Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzz92

młoda mama w UK

Polecane posty

Gość zuzz92

Witam, chciałabym zapytać czy są tu może młode mamy z UK? Szukam kogoś kto by poradził mi. Chciałabym mieć dziecko, jest to moje największe marzenie, ale nie wiem jakie są szanse w UK dla samotnej młodej mamy w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
nie, o naturalną ciążę a właściwie o to co będzie po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądasz tandetnie w tych
chodzi jej o to ile funtów dostanie od panstwa brytyjskiego 🖐️ za ryj i do roboty albo won do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
mam ojca dla swojego dziecka, więc będzie to normalne poczęcie, z tym że po urodzeniu będę samotną matką. Przeżyłam jakiś czas temu straszne chwile w moim życiu i po prostu nie chcę się z nikim wiązać, a pragnę mieć dziecko. Dlatego zastanawiam się jak w uK wygląda jego wychowanie po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalallalalalalalal
przebywam w uk, nie mam dziecka ale mam kilka znajomych ktore posiadają, jako samotna matka masz prawo do benefitów na wychowanie dziecka w wysokości ok 200 funtów tygodniowo, benefitów na mieszkanie (w zależności od tego jakie to mieszkanie, przydzielają około 60% wartości czynszu) plus przez pierwsze 2 miesiące wizyty pielęgniarki w domu, która wykąpie niemowlaka, doradzi. Ogólnie nie jest źle, jest nawet dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjaiuiwew
a moze zapytaj odrazu- jakie benefity ci sie naleza??? jezeli po to robisz dzieciaka bo nie chce ci sie pracowac, to odpowiem ci szczerze- lepiej samemu zarobic niz ciagnac te marne grosze, chociazbys zarabiala najnizsza. wiecej zachodu z tym niz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
nie pytam o to ile dostanę. Pracuję, płacę podatki. Chodzi mi bardziej o to jakie są możliwości dla tego dziecka, czy istnieje możliwość jakiegoś przedszkola, żłobka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
"mam ojca dla swojego dziecka" Ja bym to nazwała , "dawca spermy" a nie ojca. Tylko co on na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - jak masz nieprzepracowane problemy z przeszłości to odpuść sobie dziecko - niczego ci ono nie zrekompensuje, tym bardziej, że wygląda, że cię na nie nie stać, popracuj, wykształć się, pójdź do psychologa - potem pomyśl o dziecku w uk na ładne oczy benefitów nie dają - trzeba pracować, a poza tym już je redukują, czekanie na nie ciągnie się miesiącami, czasem latami - jeśli masz tyle kasy, żeby te miesiące przeżyć to lepiej pomyśl nad własnym biznesem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziecko czyje bedzie mieć
nazwisko? twoje czy ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
chodziło mi o wiązanie się na stałe z jakimś mężczyzną. Ojcem dla mojego dziecka jest mój przyjaciel. Wie o moich zamiarach, i chce tego co ja, bo ma nadzieję że kiedyś będziemy razem, ale on za 3 miesiące wyjeżdża do Polski, więc tak czy inaczej zostanę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
Jakiego ojca, ona chce żeby ją zapylił i sobie poszedł w pisdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjaiuiwew
lalalalala ale wcale tak latwo juz nie jest. ja jako samotna-prawdziwie samotna, nie oszukujaca, czekalam 2 lata na worksy, i co??? przepadlo. wkurwilam sie i poszlam na caly etap i w dupie mam ich pieniadze. i sobie radza sama z dzieckiem. na wszystko nas stac. a w ogole panienko, jak nie masz nic przepracowane, chocby rok to sobie pomazyc mozesz o benefitach. te czasy sie juz skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
Wyjedzie do polski i tyle go widziałaś.... bardzo dobry plan , nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
Ile razy mam wam pisać że mi ni chodzi o benefity? Pracuję, mam dobrą pracę, i gdybym urodziła dziecka to po urlopie macierzyńskim wróciłabym do pracy. Zastanawiam się tylko czy będzie możliwość by moje dziecko poszło do żłobka oraz co UK oferuje dla takich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjaiuiwew
a wy w ogole to jestescie jacys nierozgarnieci czy co?? zeby z gory wiedzac ze nie bedziecie razem, robic sobie dzieciaka i zapewniac mu niestablinosc emocjonalna do konca zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
Kup sobie, kota psa i papuge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
To że nie umiem się z nikim na długo związać nie oznacza że mam nie mieć dzieci. Ile kochających się par rozchodzi się kilka miesięcy po urodzeniu dziecka? A tu przynajmniej nikt nikogo krzywdzić nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten mezczyzna kt wybralas - jest zadowolony z takiego rozwiazania czy moze mu zamierzasz zaplacic? (wtedy byc moze bank spermy wyszedl by ci taniej - warto porownac oferty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjaiuiwew
To nie lepiej wejsc na jakas strone o mamach w uk?? Ja cie w ogole nie rozumiem. Skoro nie chodzi ci o benefity, to w imie czego robic bedziesz dzieciaka i odrazu isc do pracy po macierzynskim?? to co to dziecko naacieszy sie toba?? macierzynskie czyli jakies 9 miesiecy od porodu tak??? a na reszte dnia do zlobka?? super masz plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezlei nie potrafisz stworzyc zwiazku z dorosla osoba - a wiec tam gdzie sily sa wyrownane, istnieje powazna obawa ze zwiazek z dzieckiem kt emocjonalnie bedzie od ciebie 100% zalezne - bedzie strona pokrzywdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjaiuiwew
autorko, ja sie rozeszlam z partnerem ale nie dlatego ze byl taki plan. tak wyszlo. dziecka nie zaluje, ale zaluje tej decyzji. dziecko mimo ze kochane nad zycie, odczuwa ten brak. przemysl to. nie rob z dziecka swojego kaprysu ktory musisz miec bo masz takie widzimi sie. szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzz92
pracuję 6 godzin dziecnnie maximum, więc dziecko tylk otyle nie widziałoby mnie. Czasami 3 a czasami 5 dni w tygodniu. Jeśli chodzi o tego faceta, to jest bardzo zadowolony z takiego rozwiązania, nawet chce żebym wracała z nim do Polski, ale nie chcę zrezygnować z mojej pracy, bo wiem że w Polsce jej za szybko nie znajdę. Dlatego pytam tutaj, gdybym zdecydowałą się zostać tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
austirka jest bardzo pogubiona - dziecko traktuje jako maskotke na swoje traumy, zmiast poszukac przyczyn w sobie - to probuje "zagwarantowac" soebie milosc choc jednej osoby - potencjalnego dziecka.... aczkolwiek to sie i tak nie uda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.s.p.
"A tu przynajmniej nikt nikogo krzywdzić nie będzie." Ależ nie, otóż skrzywdzone będzie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - czy ten facet zgodzil sie na taki uklad: daje tylko sperme, ty ja "absorbujesz" i bedziesz samotna matka ? bo o tym chyba tutaj rozmawiamy, napislas ze nie chcesz sie wiazac przeciez, zakladam ze bylas szczera z facetem. czy masz problem - oprocz nieumiejetnosci budowy relacji - riowniez z prawdomownoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×