Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njcdwkfef

Czy w wieku 22 lat...

Polecane posty

Gość njcdwkfef

...mam jeszcze szanse na udany związek? Rozstałam się z facetem po długoletnim związku, zaręczynach itd. Większość moich koleżanek dalej jest w długoletnich związkach i tak się zastanawiam, czy mam jeszcze szansę na budowanie w takim wieku wszystkiego od początku z kimś innym... Czy mam jeszcze szansę poznać kogoś sensownego. Wiadomo, że wraz z wiekiem trudniej jest poznać kogoś sensownego w podobnym wieku, bo większość takich ludzi jest już w związkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njcdwkfef
Hmmmmm... No wiem, ale mimo wszystko widząc koleżanki, które są w podobnym do mnie wieku, a które dalej kontynuują swoje długoletnie związki, trochę dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwisty....
Hehe poczekaj i twoim koleżankom te związki jeszcze się rozciągnął. Lepiej później niż wcześniej. A po za tym proszę zostań less plisss. Wywal na tradycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njcdwkfef
O 6. rano to ja rzeczywiście muszę wstać, bo o 7. na wykład trzeba iść. Lepiej później niż wcześniej? A to ciekawe :). A co do propozycji zostania less - kuszące, ale chyba jednak nie na tyle, by się skusić. A tradycjonalistką też tak do końca nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jak chcesz po studiach od razu rodzic dzieci to po co na nie szłaś? Przed założeniem rodziny warto popracować parę lat, by wrócić na rynek pracy po macierzyńskim, masz więc wiele lat na  założenie rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

...mam jeszcze szanse na udany związek? Rozstałam się z facetem po długoletnim związku, zaręczynach itd. Większość moich koleżanek dalej jest w długoletnich związkach i tak się zastanawiam, czy mam jeszcze szansę na budowanie w takim wieku wszystkiego od początku z kimś innym... Czy mam jeszcze szansę poznać kogoś sensownego. Wiadomo, że wraz z wiekiem trudniej jest poznać kogoś sensownego w podobnym wieku, bo większość takich ludzi jest już w związkach...

Na bank masz szansę, coraz więcej jest facetów, którym się nie udaje znaleźć partnerki mimo że sami są wartościowi. Jest oczywiście też cała masa stereotypowych, mizoginistycznych inceli, ale cóż, nie sądzę, żeby stanowili oni większość. To zależy tez jakie masz wymagania, bo bywają takie, które chciałyby mieć jednocześnie drugiego Di Caprio + ze wspaniałymi zarobkami, zaradnego, do tego jeszcze szarmanckiego i z kaloryferem. Tymczasem w rzeczywistości zazwyczaj jest coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×