Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość A może Niemcy?

Niemcy czy Anglia?

Polecane posty

Gość gość
A gdzie w DE sa jakies agencje pracy? Mozecie podac jakie to sa i dokladnie gdzie? Interesuja mnie konkretnie okolice Koln :) Wie ktos cos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burdelu są dla takich jak ty prace :D śmieszne idiotki , myślą ze są jedynymi którzy się tu wepchali i marzyli o pracy i zarobkach , DE się skończyło i to już dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z gatunku: Czy lepiej u lekarza wyleczyć sobie gardło, czy żołądek. Niemcy i Anglia, to zdaje się zupełnie inne kraje. Oba języki znasz komunikatywnie? To czemu nie umiesz znaleźć agencji oferujących pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jeśli ktoś planuje wyjazd do Niemiec początkiem maja 2015 to proszę o kontakt. jesteśmy małżeństwem oboje 30 lat. wspólnie z kimś raźniej byłoby szukać pracy. ditrewi@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze caly tabor takich cyganow jak wy wezcie ze soba, wtedy napewno bedzie wam latwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencja pracy w DE to nie wiem gdzie właśnie jest ale jeśli po prostu szukasz jakąś taką no wiesz w Polsce co rekrutuję to firm niemieckich to się możesz po prostu zastanowić nad taką jaką właśnie jest Aterima med z kędzierzyna koźla lub opola. : ) jest ona bardzo taka dobra i ciekawa - kuzynka jechała i nie narzeka na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze caly tabor takich cyganow jak wy wezcie ze soba, wtedy napewno bedzie wam latwiej smiech.gif xxx gorsi jak Rumuni :O a potem siedzą bez pracy i dziadują zera ,wstyd przynoszą Polakom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi za takich jak Ty. ja jeździłam wcześniej zagranicę i jak ktoś prosił mnie o załatwienie pracy to pomagałam. ale Ty jesteś jak większość przeciętnych Polaczków, myślisz tylko o swoich czterech literach i broń Boże żeby komuś nie było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było kiedyś naiwna pipo :) dzisiaj to juz nie kiedyś i polacy rumuńscy lepiej jak zostaną u siebie i w koncu coś w kraju zrobią aby się zmieniło zamiast wiecznie sie ciągać po obcych krajach i orać jak niewolnicy za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale jak czytam to zniechecanoe do wyjazdu do Niemiec to smiac mi sie chce. Nam tez kazdy kto tu mieszka odradzal. Ha ha.,,sam idradzal a mieszka i mu sie powodzi . to nie niemcy sa zli a POLACY. Dlaczego? Bo w kazdym Niemcu dostrzegacie nazi. Uwazacie ze jak ktis krzywo spojrzy ti napewno dkatego ze POLAK wezcie zluzujcie majty, W ZADNYM KRAJU nie jest kolorowo, wszędzie s podatki, urzedy, problemy. Mieszkalam na wysoach, beznadziejna wiocha, nie dziekuje. Zimno grzyb i praca smiechu warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani tu ani tu.....wszedzie padoł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy tylko ciagaja sie po obcych krajach i pracuja jak woly za grosze na tamtejsze warunki.panie sprzataja albo opieka a panowie na budowach.osoby z wyksztalceniem i na stanowiskach ( praca legalna ze swieca szukac )wiekszosc bez znajmosci jezyka i bez ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśka29
Jak ktoś zna języki, to nie lepiej szukać czegoś u nas w Polsce? Jestem po anglistce, ofert jest naprawdę dużo dla tych, co się potrafią fajnie dogadać, choćby tutaj --> http://www.linguajob.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za Niemcami ;) wg mnie łatwiej o pracę i blisko do pl. ja pracowałam jako opiekunka starszej pani, dużo zarabiałam o wiele więcej niż w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spobuj na poczatek, pojedz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prace na stanowisku opiekunki to wiem że EJ JOB często szuka ludzi, zapewniają transport wyżywienie i zakwaterowanie i płacą też na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam być szczera to tylko Szwecję mogę polecić. W żadnym innym kraju nie jest tak dobrze jak w Szwecji. Pracy do wyboru do koloru, doskonale stawki i ludzie przychylni Polakom. Jak coś to blisko do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK odradzam. Miejscowi nienawidza Polakow. Kilka lat temu jeszcze nas tolerowali, bylo latwiej. Sama planuje wyjazd z tej zagrzybionej wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego mieliby nas lubić? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ńie musza nas lubić :D tolerowanie byłoby wystarczające Oni nas NIENAWIDZĄ i to bardzo Czemu ? Nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Bo wy polaczki jesteście prze/ch/jowe przegrańce. I każdy cywilizowany człowiek o tym wie. Spi/er/do/li/liliście każdy możliwy system od królestwa, przez dyktaturę, socjalizm aż do kapitalizmu z którego też nie jesteście zadowoleni. Przegrańce ye/ba/ne, białe murzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 Ooo a ty program jakiemu piszesz ? :D czlowiek sukcesu, który przesiaduje na kafe, tez jestes polaczkiem, tez cie nie lubia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*a ty po jakiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tau
Lepiej tutaj do DE się nie zjeżdżajcie, już i tak polaczków mnóstwo tutaj jest - jak się jeszcze nazjeżdżacie tak masowo jak do UK, to i Niemcy będą chcieli wyjść z Unii - jak to się mówi "Polak potrafi" i wszędzie gdzie się pojawi, to tylko siary i problemów narobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo brudasow w Niemczech Jak ktos mysli o emigracji to taki kraj który nie jest przepelniony polakami Jest taki ? Watpie Mozna by sprobowac we Wloszech / Hiszpanii ale komu sie chce jezyka uczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam: na dziś dzień tylko Szwecja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to tez bywaja niezly gnidy :D vermin haha Wszedzie musza ten swoj ryj wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUK
Na poczatek wiadomosc dla wszystkich tych co nie potrafia zachowac sie na forum. Wasza kultura osobista i wypowiedzi swiadcza o tym ze nigdy nie byliscie za granica i w polsce jest wam tak zle ze obrazacie wszystkich do okola i wrecz blagacie zeby ludzie wrocili do polski tylko po co??? Albo zeby bylo im tak zle jak wam albo jak to piszecie zeby naprawiali kraj...tylko po co my mamy naprawiac dla was polske i kto nam za to zaplaci? My podjelismy ODWAZNA decyzje i wyjechalismy z tego SYFU a to ze sobie tu piszemy czy lepiej jest w UK czy DE to was wogole nie powinno interesowac. A teraz pisze do normalnych ludzi... 10lat w UK. 5 w Londynie i 5 na polnocy. Jestesmy para z dzieckiem (3lata 7mies) mamy fajny dom z councilu sasiedzi tez sa ok do tego ja mam firme i niby wszystko jest fajnie ale.... Od pierwszego dnia gdy przyjechalem do UK nie moge normalnie funkcjonowac przez ta pogode. Do tego ta duza odleglosc do Pl + tunel lub prom co wiaze sie z kosztami i przewaznie wychodzi ze w Pl jestesmy raz w roku. Od 2 lat myslimy o przeprowadzce do DE gdyz mam tam rodzine wiec moge liczyc na pomoc rowniez mamy pieniadze zeby sie tam utrzymac okolo roku bez pracy. Problem to tylko jezyk ale dalismy sobie teraz pol roku na nauke i po tym czasie wyjedzie moja dziewczyna na miesiac do rodziny w poszukiwaniu pracy i jesli sie jej to uda to wynajmujemy mieszkanie do tego szybka przeprowadzka z UK pozniej wracam do UK sprzedac firme i samochody i dojezdam do dziewczyny i zaczynam szukac pracy. Moze bedziemy mieli mniej pieniedzy i gorsze prace ale bedziemy blizej rodziny i w kraju gdzie jest inny klimat. Czy robimy dobrze? Nie wiem tego i pewnie nikt tego nie wie ale nie chce by moje dziecko poszlo do szkoly w UK z tym calym zwierzyncem... przepraszam ze tak to nazywam i wiem ze dzieci nie sa niczemu winne ale to co najbardziej mnie denerwuje w UK to wlasnie to ze wiekszosc spoleczenstwa to zwierzyniec a nie ludzie ze rodzice nie wychowuja dzieci tylko dzieci wychowuja sobie rodzicow i to samo sie dzieje w polskich rodzinach... nasze dziecko jak idzie do znajomych i widzi jak zachowuja sie ich dzieci to nie chce sie z nimi bawic a jak mowimy ze jedziemy do dzieci to mowi ze on nie chce. A teraz jeszcze cos o anglikach... 5% spolecznosci bedzie ok, 70% usmiecha sie i rozmawia ale wiem ze nie moga na nas patrzec a 25% nie kryje sie z tym ze jesli by mogli to by nas wytukli. Teraz duza liczba osob napisze i maja racje...niby tak ale dlaczego? Rodziny Hindusow maja po 5-10 dzieciakow na wszystkie pobieraja benefity dostaja domy od panstwa ktore nielegalnie wynajmuja i za to jezda sobie najnowszymi bmw i mercedesami tak samo robia murzyni do tego handluja dragami oczywiscie te grupy spoleczne nie pracuja ale zaden anglik nie powie na nich nic zlego. A polak jest bialy wiec nie wazne czy jest uczciwy czy nie ale mozna go obrazac bo jesli premier cameron moze to spolecznosc tez. I wlasnie wtedy dla wszystkich polskich imigrantow wazny jest ruch polskiego rzadu ale jest tak jak zawsze...ktos sie zesra w gacie i papy zaden nie otworzy a obrazaja nie tylko polakow za granica tylko zawsze WSZYSTKICH. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×