Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Nezumi,ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i gdybym przez przypadek nie zostawiła go na blacie na dłużej to nie wiedziałabym że jestem w ciąży. Po 5 min nie bylo widać nic a po 15 leeedwo widoczny cień kreski:) Dziewczyny jakie macie piękne brzuszki! Ja b jeszcze nie mam w ogóle:( dziś byłam u lekarza,schudłam 3 kg od tych wymiotów,ale za to widziałam jak moje dziecie robi fikołki i wierci się we wszystkie strony:)Ja też chodzę prywatnie i prywatnie robię badania,tylko że ja za swoje w laboratorium przyszpitalnym zapłaciłam niewiele ponad 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałabym do was dołączyć dzisiaj zrobilam test ciążowy i wyszły dwie piękne kreseczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testów, to tego dnia zrobiłam chyba z 5 i powiem Ci nezumi,ze najlepszy był nie ten z apteki tylko taki zwykły paskowy z tesco,taki różowy z napisem pink,chyba za 4 zł z groszami,on był najbardziej czuły. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:P dziewczyny powiedzcie mi jak obliczyć w którym tygodniu ciąży jestem? ostatnią miesiączkę miałam 8 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzia mama2013luty kurcze jestem pierwszy raz na takim forum i bardzo sie ciesze:) zwykle czytalam czyjes wpisy nie wierze w swoje szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987 ja miałam z rossmana pink test. i też nie wyrzuciłam od razu tylko do pracy go wzięłam i nawet jeszcze raz nasikałam (choć wiem ze to i tak nic by nie dało) i dalej był zwyczajnie pusty - jak nowy. jade dzis na zakupy do carrefoura moze coś tam znajde taniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam wczoraj pink test w aptece i wyszły piękne dwie czerwone kreseczki dzisiaj rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaanita gratuluje :) liczysz sobie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki najlepiej tygodniami (38 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że tak :) moze jakaś doświadczona przyszła mama się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamaanita-gratuluje! zapraszamy do nas :) tutaj stronka na której sprawdzisz który to tc i przewidywany termin porodu http://dziecko.haczewski.pl/index.php? nezumi a plamienie się uspokoiło już? ale myśle ze jak kupisz test dzisiaj to może i tak lepiej jutro z rana go zrobić hmm :) Za 2 dni mam tą wizyte na nfz i myśle co zrobić . Mam ciotkę położną i mi odradzała eh nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za gratulację:) z tego kalkulatora wyszło mi że jestem w 5 tc hmm z wizytą u gina poczekam do 7:) bo chyba nie ma co tak wcześnie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* uspokoiło się od rana sucho tylko w toalecie papier lekko czerwony. nie wiem czy wytrzymam do rana.... najwyżej kupie dwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi ja ci moge polecić pre-test jakoś 9 zł kosztuje w aptece poleciła mi go farmaceutka bo sama w ciąży robiła masę testów i pokazały jej ciąże w 8tc dopiero mnie nawet elektroniczne wyszły negatywne a ten jak najbardziej pokazał od razu 2 kreski mamaanita- no najlepiej poczekać do 7tc żeby już było co oglądać :) i się nie stresować :) Zapraszamy cię do wpisania się do tabelki nick-------------------------imię-------------wiek--------- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------9------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------27----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24----------- -Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----27-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24---------- --- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------- ---Lubuskie----------17------------? Lindis hop hop gdzie jesteś ?jak się czujesz?:) a anetucha pewnie odsypia w każdej wolnej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* spróbuj może na nfz,nic przeciez nie tracisz, i te i te badania robione są w tych samych laboratoriach,a zawsze możesz na własną reke isc i zrobić jakieś dodatkowe. Nie jestem pewna ale nie wszystkie badania są refundowane,nawet jak masz skierowanie z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------9------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------27----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24----------- -Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----27-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24---------- --- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------- ---Lubuskie----------17------------? mamaanita--------------Anita--------------22----------------kuj.-pom-----------5-------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera :D ale sie rozpisałyscie! nie mam czasu tego czytac, widzialam tylko pytanie do mnie o pas poporodowy. nie nosze jeszcze. mam rozmiar L ale jest ciasny jak cholera! poza tym do 6 tyg chyba nic nie mozna nosic, a mi bolu przez szwy wystarczy. jak cos jeszcze mi sie stanie to chyba skocze z mostu ;) dzis na wadze tylko -0.2kg :( od porodu zgubilam 10.5 kg w 10 dni. dieta cud hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy na poczatku ciąży miałyście cytologie ? agunia boje się badania :P co mu powiem jak sie spyta co tak późno przyszłam bo z OM bedzie 12 tc :P a jak mi bedzie chciał cytologie zrobic ktora miałam robiona 5tygodni temu :P tylko wynik został u prywatnego gina :P no po prostu sie boje :D boje sie nawet tego gmerania i uciskania :P wiem dziecinne to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz że miałas bardzo nieregularne miesiączki,a gdyby nawet się domyslił to większośc moich znajowmych chodzi do lekarza i tu i tu i nikogo to nie dziwi:P Płacisz składki to Ci sie nalezy. A co do cytologii to mialam robioną dopiero dziś,czyli w 10 tyg mimo ze to moja 4 wizyta,na szczęście nastepna dopiero za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cytologie w 12 tyg jakos tak bo pobierala mi z szyjki macicy takim dziwnym plastikiem i zeby nic nie uszxkodzic czekala do 12 tyg. apropo testow to chyba ten pink test najtanszy i najlepszy. ja nie pamietam jaki ja robilam ale wiem ze wyszly od razu 2 krechy a byl to dopiero 4 tydz. mama ty to ale masz brzuchol. taki ladniutki okraglutki. mamaanita gratulacje. staranko czy wpadka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta ja tez tak mam ze czasem robi mi sie slabo, trzeba wtedy ciutke polezec i przechodzi. wczoraj np bylo juz krytycznie ale przeszlo jak poezalam. mialam was pytac czy wam tez tak goraco i czy to normalne? stopy normalnie mnie pala, ciagle chodze boso i w koszulce na naramkach. skarpet nawet do pelnych butow nie zakladam bo tak mi cieplo. ciagle zakladam rtylko bluze jak gdzies wychodze. zimowka wogole mi sie chyba w tym roku nie przyda. ciagle mi duszno i goraco jak w tropikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może macie racje ,jak coś to ucieknę z gabinetu hihi ;) Keysy a ty nie masz przypadkiem problemów z ciśnieniem ? nie jest za wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty idealne zawsze mam. wczoraj w trakcie wlasnie owego omdlenia sobie zmierzylam i mialam 122/70 tylko puls byl 95... niemadra jak mialas niedawno robiona cytologie to teraz nie musisz powiedz ze mialas juz i wynik jaki mialas. jakby bylo cos nie tak to by dzwonili wiec pewnie jest wszystko ok.bo mialas 5 tyg temu robiona tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy wynik mam okey już wiem o nim tylko został u ginekologa prywatnego nie wzięłam go ze sobą z tego roztrzepania :) Powiem ze miałam cyto i ze następnym razem dostarczę. Coś trzeba będzie po ściemniać ;) prywatnemu powiem ze byłam na nfz ale temu z nfz sie nic nie wygadam bo on sam ma prywatny gabinet i po co ma miec jakieś "ale" wiecie jak to jest z lekarzami. To ciśnienie masz dobre :) więc to nie od tego może po prostu hormony tak wpływają ze ci gorąco - chętnie sie zamienię mnie zawsze zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze troche to tez ci bedzie goraco tylko niech brzuchol urosnie. no to jak mialas robiony to tylko od prywatnego odbierz i dolacz do karty ciazy bo to musisz miec. kurde sama nie wiem co z soba dzis zrobic, podlogi mam do pomycia ale mi sie nie chce kregoslup mnie boli i nogi mam nabrzmiale to mi sie ruszac nie chce... napilabym sie zimnego 7 upa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×