Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAGDA_______

Wolicie gołodupca jak Prezes Wertyp czy wykształconego faceta innej narodowości

Polecane posty

Gość wertyp jest zwyklym
prostakiem, moglby miec nawet miliony na koncie ale pokazac sie w towarzystwie takiego chama to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak by porównywać gówno i rzecz za 5 zł. Jasne że rzecz za 5 zł zwycięży!!!!!!! w tym przypadku 10000000000000000000000% obcokrajowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parararamaa
Wolalabym zostac sama do konca zycia z zarosnieta wagina, niz zeby spotkac taka karykature faceta jaka jest wertyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parararamaa
ach, i nie chodzi o pieniadze tylko o jego chamstwo i buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym już być sama! Nigdy nie związałabym się z osobą typu Prezes.... Lepsze bycie samemu niż z debilem, którego wstyd rodzinie przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa......
Wtedy zostanę lesbijką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Nie jestem zdesperowana, nie obrażając tu w żadnym wypadku zdesperowanej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
wolalabym zejsc do podziemi i zostac krolowa kanalow niz bym miala zadac sie z takim scierwem jak prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakks k nk
wolalabym sie masturbowac szczotka do mycia kibli niz byc dziewczyna tego dresiarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o kasę. Choć to prawda że jest gołodupcem i nawet do średnio zamożnego Araba czy Czarnoskórego mu daleko. W sumie poza kilkoma facetami na forum, którzy mają rozum to mogę na palcach wymienić. Wertyp reprezentuje dla mnie mentalność śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayacoconutooo
wole aby zgwalcil mnie tabun czarnoskorych z buszu anizeli mialabym patrzec na zdechla parowke wertypa do konca swych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakks k nk
na dodatek jestes pedalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrażasz gejów!! Oni mają wyższe wykształcenie i zarabiają. Prezesiku nie bądź jeszcze bardziej żenujący bo na neta zarabia przeważnie licealista podczas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka sobie natka
NIE! WOLĘ MĘŻCZYZN INTELIGENTNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayacoconutooo
ty swiniaku nie masz prawa wolec nic,masz prawo tylko wzdychac do nas-pieknosci a zadna z nas i tak cie nie zechce,tak jak i zadna normalna z innego kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuskaaa
Zsikałam się hhahahah Wertyp jest największym przygłupem na babskim forum. Edzio pedzio. Napluć bym na niego nie chciała :D I to foto w jego stópce- niezłe memo lol Dzięki za ten wątek, ubaw po pachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministerstwo kultury......
ale wy jestescie wredne,pewnie randki wam odmowil i teraz sie mscicie....ja tam bym wolala golodupca niz jakiegos inzynierka ,mialam i jednego i drugiego i stanowczo wole pierwsza opcje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjvjvjv
Ministerstwo kultury - tu nie chodzi o stan jego konta tylko jego mentalnosc wiejskiego chama. Nie wiem czy widzialas jskikolwiek jego post, takich burakow omija sie zarowno za granica jak i w polsce z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginko ginko
Ja wolę normalnego faceta, może być nawet golodupiec tylko nie pokroju Wertypa. Nie musi zarabiać góry kasy, ważne ze nie ma w sobie jakiejś chorej nienawiści do ludzi. Nie wiem czemu sfrustrowani polacy tak bardzo interesują się życiem kogoś a swoje życie zaniedbuja. Psychiatra by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze boze bozenko
wolalabym sie co nos masturbowac elektryczna szczoteczka niz dac wertypowi wsadzic swojego weza zbozowego w moja muszelke, poziom jego rozumu jest tak samo zajebisty jak jego stary golf w ktorym dyma panienki na tylnym siedzeniu loool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annieee
tez uwazam ze nie chodzi o kase tylko o mentalnosc i poziom intelektualny. Wole gołodupca ale na poziomie niz debila jakim jest wertyp. jest najbardziej odpychającym facetem na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministerstwo kultury......
zgadza sie ,nie czytalam a sie udzielam.....sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mała mi...
Wertyp to największy prostak i cham na kafeterii. Żałosny typ który tylko pokazuje swój brak kultury homofobię i ksenofobię. Nie ma w nim poszanowania dla innych kultur, ludzi. Tak jak reszta dziewczyn nigdy bym nie zadała się z takim facetem. Wolę faceta biednego, ale normalnego i kulturalnego z którym nie będę wstydziła się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. Wykształcony nie zawsze znaczy majętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe gdzie sie wertyp podzial? moze zostal zeslany do kamieniolomu na roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×