Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ally o'brien

nie wiem co myslec....

Polecane posty

Gość Niebieska malwina
no i rusz się i idź się pakować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally o'brien
no niby, nie robi nic nie fair (przynajmniej odkad jest dziecko bo wczesniej sie zdarzalo...) ale ja wiem, czuje, ze to jest taki zwiazek z rozsadku. i fakt jestem zazdrosna o to jak ja traktowal ale tego juz nie zmienie. chyba poprostu przygotuje sie i dziecko do tego wyjazdu nic mu nie mowiac i poczekam do soboty. gdy dalej bedzie cisza to poprostu oleje i nigdzie nie polece. jesli jednak sam podejmie rozmowe przed sobota to polece jesli wszystko sobie wyjasnimy. dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
on pewnie trzyma ten album z przyzwyczajenia. To jest jakaś czesć jego zrycia . Naprawdę nie warto cie o to kłócić bo ważne to jaki jest teraz dla Ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska malwina
ale to że to związek z rozsądku, wiedziałaś o tym zawsze, prawda? to nie z powodu albumu stał się nim nagle....dlatego....dlatego historia albumu nic nie powinna teraz między Wami zmienić. Spakuj się, niech On widzi że jesteś gotowa i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDiiiiiiii
Moj maz tez mial cale pudlo ze zdjeciami, listami od dziewczyn nawet, gdy bylismy juz razem. Pewnego dnia wzial to pudlo i spalil. Ja tez trzymalam w biurku rozne pamiatki po zwiazkach i tez po czasie je wyrzucilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×