Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafito

Uważam, że kobiety służą tylko do prostych rzeczy

Polecane posty

no niestety, wstyd się przyznać ale ja jestem mężczyzną i myślę w podobnie jak większość piszących w tym poście KOBIET - jednak męski intelekt nie jest taki doskonały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zapewne ty do niczego się nie garniesz i całą robotę za ciebie musi odwalić. A ty nawet nie docenisz, bo uważasz tak jak większość facetów że tak właśnie powinno być. Jestem ciekawa co byś powiedział jak by zamienili ci na kobietę z dwiema lewymi rączkami i wymagającą od ciebie wszystkiego. Na pewno zatęsknił byś za poprzednią partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombiana
boże co za debil!!!! gorszych juz chyba nie ma... współczuje twojej dziewczynie!!!! nie masz za grosz szacunku!!!!!!! niesteś nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak są różnice
Muszę przyznać, że zaczynam sie zastanawiać, czy mój nick jest aktualny. Bo poziom rozmowy, prezentowany przez niektóre panie, jest zbliżony do rozmów z koszar albo ze stadionów. Takie męskie, chamskie wyzywanie. Cokolwiek nie mówić o autorze, to nie używa słów obraźliwych. To, że sie teza komuś nie podoba, to jeszcze nie powód do rzucania określeń typu "debil". Zdaję sobie sprawę, że to net, a tu wszyscy zmieniaja sie w buców, ale żeby tak mocno wzięło do kobiety? Colombiana, nie wiem, czy nadajesz sie do prostych rzeczy, czy do bardziej skomplikowanych, ale sposób wypowiedzi masz prostacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
Podsumowując, wcale nie trzeba silić się na dowodzenie głupoty i podrzędności kobiet wobec mężczyzn. Po prostu wystarczy kobietom pozwolić pisać/mówić i to daje najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Dzięki chłopaki za takie słowa. Wystarczy mi, że w społeczeństwie panuje takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×