Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość znudzona seksem

Seks jest przereklamowany

Polecane posty

Gość 8273918237
[zgłoś do usunięcia]kniazowna studiuj**iologie Koleżanko, kocham czekoladę i słodycze i sprawiaja mi przyjemność, ale jeśli miałabym do wyboru seks albo jedzenie, to wybrałabym jedzenie tylko wtedy kiedy byłabym BARRRRDZO głodna. czyli mamy rozumiec że częsiej się ruchasz niz jesz? LOL Ile mozna, królikiem jestes, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
a tak poza tym, jest seks i sex, więc... to Twoje odczucia, każdy może patrzeć na to inaczej... ja mogłabym uprawiać codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
uprawiajcie sobie, ile chcecie, wasze życie itp., nie musicie mi tego opisywac, naprawdę, nie o waszym zyciu seksualnym ten wątek ;) tylko podajcie przyczynę, dlaczego seks jest WSZĘDZIE i atakuje z każdej strony? moze to ejst przyczyna jego przereklamowania, bo ludzie wyobrazają sobie nie wiadomo co, a potem... zdziwienie, ze to takie zwyczajne :P a jedzenie ejst meega przyjemne (lepsze niz najlepszy orgazm:P) i wspolczuje ludziom, ktorzy ejdza tylko dla zaspokojenia głodu lub są na diecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
"dla mnie najsmieszniejsze jest powołanie LEKARZY od seksu SEKSUOLODZY - specjalnośc nad wyraz smieszna i smiesza mnie ludzie, którzy się tym zajmują. jeszcze bardziej smiesza mnie lduzie, którzy do niech chadzją, wydają na to kase, bo nie potrafią wziąc partnera za reka i powiedziec/pokazac jak i gdzie lubią być dotykani! " no zgadzam się, ale przeraze cię jeszcze bardziej... :) Był taki projekt - to jest prawie nie do wiary- ale na serio było rozwazane- seksterapeuci. Mieliby byc to terapeuci, co pomogliby w np. osiaganiu orgazmu na zasadzie normalnego współżycia... Jezuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
W hoalndii państwo sponsoruje niepsłnosprawnym kurwy, co im robią dobrze. Moim zdaniem to jakiś upadek ludzkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w stanie sobie
wyobrazić, że dla kogoś jedzenie jest większą przyjemnością niz seks, ale podawanie przykładu pizzahut czy kebaba i nazywanie siebie smakoszem to przesada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
a daj spokój, w TV był program, gdzie prawiczek był przed kamerami rozdziewiczany :O czemu akurat seks, nie mogę zrozumiec, czemu wokol tego kreci się świat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona seksem - napisałaś, że dla Ciebie sex to chwila orgazmu, co może wnioskować, iż Twoje potrzeby bliskościowe nie są wysublimowane, stąd takie podejście. A to, że dostrzegasz go wszędzie - polecam zmienić prasę codzienną ;) - albo nie zwracać uwagi na takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
o boże, wiem, ze te przykąłdy są gówniane, ale to peirwsze co mi rpzyszło do głowy, zreszta napisałam tam "itp." i tam można wrzucić dowolne dobre żarełko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaki seks. faktycznei czułe ochy i achy pod kołderką są nudne, ale naprawdę wyuzdany seks nigdy mi się nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
moje potrzeby bliskościowe są duże i potrafię je zaspokajac na różne sposoby, nie tylko w seksie ;) jesli dla kogos bliskość = seks, to w takim razie wyrazy współczucia, bo długo ten związek nie pociągnie ;) jeszcze raz powtarzam, bo widze, że niekorzy maja problem z czytaniem: lubię seks. uprawiam go. jest dla mnie fajny. mam orgazmy. NIE ROZUMIEM STAWIANIA SEKSU NA PIEDESTALE ŻYCIE, ROBIENIA ZNIEGO SENSU ŻYCIA LUDZKIEGO, ATAKOWANIA NIM Z KAZDEJ STRONY, PODNEICANIA SIĘ, ANALIZOWANIA, KOJARZENIA Z NIM WSZYSTKIEGO, ROBIENIA NIE WIADOMO CZEGO -SZCZYTU MARZEŃ KAZDEGO CZŁOWIEKA, UZALEZNIANIA SPEŁNIENIA ZYCIOWEGO OD NIEGO ITP. o to chodzi, a nie o moje potrzeby bliskości, miłośc i tym podobne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
o maaatko jedyna! oczywiście, że nie uprawiam seksu częściej niż jem. Z moim obecnym partnerem czekaliśmy ponad rok na inicjację (dziewicą nie byłam) po to właśnie żeby się leiej poznać i zbliżyć... uciekam stąd, bo nikt tutaj nie rozumie mojego podejścia, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
średnia IQ kafeterii to 95... :p nikt nie potrafi rozróznic zadowolenia z seksu od robienia z tego jedynego tamatu i przyjemnosci zyciowej. Ja tak myślę, że moze gros ludzi mało czego w zyciu doswiadcza i to dlatego? Ja wole jazdę konną od seksu, ale nie kazdy tego doswiadczy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
Z moim obecnym partnerem czekaliśmy ponad rok na inicjację (dziewicą nie byłam) po to właśnie żeby się leiej poznać i zbliżyć... a to z kolei jest strasznie dziwne, musisz miec mały popęd, ja bym nie wytrzymała, no i po roku to bym tak przywykła do niego, że z adrenaliny nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież chodziło o potrzeby bliskościowe fizyczne, a bardziej o ten Twój cały sex, gdzie uroczyście oświadczasz, iż dla Ciebie trwa on chwilkę, celebrując orgazm :P To chyba oczywiste, że potrzeby bliskościowe psychiczne wyraża się w inny sposób :D Czyli co, ciągle 1:0 dla mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
potrzeby bliskosciowe fizyczne nie maj a nic wspólnego z sexem, przytulając się do dziecka albo zwierzaka tez ma się przyjemnosc, oczywiscie niesesualną, chyba że jesteś zboczeńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
1:1, bo zgrabnie omijasz to, co napisałam caps lockiem ;) a czy orgazm nie jest tym, czego pożąda cała ludzkość, czymś co każdy człowiek MUSI koniecznie w życiu miec, bo ianczej jest neispełniony i nieszczesliwy? :D (o tym informują: TV, gazety, internet itp.) nie napisałm nigdzie,ze moj seks trwa chwilke ;) twój orgazm trwa dłużej niz chwilkę? współczuję i podziwiam, bo ja bym dłużej nie wytrzymała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
82 coś tam dalej ale jesteś pojebana :D najpierw porównujesz mnie do królików a później że mały popęd :D puknij się w czerep głupia kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona - weź odpowiedzialność za swoje słowa :P Negatywnie pisałaś o sexie w kontekście swojej osoby pisząc o tym chwilowym orgazmie, a przecież on jest tylko momentem kulminacyjnym, i wszystko co jest wówczas, jak i co go poprzedza, też jest niesamowicie przyjemne ... oczywiście jeśli to trwa dłużej niż ten orgazm ;) I to piszę w oderwaniu od tego, o czym caps-lockujesz, bo ja nie czytam Faktu, nie oglądam durnych reklam ;) 2:1, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
pech bo moj facet aktualnie nie ma pracy ;D oceniaj dalej innych pusta istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
jak mozesz mnie nazwac ku..? twoj poziom intelektu jest powalajacy.. zal mi ciebie :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
a ty jestes brzydka i gruba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
nie ma pracy? OMG to pewnie jakis głupek z postawowym, ale podobny do ciebie, ruchajcie się dalej, dzieci naróbcie jeszcze 10 bez tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujebiologie
zgłosiłam do usunięcia twoje posty poniewaz twoj poziom nie istnieje :] zreszta i tak sobie ide, bo widze, ze obrazanie innych to twoj zyciowy cel, gratuluje zainteresowan i wspolczuje twoim najblizszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
nie nie gadaj, kto jest kretynką, sam potwierdziłas że dymanie ciebie to twoja największa przyjemnosc zyciowa. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskiiiii
8273918237 ale jesteś wulgarna, masakra :/ naprawdę jesteś kobietą? Gdyby moja się tak odzywała uciekłbym gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
codziennie jem swój kał i jęczę przy tyyym jestem głupia LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8273918237
LOL LOL LOL popijam siuskami LOL !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×