Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

keysy2121 no mi tez jest strasznie goraca, w nocy tez musze miec w pokoju jakis przewiew swierzosci bo sie normalnie dusze! 🌼 (nie)mądra* ja mialam cytologie na poczatku ciazy, najwyzej powtorzy badanie, co za problrm :P 🌼 a ja ide na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie :) Co do goraca mi to jest raczej zimno brrr... Wiecie mam taka straszna jade na WODE zwykla wode mniam mniam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta ja wode mineralna niegazowana to normalnie litrami pije dziennie, uwielbiam :) a z reszta zawsze lubialam, ale mineralna a nie zrodlana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy dzięki za rady :* Dziewczyny ale się rozpisałyście... Ja wczoraj nawet tutaj nie zaglądałam. Byłam wykończona. Dziewięć godzin pracy na nogach,biegania tam i z powrotem,ogromne mdłości... Ledwo przeżyłam ten dzień. Czułam się jakby stratowało mnie stado słoni. To dopiero początek ciąży,a ja już nie mam sił na taką pracę,a nie mogę zrezygnować narazie bo zostanę bez grosza dla maluszka. Mdłości też jeszcze takich nie miałam. Nie wymiotuję,ale może wtedy by mi coś ulżyło? Ledwo przetrzymałam jazdę autobusem tam i do domu,w pracy też męczarnia. Dzisiaj niewiele lepiej. Jedynie mdłości mniejsze. W dodatku dostałam mega doła. Pracuję w sklepie z dziecięcymi ubrankami,przyszła jakaś rodzinka z może półtora rocznym maluszkiem. Mama szukała ciuszków,a tata bawił się z małym. Było widać jak go ubóstwia. Łzy same napłynęły mi z oczu :( Gdyby ta świnia, mój były był w pobliżu zabiłabym go jak nic :( Nie umiem przestać ryczeć... Staram się uspokoić dla maleństwa ale ciężko mi kiedy o tym myślę... Gdyby choć chciał być ojcem dla maleństwa,a on mija mnie nawet na mnie nie patrząc,jakbym była obca,po tym jak staraliśmy się o to dziecko :( Idę się umyć i spróbuję zasnąć,mam serdecznie dosyć... Spokojnej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... 4 strony lektury, ale się rozpisałyście ;) Tyle info naraz, że nie pamiętam kto co napisał :D Nezumi, ja bym z tym testem poczekała do rana, bo wtedy jest najwyższe stężenie HCG :) MAMA i Keysy, śliczne macie brzuszki :) Jak zrobę swojemu fotkę to też wrzucę :) Jeśli chodzi o uczucie gorąca to mi też czasem bucha, ale jeszcze nie jest tak źle ;) Lindis, na pewno jest Ci trudno, trzymaj się kochana :( Pomyśl, że jutro nowy dzień, bądź silna dla maluszka :) Witaj Mamaanita, GRATULACJE! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) niestety nie udało mi się wczoraj kupić testu musiałam gnać do domu po pracy bo mieliśmy awarię i całą piwnicę zalaną... więc nic dalej nie wiem... ale chyba nic z tego bo plamienie przekształciło się w krwawienie. już nawet sobie nie robie nadzei ale dla świętego spokoju kupię test i zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test dla pewności,wczoraj oglądałam program ciąże z zaskoczenia na TLC więc nic mnie już nie zaskoczy:) A jeśli nawet Wam się nie udało tym razem to do roboty,uda się nastepnym. Ja dziś pierwszy raz od ponad miesiąca zjadłam śniadanie którego nie zwróciłam,jestem w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się uda :) dam znać jak zrobie test. też oglądałam ten program. szokujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, to gratulacje :D Nezumi, w razie czego nic się nie martw i odliczaj dni do kolejnej owulacji :) A może spróbuj testów owulacyjnych :) Ja oprócz bólu piersi nie miałam zwykle jakichś szczególnych objawów owul. (oprócz cyklu w którym zaszłam ;) ) więc te testy mi bardzo pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ten program :) ogladalam codziennie :) a ja dzis bylam na badaniach - krew mi pobrali, no i jutro tez musze jechac na pobor krwi do 2 przychodni dzis na 11 przyjedzie fryzjerka pofarbowac mi wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo picia wody to ja np mam tak ze nie pije nie pije pare godzin a potem jak walne wira to butelka 1,5 l na 2 razy idzie :) a dzis cos mnie boli bo prawej stronie w dole brzucha zaraz jak sie zaczyna bok ale tylko jak chodze gdzies na dluzszym dystansie tak jak np do sklepu... nie wiem co to. a w nocy o 5 jaki mnie kurka wodna kurcz w lydki i to obie jednoczesnie zlapal. az mi sie w nich takie wglebienia zrobily a jaki bol... w dwoch jednoczesnie. masakra. i to wcale sie specjalnie nie napinalam tylko poprostu mialam podkurczone nogi i chcialam je troche wyprostowac... a tu taka niespodzianka musze sobie zaczac zapisywac co kiedy i jak mnie boli bo potem zapominam o wszystko zapytac tej ksiezniczki doktorki. choc widzac jej mine to odechciewa mi sie pytac o co kolwiek. lindis pamietaj ze teraz masz dla kogo zyc i miec dobry humor. lepiej zebyscie zostali sami niz z tata nieudacznikiem... po co masz sie z idiota uzerac. i pamietaj ze dzidzius czuje to co ty wiec uszka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) co do wody to masz racje ale nie wiem czy to tylko moje wyobrazenie ale mi mineralna nie smakuje hehe :)ale to moze tylko mi sie wydaje ze ma inny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to i tak pewnie polowa tam kranowki jest. aha mama ty bierzesz codziennie magnez i wit dla ciezarnych? ile bierzesz tabletek magnezu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 ja biore codziennie witaminki dla ciezarnych do tego raz dziennie mazgnez (asmag) czasmi jak bardziej boli brzuszek to wezme jeszcze jedna tabletke magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki. ja biore codziennie rano i wieczorem witamin i do tego magnez z b6(chelamag) a i tak skurcze w lydke lapia... to ja nie wiem ile tego magnezu potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY wspomniałaś o farbowaniu włosów,ja też się nad tym zastanawiam.Myślisz że to w pełni bezpieczne? W sumie gdyby tak słuchać każdego,to byśmy mogły tylko leżeć i jeść suchy chleb z wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindis wiem,że łatwo powiedzieć nie przejmuj się,ale to jedyne co możesz teraz zrobić,a przynajmniej się starać. Stres i zmartwienia tylko szkodzą Tobie i dziecku. Nie wiem czy Cię to pocieszy,ale ja codziennie miewam huśtawki nastroju,wczoraj podczas oglądania porodówki rozpłakałam się chyba z 5 razy i tak jest stale. Nie tylko Ciebie to dotyka, głowa do góry :) Rządzą nami hormony i nic na to nie poradzimy,jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987, pierwszy raz zafarbowalam wlosy gdzies w 17 - 18 tygodniu, mowi sie zeby nie farbowac w I trymestrze, mialam juz mega odrosty wiec musialam pofarbowac, i radzi sie aby uzywazc farb co nie maja amoniaku lub maja malo amoniaku, ja uzywam z firmy "joanna" takie a dobre :D gdybysmy mialy wierzyc we wszystke zabobony to wogole w szpitalach psychiatrycznych znalazlybysmy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już mam odrosty jak nie wiem co :( wypadałoby ufarbować. Lekarz mi mówił ze można farbowac nawet i w I trymestrze tylko żeby nie wdychać zapachu amoniaku. Lindis biedna Ty a powiedz mi na L4 nie możesz iść póki źle się czujesz? kiedyś to i tak nastąpi no chyba ze masz system premiowy to kiepsko wtedy z wypłatą by było.O TYM pacanie nawet nie myśl-nie warty tego. Podziwiam,że wy wode pijecie dla mnie to smakuje jak ślina i nie potrafię jej przełknąć ,jak komus mówie ze nie lubie wody to sie patrzą jak na dziwoląga eh :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tak sie zastanawiam, czy wy w ogole chcie jakis update ode mnie :D czy mam juz sie zamkanc i tylko czytac :p ja farbowlam wlosy w ciazy 2 razy. mimo, ze Amelia byla wpadka to strasznie balam sie ja stracic juz od pierwszych dni. po zrobieniu testu zrezygnowlam ze wszystkiego co mogloby jej zaszkodzic! palenie, kawa, alkohol, malowanie paznokci, wlosow, latanie samolotem itd ;) farbowalam w 14 tyg a potem jakos w 30. jeden bilet w 1 trymestrze mi przepadl. niby nie bylo przeciwskazan ale ja wolalam nie kusic losu. potem bym sobie nie wybaczyla od porodu na wadze -11.2kg. szybko leci!!!! ale to dobrze bo i tak mam 10.8 kg do wagi sprzed ciazy a potem -10 kg do wagi do ktorej chce dojsc. dzis w nocy dostalam ostro popalic od małe j ;) ja jej kolysanke, mleko a ona nadal oczy otwarte... do 3 w nocy co ja polozylam to byl placz. musialam siedziec i bujac sie jak sierota z nia na rekach... dobrze, ze kolek nie ma! obalilam mit o tym, ze picie gazowanego w ciazy powoduje kolki u dziecka. ja pilam sporo gazowanego w ostatnich 3 miesiacach i kolek nie ma. moim zdaniem kolki powoduje zla dieta karmiacej matki i nie odbijanie dziecka po jedzeniu. ja swoja odbijam podczas karmienia 3 razy i jeszcze raz na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha news'y od Ciebie zawsze :) jak się w ogóle czujesz? Co do latania to dobrze wiedzieć bo się zastanawiam nad lotem do uk muszę się spytać mojego gina bo słyszałam ze te ciśnienia źle na łożysko wpływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przelecialam tak w skrocie posciki, bo strasznie duzo czytania ale napewno doczytam wszystko w nastepnym tygodniu jak maz pojedzie do pracy :) Jutro bedzie w domu WKONCU! Niby to tylko dwa tygodnie ale ta rozląka wydaje sie o wiele dluzsza :/ Oby udalol mu sie z praca z Polce - 3majcie kciuki :) Swietny pomysl z tymi FOTKAMI BRZUSZKOW i sama sobie jedna pstryknelam i wiecie co? Dopiero teraz do mnie dotarlo ze jednak brzuch mi troche urusl , bo caly czas myslalam ze jeszcze nie znac a tu jednak... http://www.voila.pl/495/qpc64/index.php?1 16tc , od poczatku ciazy schudlam 3kg, ale brzuszek sie zaczal pokazywac :) Po ostatniej wizycie u lekarza przybralam na wadze 30dkg. Co do cytologii - wlasnie tez dzis mialam robiona :) Podobno robi sie ja dwa razy w czasie ciazy, ale niewiem czy napewno :) A co do FARBOWANIA WLOSOW - mnie spotkalo cos dziwnego bo farbowalam wlosy jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy i po kilku dniach farba ktora uzywam od kilku lat poprostu splynela mi z wlosow :/ Jakos w 12tc probowalam nalozyc kolor szamponetka noi trzymalam ja tak jak pisalo i nie łapło nic a nic :/ DODAM ZE FARBUJE WLOSY NA CZARNO :D Noi tak chodzilam sobie z odrostami na prawie 3cm przez 2,5 miesiaca :D Wczoraj sprobowalam zafarbowac noi nareszcie chycil kolor , ale ciekawe czy po myciu nie zejdzie znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja zazdroszczę tym, które mieszkają same...znaczy bez rodziców... Tylko marzę o tym, by się w końcu od nich uwolnić. Moja mama oczywiście nie zauważa zbytnio, że jestem w ciąży i należałoby mi się odrobinę zrozumienia. Zresztą jej reakcja, a dokładnie BRAK REAKCJI na wiadomość o tym, że będę mamą ogólnie mnie trochę zabolała... Dziś poczułam się jak tania siła robocza. Rano kazała mi zrobić zalewajkę z grzybami, ale ja nie miałam ochoty jeść zalewajki i stwierdziłam, że zrobię placki ziemniaczane. Ale że cały dzień sprzątałam to zaczęłam to wszystko dopiero jak ona wróciła z pracy. No i pierwsze słowa jak weszła do domu to było "No i już sobie zjadłam, dobra była ta zalewajka" i z wielkimi pretensjami do mnie, ze nie zrobiłam. Kurcze, ja latam jak głupia i sprzątam cały dom, i tak w kółko! A ona i tak niezadowolona... Naprawdę zrobiło mi się strasznie przykro... Zero zrozumienia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×