Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nie madra nie stresuj sie ta pojebka, bo naprawde widzi ze w ciazy jestesb a takie ci sceny robi idiotka... nic mi nie mowcie o meczeniu sie... codziennie musze spac po poludniu bo nie wyrabiam, bylismy na zakupach itp i tez mialam nogi w dupie, wszystko mnie tak bolalo ze masakra a jeszcze jak stalismy w mega kolejce w sklepie i ekspedientka poprosila nas do przodu ze bez kolejki obsluzy ciezarna to myslalam ze polowa ludzi z tej kolejki mnie zaraz pogryzie... ach ta polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z tesciowymi :/ Ja bym pewnie juz dawno spakowala manatki , i podziekowala za mieszkanie... :/ Wiecie co, dzis zauwazylam ze mam w piersiach tzw. "siare" :D Troche sie przestraszylam co jest grane ale wyczytalanm w necie ze w 5mc to normalne ufff... :D Jak przygotowania do swiat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfijfijuu amelia pierwsze 2 tyg miala zeza, pytalam sie wszystkich w szpitalu czy to normalne!! potem coraz bardziej kontrolowala oczy a gdzies po 4 tyg zaczela sie patrzec na moja bluzke w czarno biale paski. nad lezaczkiem ma zielonego slonia, pomaranczowa zyrafe i brazowo kremowa malpe. tylko malpa ja interesuje pewnie przez kontrast wlasnie. (nie)madra z tesciami nigdy nie jest dobrze. nawet najlepsi denerwuja. ja do moich staram sie nie chodzic bo jak amela placze a chris ja trzyma to ona rzuca sie do uspokajania, ja sobie mysle spie*rdalaj babo, od tego jest matka! ;/ ja siedze moje dziecko ryczy a ona skacze z nia po pokoju. ;/ strasznie zazdrosna o nia jestem, poza tym jeszcze nigdy jej nie uspo0koila bo dziecko chce do mamy ;/ ehhh a z kuchnia wpusc ekipe skoro juz zaplacone, kuchni przeciez nie zdemontuje :P sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) mądra współczuje Ci ja na waszym miejscu bym się wyprowadziła bo chyba lepiej płacić komuś wynajem i mieć święty spokój niż mieszkać z takim koszmarem i trochę zaoszczędzić... ja za to mam super teściową drugą niedzielę ze mną po sklepach buszowała i wiecznie mnie rozpieszcza hehe :) dba, kupuje owoce żebym z dzidziusiem była zdrowa :) a mieszkamy w kamienicy obok widujemy się dość rzadko i w nic się nie wpierdala. Także nie mogę sobie nawet wyobrazić co przeżywasz ja bym nie dała rady... ale ja z moim charakterem to bym takiej osobie chyba prędzej krzywdę zrobiła bo jakoś nie lubię jak ktoś mną rządzi i wtedy pokazuje pazurki :P Oczywiście prezentów prawie nie kupiłam :/ jeszcze mam tydzień ale po pracy po 17 to tak będzie mi się pewnie chciało że szok :/ ważne że okna mam pomyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikeafun
potrzebuje porady, ostatni okres mialam 02.11 czyli dzis 45dc , beta z piątku kolo 3000 , przytulalismy sie 21 i 26.11 , myslicie ze jest szansa by zobaczyc przed swietami serduszko na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikeafan, no skoro beta 3000 to chyba się udało :) (Nie)mądra, współczuję. Co za kretynka z tej Twojej teściowej. Nie do pomyślenia, że Ty musisz się z nią użerać, niech to robi Twój facet! To jego mamuśka! Co do migdałów to któregoś razu jak mnie dopadła zgaga to spróbowałam (tylko że ze skórką) i chyba mi nie pomogły :O Dzisiaj znowu mam momenty, że mnie pali, aż się boję, że tak już zostanie do końca :O Anetucha, jestem taka sama. Już czuję, że nie będę mogła przeżyć tej wszechobecnej chęci pomocy :O Aż mnie skręca ze złości na samą myśl :O Ja chcę SAMA! :) Ciekawe czy mi się zmieni jak będę padać na twarz ;) Andziulka007, po pracy i przed Świętami to najgorszy okres, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość :) W centrach banda zdesperowanych ludzi ;) Też się wybieram, ale na szczęście mam ten komfort, że mogę we wcześniejszych godzinach :) A co do uprzejmości ludzi to ja nie mogę narzekać, bo naprawdę ustępują mi miejsca, przepuszczają w kolejkach :) Albo mam farta, że trafiam akurat na tych "dobrych" ;) Ciekawe co z MAMĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikeafan, Ty pytasz o samo serduszko, źle Cię zrozumiałam ;) W tym temacie powiem tylko, że ja jak poszłam na usg w 6/7 tyg. to widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfijfij nie zmieni sie. z dzieckiem wcale nie jest tak ciezko. jesli ryczy 5h to wiadomo ma sie dosc ale jest jeszcze ojciec dziecka a na niego inaczej sie patrzy. tesciowa jest obca osoba. ani jej nie wybierasz ani nie masz ochoty spedzac z nia czasu a tym bardziej gdy ci dziecko wyrywa. dzis musialam z nia chodzic po sklepie bo przed pojsciem do nich robilismy zakupy. ostatnio byla sama z chrisem wiec prowadzila wozek. dzis chyba tez myslala ze dostanie ale niestety nadal mi to sprawia przyjemnosc poza tym za wielu okazji nie mam bo nie laze po sklepach 24/7 a ze spacerami w anglii ciezko bo wiecznie pada. podchodzimy sie przywitac a ona lapy po wozek, wiec ja unik i w druga strone. dobrze ze dostalismy go od moich rodzicow bo bym miala wyrzuty sumienia a tak moze mnie pocalowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dziecko bylo wpadka, pol ciazy ryczalam ze nie chcialam dziecka ze za szybko itd. potem myslalam, ze pomoc sie przyda, ze dziecko nie bedzie mialo matki bo bede wolala, zeby ktos inny sie nia opiekowal. a teraz? dotknij tylko to pogryze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zgagi to ja mam mniej więcej codziennie:( nieraz taka krótka kilka razy dziennie a nieraz wieczorem jak złapie to trzyma i mam problem z zaśnięciem i dziś szykuje się też taki dzień :/ dobra dziewczynki dobranoc miłych i kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno! nigdy nie czuj sie glupio, ze komus nie pozwolilas ponosic dziecka itd. cos sie stanie to Twoja wina, Ty bedziesz miala nieprzyjemnosci plus bol, ze cos mu sie stalo. to Ty nosisz dziecko 9 miesiecy, zle sie czujesz, uwazasz, zeby donosic potem rodzisz i opiekujesz sie 24/7. nie masz obowiazku go oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te angielskie teściowe też udane :o myslałam ze tylko te polskie i włoskie są dziwne ;) Kuchnia nie jest zapłacona miała mi dać 6 tyś na nią bo to pieniądze M przy czym zdecydowała ze nie da bo nikt z nia projektu nie ustalał. Tak naprawde chodzi nie o kuchnie ale o mieszkanie zazdrość ją zżera i nie może sobie poradzić ze my takie biodki mamy tak odstawione mieszkanie a ona bogaczka ma takie wielkie G w chałupie.Dlatego kazała oddać klucze i zabrać rzeczy.Jeszcze szantażowała mnie ze jak M do niej zadzwoni to zmieni zdanie!. Powiedziałam ze na mnie szantaż nie działa i ze jest dziecinna w swoim zachowaniu i oczywiście jak sobie życzy.Qrwa wyjebaliśmy 30 tysięcy !!! a ona nas wyjebała na chacie i 30tyś +8tyś za kuchnie muszę zapłaci- nie wiem skąd chyba mi rodzice pożyczą i oczywiście powiem jej że kuchnie dostaje w prezencie na nowe mieszkanie - myszy i tak ją zeżreją za to że ciężarnej odmówiła.Będę dziadem ale honorowym. Zasięgnęłam info na forum prawnym i pójdziemy do sądu -odpowie za bezpodstawne wzbogacenie chciała suka wojny- będzie ją mieć.Zwróci nam wszystko z nawiązką.Rachunki mamy.Mam nadzieje ze M się nie okaże dupą i nie ucieknie ale zawsze mogę powiedzieć ze to ja płaciłam za to. Nie chce jej znać i nie chce tego przeklętego nierozwojowego mieszkania które wypominałaby do końca życia. Dobrze ze teraz tak się stało a nie jak rozgościłabym się tam na dobre! pewnie nie zaprosiłabym jej albo nie wpuściła to wypominałaby ze mieszkanie dana, nie przyszłoby się na obiad to samo- mam to gdzieś. Ehhh sorry ze wam tak truje ale nie mam komu się tak zwierzyć :( anetucha ty zazdrośnica jesteś :P ale to chyba mamy we krwi. Ikeafun tutaj masz stronkę wpisz sobie i zobaczysz w którym tygodniu ciąży będziesz przed świętami http://dziecko.haczewski.pl/ najlepiej jak pójdziesz na usg 6-7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cholernie zazdrosna od kiedy tylko pamietam :D ciekawe czy bede zazdrosna o moja mame ze trzyma amelie, przyjezdzaja za 2 tyg i to oni mnie nauczyli walczyc o swoje i radzic sobie samemu. zawsze mieli kase ale np ja bedac na studiach dostawalam 1200 i radz sobie ;] taka byla najnizsza krajowa i jesli nie skoncze studiow to bede tyle zarabiac. zrobili tak zeby mi pokazac jak jest ciezko ludziom bez szkoly. gdy mi brakowalo albo chcialam sobie cos kupic to mi pozyczali :D ale przynajmniej nauczylam sie oszczedzac czego chris nie umie. albo gdy mialam rozliczyc swoj pierwszy w zyciu pit za 1.5 miesieczna prace na umowe o dzielo to dostalam program do rozliczania pitow na plycie i powiedzieli gdzie jest urzad :) pewnie dlatego uciekajac do anglii nie siedzialam w kacie zalamana tylko bralam cv i szukalam pracy. a o tesciowej to juz mi sie myslec nawet nie chce. musze do niej jechac w pierwsze swieto ;/ rozpakowywac prezenty z samego rana. ulozyla cala gore pod choinka. tylu prezentow to nigdy w zyciu nie widzialam. milion małych paczuszek! chyba kazda skarpete z primarka osobno pakowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnialo mi sie jeszcze, ze gada o tym, ze chcialaby zeby Amelia byla blondynka i miala niebieskie oczy. sama jestem blondynka i mam niebieskie oczy, (ona tez) wiec podobaja mi sie dzieci z ciemnymi wloskami i czarnymi oczami. Powiedzialam jej ze ja wole odwrotnie to siedziala z taka mina jakbym ja obrazila haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra nie wiem co Ci poradzic. bogate suki sa najgorsze :D moja matka tak samo! pojdzie do sklepu i sie panoszy. jak mnie to wkurza!! gdyby nie ojca kasa to by chodzila po szmatrixach i innych second hand'ach a idzie do simple i rozkazuje obsludze. przynies mi to, tamto, nie to za tanie... a ja :/ wyobrazcie sobie, ze macie dwie bluzki. tansza ale ladna i droga ale brzydka... ktora wezmie? droższa.... ja lubie miec duzo ubran, koniecznie ladne (takie ktore mi sie podobaja) a najlepiej z przeceny zeby duzo nie wydac. tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ja też jestem zazdrośnica ;) Jaki masz znak zodiaku? Ja jestem skorpion ;) Potrafię być okropna w tym względzie. A pamiętaj, że Amelka urodziła się tego samego dnia co ja :D Będziesz miała małego diabła :D (Nie)mądra, nie myślałam, że jest aż tak źle z tą Twoją teściową :O Poważnie mówisz o tych sądach czy tak pod wpływem emocji? Wczoraj wieczorem nie najadłam się jak dzika świnia i nie miałam w nocy zgagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, wlasnie wrocilam ze szpitala. mam skrocona szyjke i mam LEZEC LEZEC LEZEC!! tak wogole to przyjmujac sie do szpitala dostalam SZOKU, nie lezalam na patologii ciazy a na PORODOWCE!! okazalo sie ze od 32tc idzie sie lezec na porodowke!! ale sie osluchalam jak kobity sie wydzieraja, no i pozniej maluszki jak placza :) i co lekarze stwierdzili, no w sumie nic, musze na siebie uwazac i jakby cos sie dzialo to znow szpital... :/ na tej porodowce to jest juz rygor, nie ma odwiedzin, tetno przychodza sprawdzac co 3h, zapis KTG musi byc bez zarzutow - nie ma mowy ze dziecko ucieka i na zapisie jest puste pole, caly czas pilnowaly mnie za ten czas studentki, po za tym to chyba tyle, w sumie z jednej strony sie nasluchalam kobitek ale z drugiej to zapoznalam sie z poloznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie-------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------14---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------30---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------32---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tak was czytam to ciesze sie ze nie mamy kontaktu zadnego z naszymi mamusiami, nawet nie maja do nas nr tel... i zero problemow a to z mamusia czy tesciowa... myslalam ze dzis w nocy oszaleje. jak nie przemek zgrzytal mi zebami przy uchu (brrrr nienawidze tego) to brzuch napierdalal, twardy jak kamlot az strach sie bylo ruszyc... zawsze w nocy wlasnie jest apogeum bolu itp. a jak brzuch i przemek sie uspokoili to maly sobie przypomnial o 4 rano ze ma nozki i raczki i ze moze nimi wywijac na wszystkie strony przy okazji robiac sobie z brzuszka worek treningowy... dobrze ze w czwartek do lekarza i to mam nadzieje juz w koncu porzadnego bo ide do ordynatora, bo juz nie wiem czy sie martwic czy nie. mama wlasnie te bole jak na okres teraz to podobno niebezpieczne wiec powiedz o tym lekarzowi... ja powiem napewno, musze sobie zapisac o co musze go zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mama tak myslalalm wlasnie ze peno znow szpital. a z czym poszlas ze cie zatrzymali? z tymi bolami jak na okres? bo ja wczoraj i dzis w nocy myslalam ze nie wyrobie, czyli napewno mi szyjka nie wrocila do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie-------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------14---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------32---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) MAMA nareszcie wróciłaś! Musisz teraz o siebie dbać no i leżeć niestety, ja bym chyba zwariowała gdyby tak przyszło mi leżeć przez parę tygodni...ale czego się nie robi dla Maluszka...dlatego życzymy cierpliwości i dużo dużo zdrówka :) Jak tak czytałam o tych Waszych dolegliwościach to coraz bardziej przekonuję się, że powinnam Bogu dziękować, że mi nic nie dolega! Jak od czasu do czasu coś mnie zaboli, albo gorzej si ę poczuję to najgorzej, a tak to latam i sprzątam, okna myję i jakoś nawet bardzo się nie męczę. Mam nadzieję, że tak mi do końca zostanie. Ale obawiam się, że jak teraz jest spokojnie to moja mała Diablica da mi popalić po porodzie :D okaże się za pół roku :) A z tymi teściówkami to wiecie, najbezpieczniej jak jest 100mestrów od domu i 2 metry pod ziemią :D moja mama też ma okropną, to moja babcia ale też jej nie znoszę, rozwala nam rodzinę i nic sobie z tego nie robi a przy okazji udaje jakby nic się nie działo. Przyczyniła się do rozbicia już jednej rodziny swojego najstarszego syna a teraz bierze się za naszą... Dajcie spokój. Moja na szczęście jest ponad 20km ode mnie i nie widzimy się często choć nie raz podnosi mi ciśnienie, ale daję radę na razie. Zmykam sprzątać bo chcę do środy skończyć, żeby koniec tygodnia już poświęcić na gotowanie, pieczenie i takie inne kuchenne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkurzaj mnie andziulka bo tez musze sprzatac i widze ten kurz ten syf a nie moge,normalnie mnie niosi. juz sobie planowalam na dzis mycie mebli itp ale chyba zrezygnuje bo zadzw do poloznej i zapytalam o te bole okresowe i kazala mi jechac sprwdzic na ostry dyzur czy wszystko ok... ale ja nie chce bo nie chce by mnie czasem na swieta do szpitala wpakowali wiec wole polezec i nic nie robic i dociagnac tak do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniamy tabelkę :) nie wiadomo kiedy a my już prześliznęłyśmy się do drugiego trymestru :D nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom--------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------14-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------14---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------32---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------Ken t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy ja mogę to sprzątam a Ty olej bo się do tego nie nadajesz :) ja teraz założyłam sobie konkretne sprzątanie bo na Wielkanoc mogę nie być w stanie i taki brudny dom będzie musiał pozostać, trudno... Od tego świat się nie kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale az mnie trzesie od srodka ja iwdze te firanki itp... ale wole miec brudne firany niz dzidziusia zaraz po nowym roku... kurde ja musze wytrzymac jeszcze do 26 lutego kobity jak to zrobic jak to a to szyjka krotka a to brzuch boli a to tamto... to jeszcze 2 miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha apropo ycia zazdrosnym to to nie jest zazdrosc tylko twoja troska chcesz by twoje dziecko bylo bezpieczne a gdzie bedzie tak bezpieczne jak nie u mamuni? ja sie ciesze ze te wszystkie calujace ciotki mam daleko i ze nie maja jak do mnie przyjechac :) bo bym chyba zabila jakby mi z tymi zarazkami startowaly do mojego malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam do szpitala bo jak w czwartek wstalam to mialam tak stopy spuchniete ze nie moglam nawet w klapki wlozyc, skonsultowalam sie z lekarzem a ten mi powiedzil zebym sie spakowala i do szpitala pojechala w celu porobienia badan, bo to moze byc przez zatrucie ciazowe, na szczesie wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowilas o tych bolach jak na okres? bo jestem ciekawa co twoi lekarze na to bo widze ze twoi sa bardziej kompetentni... i wiesz dziwi mnie to ze tak chetnie u cb do szpitala klada... tu by trzeba bylo chyba umierac zeby na oddzial dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×