Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość znudzona seksem

Seks jest przereklamowany

Polecane posty

Gość znudzona seksem

Żadna rozmowa nie moze byc prowadzona bez wtrąceń o seksie. Wszyscy podniecają sie bzykaniem, non stop o nim myślą, wszystko im się z tym kojarzy. O co biega ludzie? Seks jest megaaa przereklamowany - naprawdę! Zanim pierwszy raz go uprawiałam, to myślałam, że to nie wiadomo jakie cudo, skoro wszyscy o tym mówią itp., a tu po seksie - jedyna myśl: to naprawdę tylko takie coś? Miałam i miewam orgazmy - ok, kilkusekundowa przyjemnośc, po dłuższej chwili męcząca, ale jak już mam wybierac życiowe przyjemności, to po tysiąckroć wolę zjesc dobrą pizzę w PizzyHut albo kebaba czy inną dobra rzecz i to jest dla mnie milion razy przyjemniejsze. Albo porządne SPANKO - to dopiero przyjemność! A seks? No naprawde, bądźmy szczerzy - co w tym fajnego oprócz KILKUSEKUNDOWEJ przyjemności zwiazanej z ubabraniem śluzami itp.? I nie psizcie, że to przez złego faceta w moim zyciu - miałam wielu partnerów, każdego kochałam i obecnego tez bardzo kocham i MAM orgazmy! wiem, ze w tych czasach jest to niemodne, a mimo to potrafię przyznac, że naprawdę nei widze powodu ciągłego podniecania się seksem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Jadzia z Gwizdowa Górn
jako pastora Kościoła Czcicieli Mokrej Piczki und Sztywnego Fiuta, mówię ci siostro nie grzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy przesadzam?
Zgadzam się. Dzięki za wypowiedź. Myślałam że facet się nie sprawdza. Mój pierwszy i od razu mąż. A już żałowałam że nie spróbowalan z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepowiednik
No pewnie, że się nie sprawdza, bo nie potrafi sprawić, że na myśl o jego dotyku dostajesz dreszczy. Jak dla Was seks to mechaniczne ruchy posuwisto - zwrotne to gratuluję łóżkowego nastawienia. Bliskość ciał powiązana z bliskością fizyczną to niesamowite doznanie duchowo-cielesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełm1
zgadzam sie z autorka, seks jest przereklamowany i zbędny, w dodatku brudny,nieczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Jadzia z Gwizdowa Górn
nie grzesz siostro, bo pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis
przyznaj się bez bicia ile już wibratorów wykończyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się mylisz
może seksu za dużo wszędzie w gazetach,reklamach ale nie w życiu... jeżeli myśląc o Nim uśmiecham się pomimo męczącego dnia a ludzie patrzą na mnie dziwnie...i nie chodzi tylko o seks a o dotyk,uśmiech,przytulenie... sorki do pizzy się nie przytulę chociaż jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepowiednik zgadzam się,ludzie do tego podchodza instrumentalnie i płytko,robią to z kim popadnie a sex z uczuciem jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
a ja się nie zgadzam i jestem kobietą :DDDDDDD jeśli dla was seks jest kilkuminutową przyjemnością to żal mi was :/ dla mnie to przyjemność od początku- spojrzenia, gra ciała, wiesz że coś się zaczyna, lekki flirt, póżniej gra wstępna (chociaz ja wolę króciutką bo robie się mokra od razu właściwie, barrrrdzo mokra :D) po seks, z którego czerpię przyjemnosć przez cały stosunek, około pół godziny, możesz patrzeć sobie w oczy (uwielbiam to), przygyrzać wargi, lekko podgryzac... zreszta co ja tu bede.. bo sie podniece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
haha, widze, że niektórzy zle mnie zrozumieli ;) ja nie mówię, że seks jest zły czy coś czy , że go nie lubię! LUBIE go i lubię miec orgazm. Jestem zadowolona z mojego bzykania :P Ale uwazam, ze ludzie za bardzo się tym wszystkim związanym z seksem podniecaja i stawiają na piedestale swojego zycia, za dużo to wszystko analizują, mówią o tym, myślą. Po prostu tego nie kumam - dlaczego? Uważam po prostu, że są w życiu większe przyjemności niż seks, i też fizyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
JA nie uwazam jedzenie za przyjemnosc , tylko za obowiązek . Bez tego sie umiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
Nie jesz nigdy niczego smacznego, tego, co ci smakuje? Jesli nie, to współczuje :O a to tej od biologii:P : gdzie ja pisałam, że moj seks trwa kilka minut? pisałam o orgazmie, ze trwa kilka sekund, a po dłużej chwili, błagam, zey facet już przestał, bo orgazm staje się wręcz męczacy ;) gdyby orgazm trwał kilka minut, to olaboga, chyba bym nie przezyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
ja nie uwazam ze tylko seks jest przereklamowany JEdzenie jest przeraklamowane , telewizja . Wszystko jest przereklamowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepowiednik z twoją wcześniejszą wypowiedzią się zgadzam a robią to płytko niektórzy nie mówię że wszyscy,skąd wiem?Po krótkiej znajomości na imprezie idąc z kimś do łóżka trudno się doszukać czegoś więcej oprócz niskich żądz i przyziemnych pragnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
Koleżanko, kocham czekoladę i słodycze i sprawiaja mi przyjemność, ale jeśli miałabym do wyboru seks albo jedzenie, to wybrałabym jedzenie tylko wtedy kiedy byłabym BARRRRDZO głodna. Wiesz dlaczego? Bo kocham swojego partnera i dla mnie to jest głęboka więź z nim, duchowo fizyczna. Sprawiam mu przyjemność a on sprawia mi, tego chyba nie da się pizzą zastąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
Ludzie poprostu mają różny temperament i tyle :) mam przyjaciółkę, dobrą osobę, która raczej ma niskie potrzeby, a ja mam ochotę na seks przynajmniej dwa razy dziennie- chyba, że jestem przepracowana :) ile planów już nas z partnerem ominęło, bo kończymy w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokojoi - mam nadzieję, że z moją następną wypowiedzią też się zgodzisz ;) No dobrze, czyli Ty poznając kogoś kompletnie zamykasz się na jakąkolwiek bliskość i interesuje Cię tylko "więź psychiczna?" A tak w ogóle to skąd ten Twój nick się wziął? - miałem już o to pytać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chce mi się tego tłumaczyć,tak dla mnie ważne są głębsze uczucia ,emocjonalna więż a nie tylko sam sex żeby się zaspokoić,a nick się wziął znikąd nie myślałam nad nim długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokojoi - no tak myślałem, że za długo nad nim nie główkowałaś, a pewnie spory wpływ w jego tworzeniu wywarła podświadomość oparta na Mistrzostwach Europwy w Piłce Nożnej 2012 oraz "afera" związana z polską piosenką reprezentacyjną :P Oczywiście dziękuję, że mnie olewasz, i nie chce się Tobie tego wyjaśniać! :P Tak w ogóle to chcę się Tobą zabawić i rozbudzić w Tobie pożądanie - tekstem czy zdjęciem? :classic_cool: Jeśli zdjęciem - to co mam zdjąć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
dla mnie najsmieszniejsze jest powołanie LEKARZY od seksu :D:D:D SEKSUOLODZY - specjalnośc nad wyraz smieszna i smiesza mnie ludzie, którzy się tym zajmują. jeszcze bardziej smiesza mnie lduzie, którzy do niech chadzją, wydają na to kase, bo nie potrafią wziąc partnera za reka i powiedziec/pokazac jak i gdzie lubią być dotykani! :O ja facetowi oakzuje miłosc i wcale nie potrzebuję do tego seksu, bo czuję z nim więź w każdej życiowej sytuacji. nie potrzebuję bzykanka, aby pokazac mu, że go kocham i aby on mi to poakzywał. co nie znaczy, ze nei uprawiam z nim fajnego seksu, bo lubię to i lubię meić orgazm, jak już pisałam ;) PS ludzie, którzy tak jak studentka biologii zamierzają tu opisywac swoje gry wstepne i o tym, jak robi im się mokro w gaciach UPRZEJMIE sa proszeni o opuszczenie wątku, bo do szczęści mi ta wiedza nie ejst potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełm1
prawda jest taka ze ci ktorzy uprawiaja seks beda sie smazyc w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
jestes sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
sflustrowana*, przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
i się podszywasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
sfrustrowana to byłam dawno temu po pierwszym razie, kiedy okazało się, ze seks to tylko takie "cos":P a ja wyobrażałam sobie nie wiadomo co :P wtedy to była frustracja, naprawdę :P teraz jestem sfrustrowana tym, że zewsząd seks mnie atatkuje: z TV, gazet, książek, forum, a ja nie wiem, czemu i nie widze uzasadnionej tego przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniazowna
studiujebiologie Koleżanko, kocham czekoladę i słodycze i sprawiaja mi przyjemność, ale jeśli miałabym do wyboru seks albo jedzenie, to wybrałabym jedzenie tylko wtedy kiedy byłabym BARRRRDZO głodna. Wiesz dlaczego? Bo kocham swojego partnera i dla mnie to jest głęboka więź z nim, duchowo fizyczna. Sprawiam mu przyjemność a on sprawia mi, tego chyba nie da się pizzą zastąpić... z czasem zastapisz to nawet glupim serialem,bolem glowy albo po prostu powiesz,ze ci sie nie chce.A pozniej lament,bo co bardziej temperamentny facet rozglada sie za innymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
NIE MA NIC LEPSZEGO OD SEKSU CODZIENNEGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×