Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce umrzec bardzo...

Zmarnowalam sobie zycie- chce umrzec!!!!!

Polecane posty

Gość gość
mysle ze ten temat juz jest zamkniety ale osoba ktora pisze ze sie chce zabic szuka pomocy ale ma tej stronie nie masz nic do szukania albo sznura i na gora albo Psychiater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placzaca
Mnie też się chce umrzeć mój mąż mnie bije i znęca się na de mną Nie mam żadnego wsparcia ani w rodzinie ani w dzieciach .Po co żyć jak z każdej strony tylko ból i płacze wciąż cierpienie którego jest więcej niż mniej Boże po co dałeś mi życie To życie to same ciernie .Moje serce tego dłużej już nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz mam to samo i dzieci małe chciałabym zamknąć oczy i się nie o udziec Ale dzieci co one winne niby mają ojca ale cóż z tego jak ich ojciec pije robi awantury zniewaza bije mnie i co ja mam.zrobić komu powiedzieć nie mam komu bo jak powiem.To serce będzie bolało zawsze jak.mnie pytają zawsze mówię że Wporzadku a jest inaczej mam.dość ale nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się tu znaleźliśmy?Każde z nas nie może już dłużej. Ja od 15 lat żyję z mężem który się znęca nade mną psychicznie i fizycznie. Mamy dwoje dzieci. Stałam się wrakiem człowieka cieniem siebie stara gruba z żółtą przesuszoną skórą i worami pod oczami od ciągłego płaczu. Jestem dramatycznie nerwowa. Próbowałam psychiatry psychologa. Nic nie pomogło. Gdy go słyszę gdy słyszę że idzie wszystko się we mnie kuli.Nienawidze go a przez niego niebawidze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×