Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

też się obawiam ja mam brać magnez 3x dziennie i nospe doraźnie. Ty już masz 27 tc więc bliżej końca :) będzie dobrze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA młody skóra zdarta z tatusia ! :) słodki jest:) oj żebyś wiedziała jak bardzo chce czerwiec i swojego szkraba przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.dziewczyny..czytam.wszystko.ale.nie.pisze.zbytnio.bo.nie.dosc.ze.uzywam.internetu.w.tel.to.jeszcze.mi.spacja.nie.dziala.stad.te.kropki.ktore.ja.zastepuja:(widze.Keysy.ze.nie.tylko.ja.za.wszelka.cene.chce.szybciej.urodzic.i.mimo.tych.sposobow.typu.seks.czy.masaz.sutkow.nic.sie.nie.zapowiada.na.wczesniejsze.rozwiazanie.a.juz.naprawde.nie.daje.rady.do.tego.to.okropne.swedzenie.u.mnie.na.calym.ciele!:(jeszcze.pare.tygodni.temu.cieszylam.sie.ze.nie.mam.zadnych.rozstepow.na.brzuchu.(o.co.najbardziej.sie.obawialam)a.teraz.jak.juz.tak.blisko.do.porodu.to.od.tego.drapania.robia.mi.sie.wokol.pepka.i.z.kazdym.dniem.sa.wieksze:(smarowanie.nic.nie.pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA.co.prawda.troszke.sie.spoznilam.ale.wszystkiego.najlepszego.z.okazji.urodzin!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.wczesniej.pisalyscie.na.temat.zwiazkow.Ja.ze.swoim.jestesmy.5.lat.w.sierpniu.zacznie.sie.6.zareczylismy.sie.w.tym.roku.ale.do.slubu.mi.sie.nie.spieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fajne zdjęcia ;) mój bobo szleje, całymi dniami... rozpycha się i to mnie cieszy ;) mam wyprane ciuszki, jutro zabiorę się za ich prasowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam:) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------25-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie---------------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodzkie ---------------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam taka masakre w pracy, że nawet na siku ciężko było znaleść chwile, a w domu włączyły mi sie mdłośći i rzyganko... strasny był ten poniedziałek, ale mam nadzieję, że dzisiaj juz będzie lepiej i będę miała dla Was czas. Jeszcze wracając do wczoraj to rano idac do pracy poślizgnęłam się i przewróciłam, na szczęście oprócz obitego tyłka i ręki nic mi sie nie stało, ale miałam stracha, że dzidzi mogłam zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzis z prosba... :) Siostra bierze udzial w konkursie szkolym i chodzi o to zeby jej projekt mial jak najwiecej wyswietlen... Podsylam linka ;) http://www.youtube.com/watch?v=cH2E2XWU5tA&feature=youtu.be Jesli ktos moze to udostepnijcie na nk lub facebooku ale jesli nie chcecie zasmiecac profilu to nieszkodzi - rozumiem to ;) Wystarczy ze klikniecie w linka zeby doszlo jej kolejne wyswietlenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam taka masakre w pracy, że nawet na siku ciężko było znaleść chwile, a w domu włączyły mi sie mdłośći i rzyganko... strasny był ten poniedziałek, ale mam nadzieję, że dzisiaj juz będzie lepiej i będę miała dla Was czas. Jeszcze wracając do wczoraj to rano idac do pracy poślizgnęłam się i przewróciłam, na szczęście oprócz obitego tyłka i ręki nic mi sie nie stało, ale miałam stracha, że dzidzi mogłam zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 20
Witajcie dziewczyny :) Chciała bym dołączyc do Was ;) Jestem w 9 tc . Moja ciąża niestety nie przebiega bezproblemowo -mam plamienia i częste skurczowe bóle brzucha . Od dwóch lat studiuje w Londynie . Są tu moze dziewczyny mieszkające w UK ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 20
Witajcie dziewczyny :) Chciała bym dołączyc do Was ;) Jestem w 9 tc . Moja ciąża niestety nie przebiega bezproblemowo -mam plamienia i częste skurczowe bóle brzucha . Od dwóch lat studiuje w Londynie . Są tu moze dziewczyny mieszkające w UK ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna - uważaj na siebie! Allegrowiczka-kliknięte :] Julia20- witaj:) Ja jestem z UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa uważam jak się da. Wczoraj po prostu była mega ślizgawka a ja miałam obcasy... dzisiaj juz założyłam kozaki bez :) A w ogóle to wczoraj powiedziałam mojej szefowej i byłam zaskoczona bo bardzo pozytywnie zareagowała, powiedizała, że prywatnie bardzo sie cieszy, a słuzbowo to jej smutno, ale obiecałam, że wrócę. Jeszcze troszkę i zacznie sie poszukiwanie zastępstwa za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcasy na ślizgawicę???!!! Ostatni raz :] A mnie coś łapie... w nocy się wymęczyłam: nos zatkany, gardło zawalone, kaszel...Zastanawiam się czy nie wziąć wolnego w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 20
Szoszonowa Witaj :) Ja mieszkam w Londynie a Ty ? Ma któras z Was chłopaka/męża obcokrajowca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julia :) Carolajna ostrożnie stawiaj kroczki słonce żebyś sobie naprawdę większej krzywdy nie zrobiła! Allegrowiczka kliknięte :) Uaktualniam i Keysy poprawiam Ci tydzień na 40 bo znów złą tabelka szła :) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------23----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------25-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie---------------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodzkie ---------------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz obiecuję :) Ja to w ogóle na temat przeziębień sie nie wypowiadam bo kaszlę i mam katar non stop od póltora miesiąca, dzisiaj po raz kolejny idę do lekarza... może dostanę coś innego niż syrop pini i witaminę c. I dzisiaj chyba wezmę zwolnienie jak mi dadzą, bo mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka klikniete ;) Szoszonowa Ty w ciazy obcasy nosisz? :D dobra jestes :D ja to tylko na plaskim, balam sie ze sie wywale, moja mama przy wychodzeniu z autobusu znalazla sie na kolanach i moja siostra okrecila sie pepowina. Julia20 ja mam dziecko z anglikiem. nie jestesmy malzenstwem, ale nadal razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly dlaczego nie ma Cię w tabelce? Napisz swoje dane to Cię wpiszemy :) bo z tel to lipa wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka jak ja teraz zwieksze dawke magnezu to do nastepnej zimy nie urodze... jedna codziennie biore a od tego czuje ze mi ucisza ew skurcze. wczoraj wieczor byla tragedia. caly dzien maly cisza jak makiem zasial a po masazu szyjki :) to tak zaczal napiepszac ze nie wiedzialam jak lezec jak stac i czy chodzic czy sie klasc, zoladek i jelita mi zmasakrowal totalnie. dopiero tak k 1 zasnelam. juz nie wiedzialam czy to skurcze czy maly bo brzuch mialam tak napiety i tkliwy jak nigdy. ale co z tego jak rano juz czulam sie jak mlody bog zero jakiej kolwiek zapowiedzi... musielibysmy chyba z wyra nie wychodzic zebym w koncu urodzila. dokladnie z tydzien mam termin wyznaczony przez ta malointeligentna lekarke a na piatek przez inteligentna i ktorej tu wierzyc. molly mi tez wylazly rozstepy po jednej i drugiej stronie brzucha choc powiem ze wcale mnie az tak to nie zalamalo jak myslalam ze zalamie. no co nie potne sie. rady na to nie ma. pij duzo wapna to pomaga na swedzonke, spij z nogami w gorze i bierz zimne prysznice. mi to jakis ratuje choc czesc nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha to ja a nie Szoszonowa :) Noszę, bo lubię czasem do spódniczki :) w pracy nawet szpilki noszę, chociaż ostatnio zwykle baleriny. Jeszcze mi nic nie ciąży, bo brzuszka nie mam więc mogę troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podziwiam ciezarne w szpilkach. jak chodzilam tu do poradni to lazila tez taka blondi- barbie (bez urazy do blondynek ale tamta byla taka typowa laleczka, mdlace usta itp wiecie o co chodzi ) i zawsze miala szpilki minimum 12 i siadala na koncu korytarza bo gdzie bedzie z plebstwem siedziec i jak ja polozna wyczytywala to normalnie biegla w tych szpilkach. wiiec jak to widzialam to az mnie ciary przechodzily bo brzuch miala min 6 miesiac i jeszcze na tych szpilkach biegiem to tak nia mojtal ten brzuch ze myslalam ze ja przewazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten zespol ciesni nadgarstka to maskara jakas. tez ci allegrowiczka sztywnialy i mrowily wszystkie palce oprocz malego? i tez po nocy nie moglas zgiac palcow w piesc? najgorsze jest to ze mam to w prawej rece i boje sie ze po porodzie jak mi to nie zejdzie to nawet nie bede miala sily malego utrzymac. bo dzis tel rano jak chwycilam ta reka to polecial jak dlugi. normalnie inwalidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 20
anetucha ja tez jestem w zwiazku z Anglikiem od prawie 1,5 roku . Troche za szybko pojawiło sie dziecko ale co zrobić . Kochamy sie i to jest najwazniejsze .A Wam jak sie układa ? Jestes szczęśliwa z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Carolajna juz chyba oczopląsu dostalam :D nie wiem jak ja do pracy wstane! bede musiala ustawiac budzik na 6. o 8 zaczynam, ale musze dojezdzac 20min. Mała budzi sie kolo 6, daje jej smoczka i spi jeszcze godzine. o 7 wstaje pol zywa! poza tym w marcu jest zmiana czasu co daje pobudki o 5! ;D kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×