Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogusia78

Latino solo czy aerobic?

Polecane posty

Gość bogusia78

Witam wszystkich, mam zamiar zapisać się na zajęcia ale zastanawiam się co lepsze... fitness czy zajęcia taneczne typu latino lub salsa. Co polecacie? ogólnie chciałabym się poruszać i przy okazji zrzucić kilka kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czy schudniesz tanczac to
Sprawa indywidualna bo ją chodzę już trzy miesiące na zimne gdzie zajęcia mam trzy razy w tygodniu po godzinie I nie zgubiłam ani kilograma fakt że nogi I pupe mam ładnie wyprofilowana ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc zumbe przepraszam za
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia78
W sumie to racja, że to sprawa indywidualna :) zależy kto ile ma do zrzucenia. Ale skoro mówisz, że pupa się poprawiła i nogi to już jest zachęcające. Muszę się rozejrzeć za jakimś kursem :) może coś polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miedszkam w Polsce dlatego
ci nie doradze ale zumba to naprawdę fajna sprawa dla ludzi którzy chcą poprawić troche kondycję I przy okazji się wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracik21
ja tez chce ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia78
słuchajcie zapisałam się na zumbę do egurrola Dance Studio jutro zaczynam :) dam znać w środę jak mi poszło no i oczywiście jak ogólne wrażenia :) jeżeli chodzi o koszty to 200zł za 2 miesiące więc myślę, że nie najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia78
Hejka, byłam na zajęciach z zumby, było ekstra. Energetycznie, zabawnie generalnie można się wyluzować a zarazem zmęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tez trzeba o tym pamietac
Że organizm to każdej formy wysiłku sie przyzwyczaja I po około 4 miesięcy(Tak było w moim przypadku) waga stanęla w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wahania poleciłabym ci salsę. Jednak co kto lubi.Każda forma aktywności fizycznej jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×