Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

:) ....

Zamykam oczy i jesteś...

Polecane posty

dzięki ;) Sary Bareilles nie słyszałam :) ja kocham muzykę i słucham wszystkiego w zależności od nastroju, pogody, pory dnia, stanu porfela ;) Tak Mieciu to Mieciu - a tu podobno jego następca, śpiewa w podobnym klimacie - Kuba Badach http://www.youtube.com/watch?v=8KIwGOTGUjI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badacha też lubię. Barwą głosu przypomina Mietka bardzo. Piosenki ładne, nastrojowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Anię Szarmach też :) Trochę jej nawklejałam na innym topiku ;) Muszę tu uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :)Ja też coś zostawię :) jak moznacUkołysanacPowiew poranku po nocy marzeniaCoraz to tęskniej i pieści i chłodzi,Coraz to cudniej zdrój szczęścia się spienia,Coraz to słodziej, i słodziej, i słodziej...Coraz to rzewniej czar do snu ją kłoni,Coraz to mgliściej jej oko się mruży...Coraz to tkliwiej drży uścisk jej dłoni,Coraz to dłużej, i dłużej, i dłużej...Coraz to bliżej - jej główka zmęczona,Coraz to śmielej na pierś mą się tuli,Coraz to ufniej się garnie w ramiona,Coraz to czulej, i czulej, i czulej...Coraz to rzewniej, i tęskniej, i senniej,Coraz to wolniej serduszko jej dyszy...Coraz pogodniej, spokojniej, promienniej,Coraz to ciszej, i ciszej, i ciszej... cMiłego wieczoru zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laro :) Tutaj jest ciszej niż tam. Tam za duży zgiełk czasem, a ja muszę chwilami zwolnić. Tam też zaglądam jeszcze. Ale tu mam, jak to ujęłaś ostoję. Nie chcę tam zaśmiecać sobą powierzchni internetowej :D Wpadaj tu częściej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmieszku dziękuję za zaproszenie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy, kto kocha muzykę, jest tu mile widziany. I każdy, kto chce na chwile odpocząć od zgiełku. Albo potańczyć, posmiać się, popłakać. Z muzykę w tle. x Laro, śliczna jest ta piosenka "Niebanalna piosenka o zielonej kurtce" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy nastrój: "Gdybyś był, a nie bywał Raz na jakiś czas Byłabym wreszcie czyjaś Nie bezpańska, aż tak Jesień trwa Rdzawych liści czas Kaloszy, peleryn i mgły Jesień trwa Szpetnej aury czas Pod płaszcze się pcha Wyziębia nam serca - wiatr" x http://www.youtube.com/watch?v=kgkIzPyCjfo x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×