Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

:) ....

Zamykam oczy i jesteś...

Polecane posty

Czasem muszę ociec od zgiełku w samotnosci posiedziec potesknic uciec w swój kąt x Zamykam oczy i jesteś. Czuje Twój dotyk na mojej skórze. Twoje usta na moich. Nasze dusze skleiły się. Moja już nie jest moją, jest Twoja i Twoją. Moje serce już nie moje nasze, bo w nim jesteś. Nasze oczy, które nie widzą, ale czują. Widzą więcej niż te, które patrzą. Dotykają, bardziej niż palce, które mogą czuć. Moje ciało czuje, choć nie dotyka. Dotyka duszy, która jest nasza wspólna. Zamykam oczy i jesteś... Mój... A ja Twoja... x http://www.youtube.com/watch?v=cJC93aehXV4&fe ature=relmfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli..... "Któż postawi straż na moich ustach i położy na wargach pieczęć przemyślną, abym nie upadł przez nie, aby nie zgubił mnie mój język? " Syr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem kolo ciebie, aby wyłączyć ci światło znaleźć w ciemnościach i pocałować na dobranoc. nie jestem kolo ciebie żeby karmić cie nadzieja, trzymać cie mocno kiedy robi się zimno Czas jest eksplozja wspomnień, chce żebyś wiedział(a) że jesteś dla mnie wszystkim i wszystko co robisz, ja robię to z Tobą, i gdziekolwiek idziesz ja idę tam z Tobą nie jestem kolo ciebie, żeby widzieć uśmiech na twej twarzy, być tam codziennie, słuchać co masz do powiedzenia" x John Porter Band & A. Lipnicka - For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobranoc***
Buziaku...pieknie tu grasz:) dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna stara piosenka: "Jeśli byś nie istniał ty Lub gdybyś krążył Bóg wie gdzie Gnałabym śladem twym niby liść By wytańczyć słowa te: Ach, dojrzyj, ogrzej mnie... Jeśli ty nie istniałbyś To po co ja istniałabym? Przy kim bym mogła śmiać się do łez I zapłakać zmierzchem złym? Jeśli byś nie istniał ty Czy mogłyby pytania te: Po co żyć? Po co żyć? Zmienić się W proste słowa: kocham cię Na dobre i na złe" x http://www.youtube.com/watch?v=DPoKdHjJAPU x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nieważne, jaki jest Twój wzrost. Nieważne, czy masz duży nos. Nieważne, czy w kieszeni Twej banknotów stos. Czy pamiętasz nazwy stolic stu. Czy zdobyłeś wszystkie szczyty gór. To nieważne, jeśli tylko w sobie masz to coś. Nie dbam o to, jakie auto masz. I czy dobrze na gitarze grasz. To nieważne czy na jednej nodze umiesz stać. I jak ryba w wodzie czujesz się. I czy czasem słabość masz do gier. To nieważne, ważne jak przy Tobie czuję się. Bo kiedy patrzysz tak, Gdy się uśmiechasz znika cały świat. Jesteśmy tylko my i ten czas." x http://www.youtube.com/watch?v=ia_AXWPDYMM&feature=related x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna piosenka :) rozumiem, że to jest temat o Twojej miłości ;) i gramy w takim klimacie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wklejać wszystkie piosenki, które wpadną w ucho :) Ten temat to mój kącik ucieczki w muzykę przed tęsknotą. Ale klimat tworzymy my, ja i Wy :) Może być wesoło, smutno, radośnie, ponuro. Taki warkocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjck, lubię Mietka Szcześniaka :) Lubię dzwięk pianina, fortepianu koi mnie ich brzmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×