Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daga Dżaga

Ile płacicie za prywatne a ile za państwowe przedszkola?

Polecane posty

Gość Daga Dżaga

poproszę o opinie - ile /was kosztuje przedszkole? z dopiskiem prywatne czy państwowe...szukam prywatnego i niektóre ceny to jakaś masakra np. 890 pln czesne plus wyżywienie ok 200 pln ??? dodam, ze wielkie miasto, ale mimo wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moja siostra za prywatne przedszkole płaci 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Państwowe - 280 - wrzesień, 324 - październik. Miasto 100 tys. Prywatne są u nas od 500 zł wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombiii
Warszawa- 700 zł. (prywatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
poszukam tańszych wiem, że cena nie najważniejsza, ale jednak zbyt wygórowane to jest chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 zł opłata stała + 6 zł wyżywienie (czyli jakieś 120-140 zł). Przedszkole prywatne w dużej gminnej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
grejs - tak tanio? wow. ale mnie zaskoczylas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie 1000zł w prywatnym
plus wyżywienie zapewniają rodzice, ale mogę dać na 12h tzn mam pakiet pełny wykupiony i przyprowadzam kiedy chce i zabieram kiedy chce w godzinach otwarcia, Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
jaheira ale ty masz dzieckow przedszkolu? a nie w klubie czy żłobku? Ja pytam o przedszkola :-) bo wiem, że żłobki maja inne stawki. A kluby nie są pod opieką sanepidu, opiekuja się niestety często niewykwalifikowane osoby typu studentki bez doświadczenia i dlatego ja odczekałam żeby dziecko nie posyłac do takich instytucji tylko dopiero do prawdziwego przedszkola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
tzn to jest moje zdanie o klubach zeby nie bylo nikogo nie potepiam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa - prywatne przedszkole - 900 zł. W tym zajęcia i wyżywienie. Nie miałam wyboru - dziecko nie dostało się do państwowego. Teraz twierdzę, że nie ma tego złego... Owszem trochę nas boli to comiesięczne wydawanie kasy, ale przynajmniej przedszkole otwarte jest 12 miesięcy w roku. Państwowe - tylko 10. Niestety ani ja, ani mąż nie mamy tak długiego urlopu. Do tego obydwoje pracujemy do 17:00, a przedszkole państwowe o 17:00 jest zamykane. W prywatnym - mamy czas do 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę jedynie 4,40 zł stawka dzienna za jedzenie (czyli ok. 90-100 zł miesięcznie) + do tego 1,80 zł za każdą godzinę po 13.00. Czyli w godz. 8:00-13:00 jest bezpłatnie + 1,8zł za każdą godzinę przed 8:00 lub po 13:00. Synek jest w przedszkolu w godz. 8:00-14:00 więc łącznych opłat mam 90 zł jedzenie + ok. 80 zł za pobyt razem ok. 170 zł. Do tego niestety dużo opłat za zajęcia dodatkowe (tańce, rytmika, basen, logopeda, teatrzyki), ale to inna sprawa i nieobowiązkowe. Miasto ok. 60 tys. mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
ja robię przegląd i już sporo wiem i niektóre prywatne u nas , kraków, też zamykają w wakacje ale na 1 miesiąc. to jakoś da się przeżyć - urlop 2 tygodnie, a potem może ukochane babcie pomogą w razie czego :-) a zamykaja rzeczywiście później nawet są do 18.30 u nas państwowe odpada, wiem że dziecko się nie dostanie bo nie jestem samotną matką wrecz przeciwnie, a pracuje tylko maż a ja nie i raczej nie będę; wprywatnych o to nie pytają, w państwowych to podstawa o ile wiem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquadjka
Prywatne 1700miesiecznie malopolska male miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
jaheira- aha, to wybacz, bo skojarzylam ze masz około 2 letnie dziecko więc myslalam ze jeszcze nie w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Dżaga
1700??? chyba 170??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquadjka
Jakos tak liczylysmy z kolezanlami.bo mieli stawke 7zl za godz i tyle wychodzilo po przeliczeniu na mesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijołkowa M.
nie rozumiem no to co wy na calą dobe chcialyscie zostawiac dzieci czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquadjka
Kolo 10h dźiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie 1000zł w prywatnym
no moje dziecko jest w klubie, ale jest pod stałą kontrolą sanepidu i wiem że nawet to co ja przynoszę dziecku swojemu do jedzenia może być pobrane w celu próbki do zbadania jeśli akurat takie widzi mi się będzie miała kontrolerka, a często ma tzn bardziej tak naprawdę kontrolują taki klub jak niektóre przedszkola państwowe bo do byle czego mogą się przyczepić i wystawić karę prywaciarzowi. Panie przedszkolanki to wykwalifikowana kadra i na to mam wgląd, są też studentki, ale na stażu i wiem, że na zmianie jest zawsze jedna jako pomoc dla tych głównych przedszkolanek. Dodatkowo u mnie są zajęcia z trenerem, jest pielęgniarka na miejscu ( zawsze mnie zastanawia ile jej płacą bo przecież takie pielęgniarki czy to w przedszkolach czy szkołach w sumie chyba nic cały dzień zazwyczaj nie robią), przedszkole ma stałą współpracę np ze szkołą tańca, z basenem, ze szkołą języków obcych (Pani z renomowanej szkoły przychodzi trzy razy w tygodniu), dobrze wyposażony plac zabaw na podwórku, sala zabaw oprócz normalnej sali (tzn baseny z piłkami, tunele itp jak w kinderplanetach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghy78
warszawa 1000 plus jakie sdodatkowe zajecia od 7-18. 30 fajnie na bemowie, tniania chciala 2600, wybralam przedszkole mam pewnosc ze jest ok, monitorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie 1000zł w prywatnym
u mnie też monitoring. Ostatnio koleżanka z państwowego opowiadała mi , że nie mogła odebrać dziecka wcześniej bo spotkała się z zamkniętymi drzwiami :O Takie procedury, że odbiór o tej i o tej, a poza tym czasem brak wglądu do własnych dzieci :O Ja mogę przyjechać w każdej chwili i nawet z boku popatrzeć sobie na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznańńńń
od 480 zł + wyżywnienie w zwyż. Poznań. Za prywatne. Państwowe wszedzie takie same stawki + - powinno mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżaga, moj synek będzie miał w grudniu 2 lata, ale w prywatnym prezdszkolu nie ma ograniczeń i wszystko zalezy czy dyrektor się zgodzi. W naszym przypadku sie zgodził :) Lipiec jest zamknięty. Jestem bardzo zadowolona. Myślalam żeby po skończeniu przez niego 3 lat posłac go do państwowego, ale doszliśmy do wniosku że po co zmieniac coś, co super działa i co uwielbia mój synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×