Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

:) ....

Zamykam oczy i jesteś...

Polecane posty

zostawiam Janusza Radka, śpiewa wiersz Haliny Poświatowskiej, napisany do ukochanego kiedy umrę kochanie gdy się ze słońcem rozstanę i będę długim przedmiotem raczej smutnym czy mnie wtedy przygarniesz ramionami ogarniesz i naprawisz co popsuł los okrutny często myślę o tobie często pisze do ciebie głupie listy - w nich miłość i uśmiech potem w piecu je chowam płomień skacze po słowach nim spokojnie w popiele nie uśnie patrząc w płomień kochanie myślę - co też się stanie z moim sercem miłości głodnym a ty nie pozwól przecież żebym umarła w świecie który ciemny jest i który chłodny http://www.youtube.com/watch?v=vfnyJwi1AL4 dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :)Dzisiaj mnie nostalgia tego dnia wzięła cnikt, już nikt nie będzie płakać, bo ta noc... to ona płacze deszczem tak jak ja a ty przynosisz mi powietrze.. jak nikt jak nikt jak nikt przynosisz deszcze mi niesiesz deszcze michttp://www.youtube.com/watch?v=2pGLYK0xEPocMiłego dnia Wam zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś o tym wiem :( Usmieszkuc ja zapodam moją ulubiona piosenkę DzemucŻyj z całych sił,i uśmiechaj się do ludzi,bo nie jesteś sam.Śpij nocą śnij,niech zły sen,niech cię nigdy więcej nie obudzi,teraz śpij,niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma,kiedy ciemny wiatr,porywa spokój siejąc smutek i zwątpienie...pamiętaj żeJak na deszczu łza,CAŁY TEN ŚWIAT nie znaczy nic,Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...chttp://www.youtube.com/watch?v=kAvOTL_wOJ4c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrr juz tu przynudza
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowego dnia
miłość nigdy nie jest nudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber vel madam vel aniol
nudna jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłońjest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem,wybawieniem, otuchą, pocieszeniem.Jak dobrze, że jest ktoś,do kogo możesz zwrócić się o pomoc.Jak dobrze, że ty jesteś,by komuś przyjść z pomocą,po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje.Jak dobrze, że jesteś..chttp://www.youtube.com/watch?v=LqIlnF2zjz8&feature=fvwrelcMiłej nocy Zyczę Wam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambba
pod wspólnym parasolem ich dwoje ....a cały świat obok nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochani x Jest tam tak cicho, że słyszymy piosenkę zaśpiewaną wczoraj: "Ty pójdziesz górą, a ja doliną..." Chociaż słyszymy - nie wierzymy. Nasz uśmiech nie jest maską smutku, a dobroć nie jest wyrzeczeniem. I nawet więcej, niż są warci, niekochających żałujemy. Tacyśmy zadziwieni sobą, że cóż nas bardziej zdziwić może? Ani tęcza w nocy. Ani motyl na śniegu. A kiedy zasypiamy, We śnie widzimy rozstanie. Ale to dobry sen, ale to dobry sen, bo się budzimy z niego. x Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tamtej - Baliński Stanisław x Z tamtą było kapryśnie i było niepewnie, Gdy prosiłeś o serce, drwiła z ciebie płocha, A gdy chciałeś porzucić, wzywała cię rzewnie, Trudno ją było lubić, trzeba było kochać. Ta nigdy nie jest zmienna i nie jest powiewna, Ma uśmiech pogodniejszy i słowa łaskawsze, Możesz jej ufać wiernie, nie zdradzi -- rzecz pewna, A kiedy powie słowo, dotrzymuje zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. x Tamta mnie opuściła, tamtej nie ma ze mną, Ta przyszła i uściskiem objęła serdecznie, I chociaż mi z nią dobrze i chociaż bezpiecznie, Za tamtą mi jest smutno, za tamtą mi ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie spałam całą noc Wpatrywałam się w Ciebie Zastanawiając się, co dzieje się w Twojej głowie Byłam w ten sposób z wieloma innymi Ale czuję, jakby to był pierwszy raz Chcesz wschodu Słońca Wracaj do łóżka Chcę Cię rozśmieszyć Nabałagań ze mną na łóżku Zepchnij przykrycia, ja czekam Myślę, że powinnam zapisywać każde słowo, które wypowiadasz Nie chcę zapomnieć, nadchodzi światło dnia Szczęśliwa, że tu leżę Po prostu szczęśliwa, że tu jestem Jestem szczęśliwa, że Cię znam Zagraj dla mnie piosenkę Tę Twoją najnowszą Proszę, zostaw swój smak na moim języku Przycisk do papieru na moich plecach przykrywa mnie jak koc Nabałagań ze mną na łóżku Zepchnij przykrycia, ja czekam Myślę, że powinnam zapisywać każde słowo, które wypowiadasz Nie chcę zapomnieć, nadchodzi światło dnia I nie musisz się martwić Że to strata czasu I nie musisz się zastanawiać Co siedzi w mojej głowie To Ty To Ty" x http://www.youtube.com/watch?v=6PSAxJfN1D4 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×