Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgataAgataAgata83

CHCIAŁ MNIE ZDRADZIĆ, ALE DO ZDRADY NIE DOSZŁO- dziewczyny co mam zrobić?

Polecane posty

On myśli, ze mu tak łatwo wybaczysz .... Myśli , że wyjazd wszystko załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama :)))
Jak dla mnie to on Cie juz zdradzil. Dla mnie zdrada to nie tylko seks. Ja bym zdrady nigdy nie wybaczyla, bez wzgledu na okolicznosci itd. Zycie jest za krotkie, by byc z facetem, ktory zdradza. Zrobi to raz, zrobi i nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowo moderki z kafe
Ten wpis na czarno i pom wyzej to też moderacja Bo w internecie każdy może napisać jakąś bzdure, aby poznać rzeczywistość należy czasami wyjść z domu i zostawić kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty...
wymyśl nowy temat na prowokacje, zdrada już się wszystkim przejadła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo29
no tak, im wiecej osob czyta i komentuje, tym wieksze wplywy z reklam. Ze juz wczesniej na to nie wpadlam, a myslalam ze to znudzone dzieciaki pisza te powtarzajace sie tematy. Wiadomo jak ktos to naglosni to trzeba kasowac bo jak ludzie sie zorientuja to mnie bedzie czytac, ergo=mniej kasy. Ale zawsze znajda sie tacy co nawet gdy wiedza ze to bujda beda czytac, tacy widzowie trudnych spraw itd. bo to na tej samej zasadzie przeciesz. Co najlepsze one nie tylko pisza te tematy, ale tez je podbijaja kontrowersyjnymi wypowiedziami. ale dobrze wiedziec ze wiekszosc tematow o spektakularnych zdradach jest wymyslem moderek,czyli jednak nie jest to AZ TAK powczechne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowo moderki z kafe
Tematy często sa pożyczone z.Trudnych Spraw Ewy Drzyzguni, bo jedna z modek sama pisała tu kiedyś że uwielbia jej tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo29
ciekawe ile sie na tym zarabia, ja tez mam bujna wyobraznie wiec bym sie nadala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN48
z pewnych źródeł wiadomo, że zarabiają okrągłe 0:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowo moderki z kafe
Jeżeli za 0 to świadczy o chorobie umysłowej tej osoby. Całymi dniami, nocami pisać bzdury za darmo :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo29
toz to ciezka praca jest.Musisz sie naglowkowac aby wymyslic temat, napisac go w taki sposob aby byl czytalny czyli chodny. Pilnowac go, podbijac zamieniajac sie w inne, kontrowersyjne postacie (w jednym o zdradzie wlaczyla sie taka pani doktor co glosila UPARCIE, jak psychiczna, ze wszystkie co nie dbaja o siebie obsesyjnie jak ona to zafajdane paszczury-mod.) No i musisz sie pilnowac, aby nie popelnic wpadki i trzymac sie watku, wszystkich szczegol. Nie wierze, aby to robily za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowo moderki z kafe
Haha! Ona czasami prowadzi po 3 tematy naraz :) Jest niesamowicie utalentowana Szkoda tylko, że na takie glupie tematy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takiej sytuacji
Przynajmniej rozumiesz jak trzeba i nie dajesz sobie mydlić oczu. Zdrada do której nawet nie doszło, w zasadzie zaczęła być realizowana. Pokazał, na ile możesz mu zaufać. Serio? Ja nie wiem, co bym zrobiła. Na początek pewnie to, co ty (oddzielne spanie i rozmowy tylko o dziecku/dzieciach). Potem nie wiem, będąc w szoku można podjąć złe decyzje i niekoniecznie na korzyść swoją, czy tam rodzinną. Musisz przeczekać czas, kiedy się buzujesz, ale jemu nic nie ułatwiaj. Wyjazd teraz nic nie załagodzi, wręcz przeciwnie, mogłoby dojść do "morderstwa";) żartuję, ale tak naprawdę taki wyjazd to miałby uleczyć chyba jego sumienie, godząc się, ułatwisz mu to, a po co? Niech kombinuje, skoro tak łatwo go uwieść po alkoholu, więc niech zobaczy ile to kosztuje (utrata zaufania). Nie ukrywaj emocji i powiedz mu, co czujesz, żeby wiedział, co zrobił z waszym życiem. Może to nie do końca fajne, że tyle osób o tym wie i będą albo cię podziwiać, albo krytykować. Z drugiej strony , skoro wiedzą, on ma znowu trudniej. Jedno, czego ci pogratuluję - to znajomych. Nie zadziałała męska solidarność, a i koleżanka okazała się lojalna, mimo wszystko miała odwagę. Powiem tak. Narazie zostaw to. Rób swoje, dociążaj go codziennymi obowiązkami związanymi z domem i dzieckiem, ale ciepełka to mu nie okazuj. Rozmawiaj z nim, ale na zasadzie, że nie wiesz, co będzie, póki co to masz sporo do przemyślenia i rozważenia, czy dasz radę z nim żyć i ciągle zastanawiać się, czy przy następnej takiej okazji nie zdradzi cię skutecznie. I zostaw go z tym, jak się boi o rodzinę, to musi odczuć, co "prawie" zrobił i że nic nie jest pewne, a czekoladki może se w buty wepchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo29
najlepsza wpadka byla w temacie o bylej chorej na bialaczke. Sama podbila temat innym pseudo a potem zapomniala zmienic i z tego samego zaraz potem napisala jako autorka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo29
podejrzewam tez, ze niektore postacie typu kleopatraegipt i inne, rzekomo bardzo atrakcyjne, zamozne, majace powodzenie itp. zwykle wypowiadajace sie negatywnie i z wyniosloscia o innych to tez moderki, aby bylo duzo kontrowersji i klotni. Bo jak wytlumaczyc ze takie super babki calymi dniami na kafe siedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowo moderki z kafe
No jasne, dlatego nie pisze nigdy w tych tematach, szukam tych rzeczywistych, a chociażby o polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk3456787900
no pewnie ze to prowo tej tepej dzidy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko koleś:D Na bank już wcześniej robił podobne numery skoro tak łatwo mu przyszło :D A prawicowy prawiczek czy inna dziewica niech sami tkwią w zwiazkach, gdzie można się nabawić nerwicy jak facet 15 min się z pracy spóźni. Bo do tego dojdzie, nie zaufasz mu już nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×