Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miacha

Dziewczyny, pomóżcie!

Polecane posty

Gość miacha

Jak odzyskać zaufanie dziewczyny, której za szybko wyznało się miłość? Powiedziałem jej, że bardzo mi się podoba i zaprosiłem na spacer. Zgodziła się. Powiedziałem, że wcześniej chciałem ją zaprosić, ale nie miałem śmiałości. Powiedziała, że trzeba było zaprosić. Później spotykaliśmy się kilka razy, czy to w kawiarni, czy na spacerze. Niestety, popełniłem błąd, przez który być może zaprzepaściłem swoje szanse. Zapytałem się, czy zgodziłaby się zostać moją dziewczyną. Odpowiedziała, że na razie nie chce się z nikim wiązać oraz że nie spodziewała się, że tak szybko ono padnie. Odpowiedziała, że jej przykro i nic z tego nie będzie, ale ma nadzieję, że będę ją miło wspominać. Po jakimś czasie zacząłem się do niej odzywać, przyjęła nawet moje przeprosiny, ale widzę, że już trochę "chłodniej" odnosi się w stosunku do niej. Czy jej wcześniejsze zachowanie, tzn. zanim wyznałem jej, co do niej czuję, mogło oznaczać, że miałem jakieś szanse u niej i czy mogę to jeszcze naprawić? Bardzo mi na niej zależy. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×