Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość patryska000
anetucha mieszkasz w anglii ? w kent? w zeszlym roku mieszkalam w margate teraz gdzie indziej ale rowniez w anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w swanley. w kent. cholera mnie dzis bierze bo zawsze gdy musze cos zaplacic za co normalnie bym nie musiala to mysle, ze ta kase moglam przeznaczyc na dziecko albo cokolwiek innego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska000 - ja pamietam ze zanim zaszlam w ciaze to w odroznieniu do Ciebie nie chcialam byc matka, czesto nawet wyplywaly mi z ust takie teksty ze dzis ich bardzo zaluje np. ze dziecko za piec lat, ze jak wpadne przed slubem to pojade na Czechy :P itp. a tak naprawde dopiero jak zaczelam przeczuwac ze zaszlam w ciaze to zrozumialam co ja za glupoty wygadywalam :/ Jakbym mogla cofnac czas zebym o tym wiedziala to w zyciu bym takich rzeczy nie mowilam a po zrobieniu testu w Niemczech gdzie pojechalam z mezem we wakacje to normalnie smialam sie jak glupia w tej lazience , bylam szczesliwa jak nigdy !! ;) Nie martw sie bedzie dobrze i dacie sobie rade !!! :) Ja dzis doszlam do wniosku ze na moja corcie dobrze dziala Coca-Cola :P Nie pilam Coca-Coli prawie tydzien noi mala ruszala sie ale tak delikatnie (czulam tylko laskotki i co drugi dzien jakies przesuniecie) ale dzis jak napilam sie Coca-Coli to zaczela sie rewolucja :D Mala tak szalala ze myslalam ze robi tam w srodku przemeblowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie... Czy ktora z Was miala badz ma problemy z twardiejacym brzuchem? :/ Bo jakis czas temu zauwazylam ze jak dluzej pobede na nogach to zaczyna mnie delikatnie kloc podbrzusze noi brzuch robi sie bardzo twardy np. dzis poszlam do kosciola niby siedzialam ale ledwo wysiedzialam cala msze bo brzuch zrobil sie twardy jak niewiem i czulam ze jest rozepchany poprostu :/ Niewiem czemu tak sie dzieje , to nie pierwszy raz a zapomnialam spytac lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja droga to jest normalne, macica juz zaczyna cwiczyc do porodu, im ciaza wyzej tym czesciej bedziesz odczuwala to twardnienia, aczkolwiek gdy brzuszek jest dosc dlugo twardy to trzeba do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
Juz mi lepiej :)) a powiedzcie mi czy wy z samego poczatku tez odczuwalyscie te typowe bole miesiaczkowe? rwanie w dole brzucha itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to calkiem normalne, jeszcze nie wiedzac ze jestem w ciazy, to myslalam ze z bolu doslownie wykituje, to byla niedziela, a w poniedzialek zrobilam test i natychmiast polecialam do lekarza i okazalo sie ze jestem w 6tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
Ja mam odczucie jakbym za chwile okres miala dostac i jeszcze mam nawet dosc obfity sluz -.- w przyszlym tygodniu postaram sie zalatwic lekarza.. zmartwilabym chlopaka jakby nagle okres sie pojawil i to tylko falszywy alarm.. ale chyba 3 testy nie moga sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia nie, tez tak mialam, myslalam ze okres dostane, nawet podpaski wkladam, to normalne, macica sie rozciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
jeju nie wierze... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryska000 po pierwsze Gratulacje :) a co do bóli i śluzu to się nie przejmuj mnie do 7 tyg bolał brzuch strasznie później dostałam luteinę i miało przestać boleć ale nie przestało na co lekarz w szpitalu stwierdził że taka moja uroda i nic się nie dzieje żebym się ni martwiła ;) co do śluzu to zaczynamy niedługo 13 tydz i nadal jest dość obfity także głowa do góry wszystko w porządku :) martwić możesz się dopiero jak byś miała jakieś plamienie to wtedy odrazu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
dziekuje dziewczyny jakos mi razniej po tym wszystkim co tu czytam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry będzie dobrze zobaczysz swoje małe słoneczko na usg i odrazu je pokochasz :) a ja już idę lulu bo jestem nie przytomna to moje maleństwo mną rządzi normalnie :P ja chce coś zjeść zaraz mi się cofa to wiem że maleństwo nie chce, ja bym jeszcze posiedziała to oczy się same zamykają :) jeszcze jest w brzuszku a już pokazuje kto tu rządzi :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa uroki ciazy :) ja milon razy zadawalam (wciaz zadaje) pytania jak to bedzie... mam mnostwo obaw... ale niesamowiecie sie ciesze ze jestem w ciazy, to juz 31tc :) jak zobaczylam na USG bijace serduszko to sie poplakalam, pozniej widac bylo juz raczki i nozki i slyszalam jak bije serduszko mojega synka, pozniej ruchy.... CUDOWNIE UCZUCIA!! :) zobaczysz, wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
ok dobranoc ;)) slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimno u mnie :( siedzę przy kaloryferku i nogi grzeje. Widze,że pieniądze dziewczyny tez się tak szybko kończą jak ten rok-mam to samo.Jakby mi ktoś dał gwarancje,że od stycznia ich nie zabraknie to niech uciekają teraz ;) Co do napraw samochodów u rodziny to powiedziałam nigdy więcej- za pierwszym razem wujek mechanik tak nam naprawił,że ledwo dojechaliśmy do UK- samochód chodził nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki:o a za drugim razem niestety - uszkodził silnik przy wymianie świec i na autostradzie w uk samochód nam padł-byłam wściekła do granic możliwości ! Ten brzuch od którego tc twardnieje? Anetucha zaczęłam się zastanawiać nad jednym - jak śpi Amela w łóżeczku? prosto czy na boku?Nie mam pojęcia jak się dziecko powinno kłaść. Coś nam wywiało kilka osób :( Lindis nie pisze,szczesliwej-mamy też brak i kilku innych dziewczyn. Witaj patryska000 :) no ty w UK zanim zobaczysz maleństwo to ono nie będzie już takie małe :P w 13tc toż to byk będzie. Nic się nie martw bólami każda z nas to miała - ma boleć znaczy ze się rozwija i rośnie :) Jak zobaczysz maleństwo na USG wszystkie wątpliwości Ci przejdą,będzie miłość od pierwszego wejrzenia :)Zapraszamy do wpisania się w tabelce :) Pobawiłam się tabelką :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Niemcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------kuj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------łódzkie -------------10------------? andziulka88--------------Ania----------------24-----------łódzkie-------------11------------? (nie)mądra--------------Agata---------------28-----------Chorzów- --- ------13----------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20------------Lubuskie-----------19----------CH kasia8384----------------Kasia---------------29----------- lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21----------- mogilno------------29---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18----------- podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------podk arpa ckie----31---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28--------- --mazowieckie------31---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------święto krzyskie.---31---------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25----------- -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Kent , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
wiem wiem juz nie moge sie doczekac wlasnie az je zobacze :)) ale ta anglia troche mnie przeraza.. ee jakos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
wlasnie jedziemy za dwa tygodnie i chce isc do lekarza w polsce ale zanim tam to tutaj tez tylko zastanawiam sie co z praca? powiedziec odrazu ze jestem w ciazy ? pracujemy dosc ciezko i szczerze nie wyobrazam sobie teraz tam pracowac wiec nie wiem co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
witam wszystkie mamusie no i oczywiscie gratuluje :)) ja tez chyba jestrm w ciazy a wskazuja na to 2 testy wskazaly 2 kreseczki :)) poszlam wiec do lekarza ale strasznie sie zawiodlam bo zrobil usg ale jego haslo brzmialo "cos tam jest ale nie jestrm w stanie stwierdzic czy to ciaza " (wtedy wedlug ost @ byl 4ty + 5dni) i powiedzial ze mam przyjsc po nowym roku na.wizyte... prepisal tylko luteine 50 i brac 2 razy na dzien po tabletce pod jezyk. Zapisala sie do innego lekarza prywtnie i wizyte mam 13 wiec mam.nadzieje ze ten lekarz bedzie mial inne podejcie i wszystko porwierdzi bo staralismy sie o fasolke :)) no i mam zamiar w wto rek isc na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza noc nie przespana.Od 6 już na nogach.Za chwilę szykuję się na nasze drugie usg.Mam nadzieję,że moje maleństwo jest chociaż troszeczkę większe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Anetucha to i u Ciebie się pokomplikowało :O I to właśnie najgorzej, że takie rzeczy się dzieją właśnie przed świętami :O Patryska, myślę, że te Twoje odczucia są całkiem normalne. Ja do tej pory w tym temacie przechodzę ze skrajności w skrajność :) To normalne, oswoisz się z tą myślą, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaw, wiem że łatwo powiedzieć, ale nie nastawiaj się źle. Ja też na początku schizowałam, a potem jak kładłam się do badania i kolejny raz zobaczyłam, że wszystko ok to puszczały mi nerwy i ryczałam, a gin się na mnie patrzył jak na wariatkę. Mówił mi: "musisz pani dać temu dziecku szansę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) widzę, że wszystkie już prawie posprzątały domki swoje na święta :) ja tylko taki leń zaczęłam bardzo wcześnie i ambitnie powiedziałam sobie, że tydzień przed świętami już zostanie tylko na gotowanie, pieczenie i inne kulinarne sztuki :) ale trochę mi nie wychodzi :/ mam nadzieję, że od tego tygodnia będę mieć wenę i posprzątam cały dom w ciągu tych 5 dni :) trzymajcie kciuki :) Uaktualniam tabelkę :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28-----------Chorzów- --- ------13---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20------------Lubuskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29----------- lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------29---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----31---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------31---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świętokrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska000
dzien dobry dziewczeta :)) za chwile mykam do lekarza pol nocy nie przespalam z powodu skurczow brzucha :(( nie chce sama brac jakis leków dlatego juz jestem ubrana czekam na chlopaka i jedziemy.. dam znac pozniej co mi tam powiedzieli :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) przemarzłam dzisiaj strasznie od 5 rano byłam z narzeczonym po towar do sklepu i stwierdzam że więcej w zimę już tam nie jadę jakoś sobie chłopak musi sam poradzić ;) a teraz w sklepiku siedzę byle do 15 dzisiaj krótko bo o 16 mam lekarza ciekawe co mi dziś ciekawego powie ? :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28-----------Ch orzów- --- ------13---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20------------Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29----------- lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------29---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----31---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------31---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------święt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ andziulka007-------------Angelika---------26----------Łódzkie-------------13----------? no wpisałam się w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patryska a ty w ktorym tyg bo nie wiem czy pisalas? juz czujesz skurcze oj nie dobrze. mama, fij i wszystkie ok 30 tyg czujecie teraz ze powrocily wamtzw bole okresowe? czujecie tak jak na poczatku jabyscie mialy dostac za chwile okres? bo ja tak czuje i nie wiem czy sie martwic... za tydzien w czwartek dopiero do lekarza... niby czuje sie dobrze ale czasem przeszyje mnie taki bol w okolicach lona ze musze przystanac na chwile... aprpopo switecznych porzadkow to ja ajk patrze na moje firany i okna to az mnie trzesie a nie moge pomyc, poprzewieszac... wole nie ryzykowac. mam nadzieje ze przemek bedzie mial wolna ta sobote i to wszystko porobimy....narazie pieklismy pierniki juz, na bigos wszystko kupilismy, w tym tyg bedziemy gotowac... i juz nie mozemy sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------13---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------30---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----31---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------31---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ andziulka007-------------Angelika---------26----------Ł dzkie-------------13----------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×