Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolka787

Weiss Klinik - opinie

Polecane posty

Gość gość
Metoda epi-lasik, zabieg odbył się w kwietniu. Po 3 miesiącach wady brak. Klinika i lekarze ok, zabieg niezbyt przyjemny. Na pewno polecam, ale trzeba być cierpliwym. Nie każdy od razu widzi super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do grona zadowolonych :) zabieg femto-lasik w lipcu, bez okularów i bez wady wzroku! Opieka doskonała na każdym etapie, wnikliwe badania i analiza, po prostu fachowo i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ElaT78
Ja również bardzo pozytywnie oceniam Weiss Klinik. Wykonywałam u nich laserową korekcję wzorku metodą EBK. Bardzo sympatyczny zespół medyczny, nowoczesne sprzęty no i przede wszystkim profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaAdamska112
Hej! Ja mogę serdecznie polecić tą klinikę. Widzę dużo lepiej, a zabieg był praktycznie bezbolesny. Operował mnie pan doktor Łukasz Cwalin - pełen profesjonalizm i przyjazne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg metodą EBK, wada wyjściowa -2 i -2,5, astygmatyzm -0,5. Tydzień po zabiegu nie najlepszy, obraz rozmazany, nieostry itd. Po zdjęciu tych soczewek ochronnych o niebo lepiej! Polecam, operował również dr Cwalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Weiss Klinik miałam zabieg laserem metodą femto-lasik. Mijają już 3 miesiące i jest super!!!!! Operowała dr Anna Rogowska-Godela, a wizytę przed zabiegiem miałą u dr Łukasza Cwaliny. Lekarze fachowcy, cały personel kliniki pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miałem zabieg metoda Ebk +3 i +4 po zabiegu jeszcze nie miałem wizyty kontrolnej ale już po zabiegu rewelacja wiadomo 1 dni trzeba było się pomęczyć ale dr. Cwalina fachowiec polecam każdemu i klinikę i doktora oraz cały skład kliniki naprawdę miła atmosfera i podejście do pacjenta super zobaczymy po 1 wizycie kontrolnej ale myślę że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Rozważam poddanie się zabiegowi laserowej korekcji. Ile trzeba czekać na konsultację, a potem na zabieg? Czy zapisują z dnia na dzień? Ile to trwa (konsultacja i zabieg) i ile jest łącznie wizyt kontrolnych po wszystkim? Z góry serdeczne dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaKD
Przyłączam się do grona zadowolonych. Zabieg laserowej korekcji oczu bezbolesny i przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie. Obsługa profesjonalną i przyjemna a Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala361
Na początku lipca miałam zabieg laserowej korekcji wady wzroku w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie metodą EBK. Już po kilku dniach widziałam bardzo dobrze. Dzisiaj na wizycie kontrolnej dowiedziała się, że zabieg udał się w 100% - wada zeszła do "0" na lewym i prawym oku (miałam -4,5). Żałuję tylko, że nie zdecydowałam się na zabieg wcześniej. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i nawet nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. Radzę nie oglądać wcześniej filmików, bo niepotrzebnie człowiek się stresuje. Nieprzyjemne są tylko dwie doby po zabiegu (ogromny światłowstręt, pieczenie i łzawienie). Gorąco polecam dr Annę Rogowską-Godela - jest najlepsza w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po laserowaniu w Weiss Klinik. Gorąco polecam dr Łukasza Cwalinę :) Przesympatyczny i z dużym poczuciem humoru doktor, który skutecznie odgania stres przed, w trakcie i po zabiegu :) Sam zabieg bez bólu, nieprzyjemny może momentami, ale do przeżycia. Efekty zabiegu REWELACYJNE!!!!! Miałam metodę EBK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już drugie oko operowalam w tej klinice jestem bardzo zadowolona obsługa miła i zawsze uśmiechnięta po prostu więcej takich klinik w Polsce jak ta widzę na oba oczy jestem szczęśliwa i wdzięczna całemu personelowi medycznemu polecam tą k!inike wszystkim chorym będziecie zadowoleni tak jak ja wielki szacun dla całego personelowi wdzięczna pacjentka Dziękuję Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe badanie wzroku 140 zł i ponad dwie godziny czekania NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko za te 140 zl i dwie godziny czekania masz zbadany wzrok wzdłuż i wszerz! To jest klinika, a nie gabinet u optyka, gdzie w 15 minut badają oczy za 100 zł. Ja jestem zadowolona, bo mam pewność że oczy są należycie i dokładnie zbadane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu przeszłam zabieg laserowej korekcji w Weiss Klinice metodą femto-lasik. Wizyta kwalifikacyjna przed zabiegiem dość długa, ale bardzo dużo badań miałam wykonywanych i później rozmowa z panią doktor. Dzień zabiegu też długi, kolejne badania i oczekiwanie na zabieg. Mimo stresu, personel kliniki stara się go rozładowywać, bardzo miła opieka! Sam zabieg trwa krótko, dr Łukasz Cwalina, który mnie operował fantastyczny!!!! Efekty zabiegu zadowalają mnie w 200%, już kilka godzin po zabiegu widziałam idealnie jak nigdy dotąd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloryjkaa
W Weiss Klinik miałam zabieg laserowej korekcji wzroku i również jestem bardzo zadowolona. Zabieg trwa krótko, wszystko było w jak najlepszym porządku. Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaa11
Bardzo dobre warunki i profesjonalna obsługa. Świetne podejście do pacjenta, pobyt u nich to sama przyjemność , zero bólu i stresu. Polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joli8
Obsługa na najwyższym poziomie :) Moja mama była tam operowana i wszystko wyszlo idealnie :) świetne podejście do pacjenta . polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaRogas
W Weiss Klinik miałam zabieg laserowej korekcji wzroku i moge polecić to miejsce jak najbardziej! Wspaniali ludzie , świetne podejście do pacjenta i opieka na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna77
Polecam jak najbardziej to miejsce jak i lekarzy !!! Świetne miejsce i kadra profesjonalistów którzy znają się na tym co robią doskonale, podejście do pacjenta jak najbardziej profesjonalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardin
Jak najbardziej przyłączam sie do pozytywnych opinii.Miałam okazje być pacjentką kliniki i muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolona z opieki jak i zabiegu. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×