Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariannna

boje sie ze urodzilam dziecko brata lub ojca :-(:-(

Polecane posty

niedawno.urodzilam dziecko ,juz w ciazy przeszlo mi przez mysl ,ze moze to byc dziecko brata lub ojca ,bo czasem zdarzalo mi sie podetrzec recznikiem jednego lub drugiego po kapieli ..wspolzylam tez oczywiscie z mezczyzna ...w tych dniach kiefy okolo zaszlam w ciaze ,wlasnie po kapieli wycieralam sie nie swoim recznikiem..pozniej juz o tym nie myslalam wytlumaczylam sobie ,ze to niemozliwe itp...alw tersz urodzilam dziecko w ogole nic a nic nie podobne do meza...mieszanka rodziny mojej mamy i taty...glownie taty ( brat rowniez bardzo podobny do taty ) . i znow czuje lek !!! czy to realne ?? to nie prowokacja !!!!! naprawde wciaz o tum mysle dopatruje sie i zamartwiam..on jest tak podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Poprzez wycieranie ręcznikiem nie zachodzi się w ciążę. Jesteś bardzo młoda, albo mało wiesz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaaatuu
moja kolezanka urodziła dziecko mojego ojca do tego była dziewcą (miała 16 lat) bo sie wycierali jednym recznikiem!!! była afera ojca mieli zamknac za pedofilie i kazirodztwo ale zrobili badania że nie miala przerwanej błony dziewiczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz kurdeeeeeeeeeee
nie,no znowu???juz była tu Amanda co myslała,ze zaszła od seksu z tecznikiem,ja poitole,to chyba zaraźliwe ta głupota???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaaatuu
miałobyć swojego ojca oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz kurdeeeeeeeeeee
nie skomentuje juz nawet wycierania sie czyims recznikiem,obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do autorki, mówiłaś o tym swojemu mężczyźnie, że możliwe że to dziecko ojca bo wycierałaś się ręcznikiem ?? DOBRZE CI RADZĘ POWIEDZ MU O TYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem ciekawa jego reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam mezowi podczas ciazy ,ze mam takie podejrzenie..ja mowilam powaznie , a on obrocil to w zart ..ze aha no to bedziemy brac alimenty od adasia ;-) tak mam na imie moj brat ,ale w sumie wolalbym od jurka - tak ma moj ojciec ,bo on wiecej zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne 0/10
wymyśl coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam o pomoc cala noc nie spalam wciaz o tym mysle ..!!!!! przeciez jakas dziewxzyna tu napisala ze jej kolezanka tak miala wiec to naprawde mozliwe !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiałby się
jeden albo drugi spuścić w ten ręcznik weź się jebnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mogl np sie masturbowac i wytrzex w recznik no sama juz nie wiem co myslec !!! :-):-( ale to dziwne ze dziecko tylko do mojej rodziny podobne do meza ani troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie!
jak nie siedziałaś na kiblu po swoim ojcu to nie ma szans na ciążę z nim :classic_cool: no chyba że jednak siedziałas??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kolezanka opowiedziala ze jakas jej dalsza znajoma zaszla w ciaze poprzez wycieranie sie nieswim recznikiem (tez bylo ojca). Dziewczyna dziewica, typ szarej myszki, nigdy nie wychodzila z domu a to masz babo placek: w ciazy. Taka sytuacja zdarza sie bardzo rzadko, ale jest mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak to sie dalej potoczylo ??? nie wiem kurcze co teraz zrobic :'(:'( wiec to znaczy ze jednak chloppy spuszczaja sie w reczniki :-\ ale bylam glupia teraz tylko biedne dziecko cierpi :'(:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dalej sie potoczylo. Kolezanka opowiadala mi to dawno temu, kiedy jeszcze temat ciaz nie interesowal mnie tak bardzo. Tak wiec po krotkim wow zmienilysmy temat. Ale pociesze cie: takie rzeczy zdarzaja sie bardzo rzadko. Plemniki w nie w swoim srodowisku umieraja bardzo szybko. musialabys skorzystac z recznika ojca czy brata bezposrednio po tym jak oni sie wycierali, wtedy szansa by byla, jak dopiero po jakims czasie to raczej watpie. A tak wogole nie macie swojej lazienki? Ja mam swoja z mezem i jesli nawet bym zaszla w ciaze przez recznik to to dziecko i tak byloby jego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniu
błe, co ty wycierasz się każdym ręcznikiem jaki ci w ręce wpadnie? Ohyda. Co do ciąży to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w żadne z waszych opowieści i te takie, że jedna baba drugiej babie coś mówiła również :O Ludzie dziewczyny ile Wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole temat na NIE DOWIARY W tvnie powinni puścić !! JEBNIJCIE SIĘ W TE PUSTE ŁBY !!!!!!!!!!!!!!! IDŹ DO GINA NIECH CI KURWA POWIE SKĄD BIORĄ SIĘ DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy jednak pisza ,ze to mozliwe..kurcze wstyd na maxa jakby okazalo sie ze to kazirodcze dziecko :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudezet
dariannna czy ty jesteś chora n głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhHHHHHHH
przebadac sie u psychologa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefan
Powinnaś zacząć się leczyć na nogi, bo na głowę to już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniiu
To idź i zrób badanie dna. :O Czegóż ty jeszcze chcesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×