Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce umrzec bardzo...

Zmarnowalam sobie zycie- chce umrzec!!!!!

Polecane posty

Gość Alexpoodwale
Kobieto prosze , wyboraz sobie ze sie urodzilas . Pamietaj za startowac mozna do woli . Nie masz dzieci nic Cie nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
ale jak startowac bez pieniedzy? Jak to sobie wyobrazasz? Isc na ulice, do noclegowni? Tak startowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
zostaw go i tyle. będziesz wtedy o jeden krok bliżej do satysfakcjonującego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
nie bylam jeszcze w tak skrajnej sytuacji , ale wiem cos otym , bo rodzice tez sie mnie wstydza , siostra mowi ze jestem brzydka i tepa , inni ludzie nie chca ze mna rozmawiac , obmawiaja mnie . wiem jak to jest gdy zycie nabiera barwy koszmaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
wiem jak to jest moja rodzina i siostra tez sie mnie wstydza a otoczenie nie pomaga i podstawia klody pod nogami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
i nie zmarnowalas swojego zycia nadal sie toczy , poki je posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdkdjfjfj
Dopóki tli się w nas ostatnie śwoatełko życia nic nie jest stracone. Trzymaj się kochana istotko, nie daj się wygrać śmierci, nie daj się wygrać złemu. Walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
dobra napisałaś tylko o bracie, a co z resztą rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Wyjście zawsze się znajdzie, wystarczy chwila namysłu, postaraj się znaleźć coś dodatkowego i oszczędzaj na boku. To, że się wpakowałaś w takie coś nie przesądza o tym, że z tego nie da się wyrwać. W sumie rozumiem Twoją chęć do ulżenia sobie, ale może warto? - konto, na które mają być przelewane pieniądze możesz zawsze zmienić, na pewno są ośrodki, które pozwolą Tobie przetrwać na początku. Pytanie tylko - czy chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
0 801 12 00 02 - Niebieska Linia telefon dla ofiar i świadków przemocy w rodzinie (telefon czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-22.00 oraz w niedzielę 10.00-22.00. Połączenie jest płatne za pierwszy impuls wg stawki operatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
bon prix - ona w UK przesiaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
przepraszam zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
tak, ona w uk jest sciera dla innych za jalmuzne, ale juz nie dlugo sie skonczy ten koszmar na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK Police
Wybacz, ale nie mogę tego tak zostawić. Napisałam już maila do policji w UK, z podaniem tego tematu, napisałam, że planujesz samobójstwo, mam nadzieję, że Cię wkrótce namierzą i zapobiegną temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
No tak, czyli wolisz iść na "łatwiznę". Masz szansę, możliwości, ale nie chcesz nawet spróbować. Nie chcesz być szczęśliwa? - pewnie w ogóle nie wierzysz w to, że to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
dzieki, ze chcesz mnie dobic. Moze to rzeczywiscie lepiej, maz mnie predzej zabije, jak sie dowie, ze sie komus gdzies poskarzylam, wiec bedzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
. Jest to organizacja wolontariacka, finansowana z funduszy rządowych, która zapewnia bezpłatne i poufne wsparcie, służy radą i pomocą praktyczną. Jeśli natomiast przestępca odpowiedzialny za daną sprawę trafi w ręce policji, można skorzystać z pomocy i wsparcia dla świadków prowadzonego także przez tę organizację. Placówkę Victim Support możesz znaleźć w miejscu Twojego zamieszkania i tam udać się po pomoc. Istnieje też ogólnokrajowa linia wsparcia telefonicznego 0845 30 30 900, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 rano do 9.00 wieczorem, w weekendy natomiast od 9.00 rano do 7.00 wieczorem, a w święta od 9.00 rano do 5.00 po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
Robertino ale ja nie mam zadnej szansy, ja swoja szanse straciam dawno temu i juz tego nie odwroce. Na poczatku probowalam, uczylam sie jezyka intensywnie,ale nic nie wchodzi do glowy, kiedy padam na pysk po pracy, probowalam znalezc inna prace, mieli tylko fizyczne w jeszcze gorszych warunkach, a kiedy ja mam cwiczyc? kiedy mam sie rozwijac? jak? kiedy wracam zrezygnowana i padnieta z pracy, a w wolna niedziele budze sie ze spuchnietymi rekami jak balony? I wy mi wmawiacie, ze takim zyciem warto zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
Jest to organizacja wolontariacka, finansowana z funduszy rządowych, która zapewnia bezpłatne i poufne wsparcie, służy radą i pomocą praktyczną. Jeśli natomiast przestępca odpowiedzialny za daną sprawę trafi w ręce policji, można skorzystać z pomocy i wsparcia dla świadków prowadzonego także przez tę organizację. Placówkę Victim Support możesz znaleźć w miejscu Twojego zamieszkania i tam udać się po pomoc. Istnieje też ogólnokrajowa linia wsparcia telefonicznego 0845 30 30 900, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 rano do 9.00 wieczorem, w weekendy natomiast od 9.00 rano do 7.00 wieczorem, a w święta od 9.00 rano do 5.00 po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulll
no i posiedzisz w psychiatryku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
Robertino ale ja nie mam zadnej szansy, ja swoja szanse straciam dawno temu i juz tego nie odwroce. Na poczatku probowalam, uczylam sie jezyka intensywnie,ale nic nie wchodzi do glowy, kiedy padam na pysk po pracy, probowalam znalezc inna prace, mieli tylko fizyczne w jeszcze gorszych warunkach, a kiedy ja mam cwiczyc? kiedy mam sie rozwijac? jak? kiedy wracam zrezygnowana i padnieta z pracy, a w wolna niedziele budze sie ze spuchnietymi rekami jak balony? I wy mi wmawiacie, ze takim zyciem warto zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Ale skoro taki z niego zły człowiek to może lepiej = wóczas on pójdzie do więzienia, a tak to co - zejdziesz z tego świata przez niego, a on sobie dalej będzie żył ... a później może skrzywdzi kolejną kobietę? ;) Mam nadzieję, że Ty tutaj piszesz w ten sposób z powodu Twojej masakrycznie olbrzymiej bezsilności i złego dnia, a jednak staniesz na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
Robertino ale ja nie mam zadnej szansy, ja swoja szanse straciam dawno temu i juz tego nie odwroce. Na poczatku probowalam, uczylam sie jezyka intensywnie,ale nic nie wchodzi do glowy, kiedy padam na pysk po pracy, probowalam znalezc inna prace, mieli tylko fizyczne w jeszcze gorszych warunkach, a kiedy ja mam cwiczyc? kiedy mam sie rozwijac? jak? kiedy wracam zrezygnowana i padnieta z pracy, a w wolna niedziele budze sie ze spuchnietymi rekami jak balony? I wy mi wmawiacie, ze takim zyciem warto zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pleć głupot
Nie narzekaj, tylko weź się w garść. Załóż sobie osobne konto i zacznij przelewać swoją wypłatę na swoje. Dlaczego tego nie zrobisz? Rozejrzyj się gdzie mogła byś się wynieść od męża. Rozwiedź się. Dzieci nie masz, to problemu żadnego, czego się boisz? On Cię dręczy, po co tkwisz przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
Robertino, ale ja nie mam zadnej szansy, ja swoja szanse straciam dawno temu i juz tego nie odwroce. Na poczatku probowalam, uczylam sie jezyka intensywnie,ale nic nie wchodzi do glowy, kiedy padam na pysk po pracy, probowalam znalezc inna prace, mieli tylko fizyczne w jeszcze gorszych warunkach, a kiedy ja mam cwiczyc? kiedy mam sie rozwijac? jak? kiedy wracam zrezygnowana i padnieta z pracy, a w wolna niedziele budze sie ze spuchnietymi rekami jak balony? I wy mi wmawiacie, ze takim zyciem warto zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
ile masz lat autorko ? i czy nie mozesz zmienic konta by pieniadze nie dostaly sie w lapy merza czy wiesz ze w uk za zle traktowanie mozesz podac firme do sadu tak bylo z moja bratowa w uk i wygrala musieli dac odszkodowanie a mieszkanie wynajmujecie czy jest wasz niby czemu ty masz isc z mieszkania niech pasozyt wypierdala pierw zmien te konto ty pracujesz wiec jemu sie ani pensik nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
wujeksraka nie raz mowilam mezowi, ze jako jedyna polka czuje sie dyskryminowana, wiem, ze to ja jestem tu niechcianym gosciem, a oni sa u siebie, nie powinnam jeszcze wybrzydzac, ale maz sie denerwuje na mnie i mówi, 'chcesz to idz, zglaszaj, ale mnie w to nie mieszaj' . Poza tym caly czas nie zgadzaja mi sie przepracowane godzny z wyplata, napsalam do menagera list, ale to nic nie dalo. Ostatnio dostalam 1/3 wyplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
trafilas na zlego czlowieka i jesl nic z nim nie zrobisz i nie zglosisz tego to on rzeczywiscie moze krzywdzic jeszcze wiecej osob ktore beda chcialy popelnic samobojstwo . a wszystkiemu winna bedziesz ty ! wiec jazda do telefonu i dzwonisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
nie zastanawiaj sie tylko dzwon ! jak nie zadzwonisz to on zaprowadzi do grobu jeszcze wiecej kobiet . a tego chyba nie chcesz ? dzwon !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
mam 28 lat, tak strasznie chcialabym umrzec, odeszloby tyle problemów, nie musialabym caly czas plaszczyc sie przed obcokrajowcami i przelykac goryczy, ze ja, (niby jak mowili ludzie, utalentowana) a tutaj moge czyscic buty tym, ktorzy nawet dobrej zawodowki nie skonczyli, widocznie na to zasluzylam, widocznie nie jestem taka utalentowana, jak wmawiano mi przez pol zycia przez wybitnych profesorów itp., ktorzy jedyne co robili to proponowali kosztowne zajecia, rozwijanie sie na 'warsztatach', na ktore nie bylo mnie stac. Odeszlyby moje problemy finansowe i rodzinne, po co takie gówno ma zyc? Niech sobie zyja mlodzi, energiczni, smiali i przebojowi ludzie.Dla nich jest tutaj miejsce, nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×