Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daga Dżaga

Ile płacicie za prywatne a ile za państwowe przedszkola?

Polecane posty

Gość 500zł
Kraków-przedszkole prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana1982 r
prywatne 175 zł+ 6 zł za dzień wyżywienia .miasto 60 000 mieszkańców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkai wsciekła;)
60 zł czesne +4 zł stawka żywienia dziennego(3 posiłki)... państwowe przedszkole wieś...dziecko zapisane od 8 do 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b5677
Dla mnie to kosmos jak czytam ,ze ktos placi 500 czy 1500 szok to ile trzreba zarabiac? zeby dziecko do przdszkola poslac. maz zarabia 1600, ja 800 na pol etatu..szok skad te ceny i zarobki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umiarkowanie mozna by
ja place za 650 zl wraz z wyzywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaaaa
Hej Ja za prywatne przedszkole płacę 500 zł ( w tej opłacie jest pobyt, wyżywienie, zajęcia dodatkowe, język angielski, wszelkie prezenty i upominki okolicznościowe ). Czynne jest od 6 do 19. Teraz posyłam dwoje dzieci więc płacę 900 zł ( 100 zł zniżki ) We wrześniu były większe opłaty tzn. ubezpieczenie i pakiety książeczek do zajęć to zapłaciłam za dwoje łącznie 1300 zł. Zachód Polski - miasto 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy topik bo akurat również jestem na etapie szukania przedszkola ale na przyszły rok. Widać jak ogromnie się wahają ceny w różnych miastach/miejscowościach w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelisia1978
w szoku jestem jakie ceny , jak ja mam na dziecko 1300 placic ,a gdzie jescze, gdzie reszta, a co jak sie ma 2 dzieci?to Xdwa?masakra jakas, ja zaabiam 2 tys , maz tez jakos tak, kredyt mamy, a gdzie tu czas i kas na dziecko, no zwariowali z tymi kwotami za opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKL
i najllepsze ze lozzysz na dziecko 20 lat i nic z tego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę 720 zł za czesne w prywatnym przedszkolu krakowskim, polsko-angielskim Bright Child, a za wpisowe zapłaciłam 500 zł ( dla zainteresowanych podaję namiary http://brightchild.pl/ ). Może dla niektórych osób drogo. ja widzę, że to całkiem profesjonalne przedszkole i to z monitoringiem internetowym. Poza tym, przemówiło do mnie to, że mają dobrych nauczycieli z Anglii. Zajęcia od 7.30 do 18.30, 4 posiłki dziennie, to chyba ta cena nie jest może az taka wysoka...Ja osobiście, za nic nie posłałabym swojego malucha do państwowego przedszkola, bo pewnie przywitaliby mnie tam z łaską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKasia9
Ja też zapiszę swoje dziecko tym razem do prywatnego przedszkola,bo niestety mam niemiłe wspomnienia z państwowej placówki :( Zapłace pewnie więcej, ale będę wiedzieć za co. Ten monitoring to jest super sprawa, bo przynajmniej rodzic może na bieżąco obserwować swoje dziecko co robi i jak się zachowuje, a takze jakie podejście do dzieci maja panie przedszkolanki. Chyba zdecyduję się właśnie na takie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda..ada
u mnie pantwowe kosztuje 92zł, bylam w szoku jak mi koleżanka powiedziała, nie wierzyłam wiec pokazała mi r-k kazde dodatkowe zajecia oddzielnie platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
ostatnio strasznie reklamują się z tym przedszkolem bright...ale mnie to wkurza..jak jest super to nie poztrebuje sie tak reklamowac, samo siesprzeda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Państwowe na razie płacę
do 150 zł ale idę do pracy więc zwiększą się godziny i kwota,liczę że do 500 zł powinnam się wyrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota87
ja dużo słyszałam pozytywnych opinii o tym przedszkolu Bright Child. Moja znajoma mieszka obok i posłała tam swojego synka. Ja na razie czekam na potomka, ale słyszałam, że w niektórych placówkach państowych trzeba zapisać dziecko jak nie jest nawet jeszcze narodzone, masakra. A czy to prawda? Macie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianna z Krakowa
najbardziej denerwujące jest to, że w prywatnych grupy są do 20- 25 dzieci. Tak jak w państwowych, To za co ja mam tyle płacić do cholery jasnej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
1450 prywatne warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Synek ma grupe 12 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 400 zł z wyzywieniem i jednym zajeciem dodatkowym - prywatne, moze byc od 6.30 do 18.30,nie wazne ile godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypeir55
ta rybka jest taka chu**** ze trzeba ja non stop reklamowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELkanOCNY dzień
ok. 160 zł miesięcznie z wyżywieniem(oprócz śniadań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELkanOCNY dzień
państwowe oczywiście i 7 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena45
W tym wymienionym na tym forum przedszkolu Bright Child - prywatnym trzeba zaznaczyć, płaci się prawie tyle co ja za państwowe :( 450 zł od 7.30 do 12.30 lub 8.30 do 13.30...Ja płacę 600 zł....ku...i wcale nie jestem zadowolona! za parę miesięcy na sto procent zmieniam przedszkole, i to na pewno na prywatne Mam wrażenie, ze wszystko co państwowe to kicha...służba zdrowia, szkoła...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
Marzeno co Ty pierniczysz weszłam na tęs tronę czesne 850 plus wyżywienie, wychodzi jakieś 1200 za pełny miesiąc. W którym państwowym zapłacisz tyle??? Bo chociażbyś od rana do 17 trzymała dziecko to Ci wyjdzie może, może 400 pln..A grupy mają spore, 20 osób więc prawie tak samo w państwowym ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floria Gloria
a za 5 godzin masz 600 pln plus jedzenie, w państwowym 5 godzin od 8 do 13 darmowe są,,,a tutuaj że 450 są promocji owszem, ale na 1 miesiąc...czytaj dokladnie zanim zareklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena45
Faktycznie trzeba doliczyć stawkę za żywienie -tę cenę podałam, bo sugerowałam się cenami promocyjnymi dla pierwszych klientów, nie prześledziłam całej strony :P nie trzeba się od razu tak rzucać... Ja i tak w życiu nie zapisze swoich dzieci do państwówki... na poziom i sposób nauczania nie narzekam tylko ja...nie znam nikogo z kręgu moich znajomych, by był zadowolony z państwowego przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda15
Ja jestem zdania, że warto inwestować w swoje dzieci i dołożyć nawet kilkaset złotych do prywatnego przedszkola. Oczywiście dotyczy to osób, które mają na to pieniądze ;) Z tego co wiem, poziom jest zdecydowanie wyższy w prywatnych przedszkolach, w porównaniu do państwowych placówek. Ja na pewno nie zapisze swojego malucha do państwowego przedszkola, za dużo złych rzeczy się nasłuchałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×