Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza Nowak

Całownaie na imprezach.

Polecane posty

Gość Iza Nowak

Czy zdarzyło się wam całować na imprezie z nowopoznanym facetem? Jeśli tak to ile razy? I czy miałyście na drugi dzień tzw. moralniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
moralniaka? po całowaniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
:-/ A co w tym dziwnego, że ma się moralniaka? Tak, ja jak byłam głupią nastolatką, całowałam się z kilkoma takimi kolesiami po pijaku i tak, na drugi dzień żałowałam! Na dodatek to nawet nie było przyjemne, bo nie towarzyszyły temu żadne emocje, nie łączyła mnie żadna więź z tą osobą. Więc było to obrzydliwe i oprócz moralniaka czułam też zwykłe obrzydzenie. W ogóle nie wiedziałam, kto to był, a lizałam się z nim. Dziewczyny, zastanówcie się, czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
było minęło. dobrze, że to tylko całowanie, a nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddenly.....lonely
nie byłam nigdy na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko raz, a było to bardzo dawno :o Na następny dzień...Hm... to ja się o tym dowiedziałam. :D Trochę było mi głupio, ale cóż... Nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Nowak
No właśnie zdarza mi się to chyba za często, ale jak pytałam koleżanek, to jedne były wręcz zbulwersowane takim zachowaniem, a inne mówiły że to ludzka rzecz i trzeba "popróbować" póki jest się singlem.. Sama nie wiem co o tym myśleć, w sumie od razu nie mam moralniaka, ale dopiero po jakimś czasie trafia do mnie co ja takiego zrobiłam i że chłopak po prostu wykorzystał okazję, z drugiej jednak strony ci chłopcy przeważnie się do mnie odzywają na drugi dzień i np chcę się spotkać, więc sama już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaduma
No ale dlaczego? Przecież całowanie się powinno być zarezerwowane dla jakiegoś uczucia, a nie dla pierwszego lepszego napotkanego chłopaka, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaronia
zgadzam się z powyższym postem. A ktos, kto caluje sie bez zadnego nawet zauroczenia, nie mowie o zakochaniu to zwyczajna osoba bez godnosci i szacunku do siebie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooojjjiiii
zdarzyło się nieraz;) Ale moralniaka chyba nigdy nie miałam jako takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala22222222
a ja byłam tydzien temu na takiej zajebistej imprezie! jedyny minus to to, ze zgubilam wtedy kolczyka oraz potknelam sie o czyjas noge w wyniku czego boli mnie od tamtedgo czasu lewe kolano i nie moge zginac nogi...ale to tylko swiadczy o tym, ze zabawa byla przednia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×