Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafito

Uważam, że kobiety służą tylko do prostych rzeczy

Polecane posty

Gość Kafito

Uważam, że kobiety służą tylko do prostych prac jak sprzątanie, pranie. No i do seksu oczywiście. Mam dziewczynę, ale tak naprawdę im dłużej z nią jestem to widzę, że tylko do tego się nadaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
No przecież facet może być księdzem, górnikiem, pilotem. Wybitnym filozofem, malarzem naukowcem. Kobieta raczej słabo się sprawdza patrząc na zdobycze historyczne, wielkich władców i wynalazców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Kopernik jasne, że był facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety nie mialy na to czasu! wyreczajac samcow obibokow, ktorzy w tym czasie mogli filozofowac! w obecnych czasach kobiety radza sobie bardzo dobrze, tak w nauce, jak i w innych dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety tez musialy sie kryc z intelektem, by nie trafic na stos, jako ,,wiedzmy''! a wszystko przez chory, meski porzadek swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony paxdziernik
twoje prawo lubie uczyc prostych chlopcow jak sie czysci moje buty stajesz do zawodow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omgb umknelo mi to! :D kobieta do niczego się nie nadaje, bo nie może być księdzem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Słuchaj, taka rola kobiety jest. Rola asysty. Uważam szczerze, że sobie jednak nie radzą za dobrze. I tak panuję pogląd, że kobieta jest tylko do konkretnych, prostych zadań. Ot może po kilkunastu próbach programowanie pralki. Nawet parytety muszą być tworzone. Kobiety się nie garną do roboty, bo są w dużej mierze leniwe i puste. Tylko róż i pruderia. W krajach arabskich jest trochę lipa, ale tam kobieta zna swoją rolę, nie zastanawia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
to, że masz głupią dziewczynę, nie znaczy, że wszystkie takie są autorze. ;) Widać wybrałeś taką sobie, bo taka do Ciebie pasuje. O swojej matce też tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Mamy mi w to nie mieszajcie, bo w rodzeniu dzieci się sprawdzają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
rozumiem, że nigdy nie dasz się operować kobiecie - chirurgowi, bo taka na pewno nie da rady dobrze wykonać operacji? nie zatrudnisz nigdy kobiety - tłumacza, czy nie przeczytasz książki napisanej lub tłumaczonej przez kobietę, zresztą wg autora takie kobiety nie powinnny istnieć :P. Jak kiedyś znajdziesz się na sali sądowej, to wyjdziesz, jeśli kobieta będzie sędzią, bo przecież jej mały rozumek nie pozwoli jej na ocenę toczącej się sprawy? itd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Warszawskim na wydziale fizyki dziekanem jest kobieta. Tak nawiasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Kraje arabskie to doskonały przykllad - tam najlepiej widać do czego prowadzi męska dominacja :D :D :D kraj, który przez tysiące lat był potęgą naukowa odnalazł prawdę w Koranie, ze świat należy do mężczyzn i następne pol tysiąca lat pokazało, ze najlepsi są w pasaniu koz i podkladaniu bomb :D a 70% społeczeństwa jest analfabetami :D :D :D tos sobie wzór do naśladowania wybrał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Na jednym, może kilku jest dziekanem. Potrzebowali kogoś do ładnej prezencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna_kobieta
myslę, że facetów powinno się trzymać w piwnicy, rzucą im resztki ze stołu i przywiązywać so ściany na czas seksu. Mozna im czasem otworzyc okno w piwnicy, zeby zobaczyli kawałek słonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że nawet jeśli masz rację to te proste rzeczy same się nie zrobią :) A stwierdzeniem "służą" degradujesz nas do rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
No kobiety są po to, żeby facet seksualnie się wyżył, a potem odkrywał dalej świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie określiłabym Tereski ładną. A nawet jeśli chodzi o prezencję, że "nie jsteśmy tacy szownistyczni" to słabo ci to poszło. Nie wiem tylko po co są zakładane takie seksistowskie tematy. Możesz próbować uświadamiać kobietom jaką to są vanitas, ale te nadal będą robić swoje, domagać się swoich praw, uczyć się, pracować jak zechcą, itd, itp. To jest po prostu bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No kobiety są po to, żeby facet seksualnie się wyżył, a potem odkrywał dalej świat."- to już było po prostu głupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Tylko zauważ, że ktoś musi tę piwnicę wykopać i nie jest to baba, tylko faceci. Eh w piwnicy to babę trzymać jak taki tam ziomuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×