Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

To ja mam kochankę?

Polecane posty

Sorki , ewidentnie nie daję sobie rady ze śledzeniem tych wszystkich kafeteryjnych procesów ewolucyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Lieutenant
Ale szybko się newsy rozchodzą po kafe, jak buty z kiepskiej skóry na ulewnym deszczu :) Ledwom napisałom a już krążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Lieutenant
🖐️ Zgłodniałom, czas na aromatyczną kawę :) i ptasie mniam-mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Lieutenant
a teraz rybka wędzona niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam...No właśnie. Nie ma kto mi przyrządzić kolacji. :( Nie ma nikogo w tym zasranym domu, a ja się trochę ubzdryngoliłam i mam o wiele lżejszą głowę niż zwykle i jest jakby ciężka jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcam jeść. Jeśli jesteś moim podszywem, powinnoś przyrządzić mi papu. That much you owe to me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno napiszę, chociaż i tak zaraz jakaś pomarańczka zacznie drzeć ryja, że piszę do siebie, co może po części jest prawdą, ale kto by się tam przejmował plebsem. Ta Soplica Orzechowa. 36%. Trochę, nie? Mam słabą głowę. Bardzo mi się nie podoba fakt, że nie panuję nad swoim ciałem. Mózg swoje, a ciało swoje. Tak musiała czuć się Poczwarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to jest "gruba"? Mój podszyw jest gruby? Wieszzzzzz coooo, tego można się po nim spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony grubą
Chodzi o Verę? widziałeś ją? faktycznie jest tak gruba, jak opowiadają? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsrana jak niemowlak. :O Pewnie że nie dasz Jej rady, bo masz własne zabawki i piaskownicę, w której budujesz domki z piasku, a tu przychodzi gruba i napastuje. :O Naprawdę widać Jej się nudzi i zaczyna atakować ludzi, którzy mają własny świat. Aż tak obrosłą w piórka ? Pewnie na wadzę też przybyła, licząc na fizyczną konfrontację, tylko nikt tu nie zamierza się szarpać za włosy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam na rozwój sytuacji. Już miałem puścić posta, ale nie byłem światkiem atake grubej na Twoją osobę. Cyrylica :classic_cool:, oczywiści nie napiszesz jak można tak pisać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g r u b a
eee... szczelem sobie z paltza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowanywtemacie
czy to prawda że Dek@ ma troje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g r u b a
dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×