryptopedal, wiedzialem w morde jeza wiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR masz racje
Nikita111 daj se spokoj jestes zenujaca i mowie ci to jako kobieta 37-letnia:-O co komu chcesz udowodnic stara ropucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem panie po 50 to wulkany oczywiście nie wszystkie znają się na dobrym seksie i umieją wykorzystać faceta tak by pokazał swoje walory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sex po 50 to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody człowieku nie zaglądaj do łózka innym bo właśnie to jest nieestetyczne nic Ci do namiętności innych pomiędol pod kołderką i nie myśl o głupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie jest bardzo krótkie, już niedługo trzaśnie Ci ta straszna 50tka a potem mogiła nie cwaniakuj nie wiesz jak szybko to zleci zachowuj się duszo pogrążona w ciemności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał... nigdy nie słyszałeś, że sex to nie wszystko? ważne jest uczucie, ważna jest miłość a sex dopełnia te uczucie bo gdy się kogoś kocha to chce się z tą osobą po prostu być. czy to tak trudno zrozumieć? gdzie w tym jest obrzydliwość jeśli dwoje ludzi się kocha? oj młody pożyjesz, zakochasz się to i zrozumiesz. po co pytasz a potem obrażasz tych którzy są szczerzy w swoich wypowiedziach? postępujesz nieuczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza sie ze 40-latki rodza dzieci, tak ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovvve
O matko nie uprawiają seksu tylko szukają kiecki coby ją już do grobu założyć... Niektóre topiki są doprawdy głupie, gratuluję autorowi polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 57 lat i uwielbiam sex z moim mezem ,robimy to czesto..teraz to dopiero jest sex bez strachu,bez zabezpieczenia.......robie to ile na "TO"mam ochoty .....robie to w dzien i w nocy lacznie nooooooooooo jakies 6-8x w tyg...a co nie moge.nadmienie,ze mamy wnuki juz dosc duze (15l) mieszkamy sami i jak najdzie ochota na sex to jestesmy wolnymi ludzmi......wy malolaci myslicie ,ze my juz nic .hahahahahhaah tak wam sie tylko wydaje.......kocham i jestem kochana w kazdej formie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ..trening czyni mistrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×