Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

szoszonowa masz fajne te cichobiegi :P gdzie kupowałaś?:D legginsy też mi się podobają :D moonia mam tabletki z polski -mam całą wyprawkę,leżałam wczoraj dzisiaj do 14 też i póki co jest ok, też już nie wiem na ile boli od jelit a na ile macica w poniedziałek i tak pójde do GP poinformować,że jestem w ciąży ale prowadzona jest w Polsce zobaczę co mi powie(pewnie ze mi się rozciąga wszystko stąd ból...) no i może mi usunie brodawki bo mi wylazły znowu wrrrrr. Wybraliśmy się do sklepu mothercare.Czy ktoś mi może rozszyfrować jedną rzecz? Tam nie ma ciuchów np 52 czy 60cm tylko na 0-3m-ce lub podana waga :o skąd ja mam wiedzieć ile centymetrów będzie mieć dziecko o wadze 4,3kg albo 2,5kg... masakra :o ale ładne te ciuszki tam i miękkie :P dla siebie upolowałam na odpinanych ramiączkach podkoszulki na lato w sam raz do karmienia no i faaajne jeansy ciążowe -potem odpruje skarpetę i będą biodrówki :P biustonosze też faaaaaaajne, jutro wybiorę się na przymiarkę bo dzisiaj pęcherz mi nie pozwolił i samopoczucie też poniekąd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dziś mama wony spokojny wieczór :) mój poszedł na męski wieczór a ja zamówiłam chińszczyzne :P i oglądam filmy :) a jaki spokój w domu hehe miłego wieczorku laski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) mądra ... leginsy a'la jeansy są z serii maternity Dorotha Perkins a cichobiegi (meeeeega wygodne:D) z Internationale ;) Obawiam się,że GP na temat ciąży nie powie Ci nic :/ On w ogóle nie uczestniczy w sprawie ciąży :/ Byłam raz ze skurczem brzucha ... pytał czy biore kwas :] A potem z grypą... kazał pić herbate z cytryną:] Co do ubranek to własnie tak jest tu ...też się dziwiłam... 0-3 to wydaje mi się przedział 56-62 bo przykładałam do tych numerkowanych z H&Mu ... Głupie to :/ A te jeansy ciążowe rurki czy jakie ? W H&M zawsze jak szukam to rurki zostają same rozmiar 34 (nie wiem kto w to wchodzi nie będąc w ciąży:D) albo 46 :/ Ja znalazłam fajne biustonosze do karmienia w Peacocku ... andziulka007 miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa nie znam tego sklepu internationale :o a chętnie bym sobie te butki kupiła :P jutro się wybiorę do DP może będą te legginsy :D Do H&M też pójde może wbije się w ten 34 :P Te jeansy to wyglądają jak jeansy takie normalnie nie rurki :) Peacocku jakoś nie lubie :P ale wybiorę się na przeszpiegi ;) Może chociaż położna mi pomoże :o a GP potrzebuje tylko do wymrażania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzmiar 34 to 4! O Matulu:] Jednej nogi bym w to nie włożyła:]Przed ciążą nosilam 38-40 czyli 10 ;) Internationale albo Internacionale :D Nie pamietam;) Nie lubie tego sklepu ale butki fajne:P A jakiej pomocy oczekujesz od polożnej ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa no wiesz...wymaca, powie że brzuch miękki ;) a bóle które mam to są normalne ;) i że według niej jest wszystko super - od razu lepiej na psychikę podziała ;). Musze obadać ten sklep :) aczkolwiek nie spotkałam się z nim tutaj ...może w Portsmouth będzie. Aha kupiłam w bootsie laktacyd ten mały 200 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
ZALICZYŁAM! ;) KONIEC SESJI!!! ;) Dzięki za kciuki, na pewno mi pomogły. W trakcie egzaminu wykładowca do mnie podchodzi i pyta "I co, odbierasz jakieś sygnały?" i wskazuje na mój brzuch. ;D Ja się śmieje i mówię, że liczyłam na pomoc przy zaznaczaniu poprawnych odpowiedzi. ;D Zaśmiał się, zajrzał do testu i mówi "on czy ona?", ja że ona... a mój wykładowca poczytał znów i z uśmiechem do mnie " no to mądra dziewczyna!". :D Dobra a teraz nadrabiam Wasze posty. ;D (nie)mądra* nie odpowiedziałaś mi, czy angielskie poczucie humoru to dobre czy złe? ;D Do chirurga z hemoroidami (w mega uciążliwym stadium) idę w piątek 22 lutego, a z przepukliną 25 lutego (o ile uda mi się dostać nowe, właściwe skierowanie....... bo te co mam jest złe). I też nie zgodziłabym się samowolnie na CC. Jakoś tak wolę rodzić SIŁAMI NATURY, przeżywać to świadomie i w ogóle. Keysy pisałam już, że to swędzenie przenosi się też przez Internet. Wiesz, że mnie też wszystko sedzi? ;D I zazdroszczę Ci tego sexu. ;) Mój sexu unika jak ognia nadal. Najgorsze, że do dotykania brzucha tez muszę go namawiać..... heheh uśmiałam się. ;D "to ten jak wypalil, rodzisz, jadziemy, boli cie. jakbym go nie zatrzymala to juz by torby do samochodu pakowal" ;D Carolajna87 tak, faceci są z innej planety. Z MARSA! ;d Allegrowiczka1987 jak ja znam ten ból jak próbujesz sie gdzieś dodzwonić i nie ma takiej opcji w ogóle, bo albo zajęte, albo nikt nie odbiera, albo nie ma takiego numeru...... a ja zanim gdzies pojadę osobiście lubię się zawsze dokładnie wywiedzieć co i jak i o której i z czym do ludzi. ;p Ciekawe jak mój by się zachowal w kryzysowej sytuacji.. czy by głowy nie stracił. andziulka88 wiesz co, ja mam cały czas gdzies jakieś bóle. To przy żebrach, to przy pępku, to przepuklina.... masakra. Ale póki słyszę podczas wizyty u gina serducho albo widzę Małą, to każdy ból zniosę. ;) mama2013luty bardzo serdecznie gratuluję Ci zrzucenia 16 kg w takim czasie po porodzie! andziulka007 ja mam kreskę. Tak przez cały brzuch, delikatnie widoczna, ale jest. Szoszonowa u mnie kreska zrobiła się gdzies 2 tyg temu. ;D Moniaaa86 ja jak się przekręcam z boku na bok to tak strasznie ostrożnie, bo mi się cały cięzar nagle na plecy zwala. ;D Niesamowite uczucie, którego nie zrozumie żaden facet ani żadna laska nie będąca w ciąży. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Mój mąż wciąż nie spłacił długu kwiatkowego z Walentynek... ale chrzanie to. Nie daruje mu. Ma byc kwiatek i koniec.;D Najgorsze, że mój mąż znowu wraca do pracy do knajpy. Eh, znów będzie pracował po nocach i znowu będą się do niego ... DUPY WDZIĘCZYĆ. ;p Piszę w taki sposób, bo te co się wdzięczą i najpierw kładą cycki, prawie na zewnątrz noszone, na barze a potem wchodza we flirt z żonatym facetem to tylko "dupami" można określić. ;D Z przyjemniejszych rzeczy.. odkrylismy dzisiaj, że nasza Mała zaczyna się ostro wiercić jak włączamy jej Guns'ów. :D Haha ma genialny gust i nam się to podoba. Przy "Don't cry" ja ryczę a ona tańczy. :D Zastanawiam się, czy to dlatego cały mój brzuch (i piersi) są pokryte tak cienką warstwą skóry, ze widać mi WSZYSTKIE zielone żyłki jakie mam w tych miejscach. ;p Eh nie mogę się już doczekać wtorku, mam wizytę u gina z USG. :) Mam nadzieję, że się wreszcie napatrzę jak trzeba na małą. :) A i czytałam o tej skali Apgar. http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Apgar Krótko i na temat. Dobrze wiedzieć w ogóle co to jest. :) A teraz, jak już nadrobiłam Wasze posty idę lulać. Aaaaaa.. masakra, zaczełam jednak oglądać tego Zbuntowanego Anioła. Ale ta Milagros głupia. :DDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth ahaha Milagros :D dobre :D mi zostalo 10 odcinkow brzyduli czyli juz nie jest brzydka i prawie sie zeszli :D wiec po tym zaczne ogladac zbuntowanego aniola :D dobry pomysl. Jesli chodzi o moje piekne auto to okazalo sie, ze predkosciomierz nie dziala i hamulce w obu tylnych kolach tez hahaha. chris prowadzil godzine to domu z dusza na ramieniu :D wykazalo tez duza emisje spalin wiec poszukalam w necie naszego rodzimego specjalisty na wygnaniu i przyjechal pan cwaniak, dowiedzialam sie, ze moje dziecko ma skurcz miesnia jakiegos tam szyjnego i nie moze patrzec w lewo. Akurat bylo tak grubo ubrane ze ciezko jej sie glowa krecilo ;/ znawca. poza tym otworzyl maske, wymienil jeden 10cm gumowy cienki węzyk, skasowal 40 funa i pojechal. a my :o oto i cala emisja. na hamulce musze znalezc kogos innego skoro on za 10 min i kawałek gumy 40 f wzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra, jak ja poszłam z mega bólem podbrzusza - skurczem...była dziura dosłownie zassana w tym miejscu nikt mnie nawet nie obejrzał i nie dotknął :/ Obyu Ciebie było lepiej! :] Gratuluje Yadaeth! :] Sesja egzaminy, stresik a potem impreza...to były czasy:) Też lubię Guns'n'Roses 'Don't cry'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie udzielałam się na forum specjalnie dużo, ale chciałam się pochwalić, że 13 lutego przyszła na świat moja córeczka, ważyła 3140g i mierzyła 55 cm Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwych rozwiązań Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---24---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28----------- mazowieckie---------------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodzkie---------------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje marysia
super! napisz jak przebiegal porod. jak sie czujesz? A malenstwo? witamy na swiecie!!!! wszystkiego najlepszego dla was!!!! mamuski wiedzialyscie ze jest cos takiego jak ciazoreksja?!!! szok!!! do czego niektore kobiety sa zdolne. nizej artykul. http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79353,10917978,Ciazoreksja___Glodzac_sie_w_ciazy.html pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia GRATULACJE :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego maleństwa :) Yadeah również gratulacje trzymanie kciuków się opłaciło :P wykupiłam dzisiaj tą glukozę 75g i jakie to dużżżżże :/ na pewno będzie bleee :p a teraz napiszcie mi w którym tyg robiłyście to badanie? bo dostałam skierowanie a wizytę u ginka mam 19 marca dopiero i nie wiem kiedy mam zrobić badanie bo zapomniałam się zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Marysia :) Anetucha z Mamą ...pytałam wczesniej, zapytam raz jeszcze :P Przybierałyście na wadze stopniowo przez 40tyg czy nagle był boom wielki? :] Dzziewczyny robiłyście albo robicie usg 4d ? Lecę do PL i zastanawiam się nad tym ...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie widzialam pytania ale juz kilka razy pisalam, ze w 7 miesiacu przytylam 8 kg. po 25 tyg w ogole wagowa masakra byla. doła mam dzisiaj. jezdzilam po parkingu swoim nowym samochodem i nie szlo mi najlepiej. jakos nie moge sie przestawic na prawa strone ;/ kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, musiało mi umknąć ...:/ Czyli etap monstera przede mną :D Poćwiczysz i będzie dobrze ;) Don't worry! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kg zrzucisz. po porodzie spada szybko. czasami mialam 1.5kg mniej dziennie. poza tym jak uda ci sie karmic piersia to zgubisz nawet z nawiazką. te co pisza ze przytyly przez cala ciaze 6 kg to w ogole jakies ewenementy. Poza tym duzo lasek klamie. Moja kolezanka a raczej byla kolezanka bo po wtracaniu sie w wychowanie Ameli juz sie nie oddzywamy do siebie powiedziala najpierw ze pzytyla 9 kg a potem, ze po dziecku jej 10 zostalo... Dodatkowo karmila piersia a przeciez dziecko swoje wazy plus wody i ta reszta. wiec albo byla noga z matmy albo klamala w zywe oczy ;) bo nijak sie to ma do +9 kg minus dziecko = +10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Marysia - GRATULACJE :) Mialam dzis jechac do tej kliniki do poradni diabetologicznej ale chyba bede musiala wizyte przelozyc na jutro :/ Wstalam z bolem brzucha , dosc dziwnym bo jak robilam rano herbate to bol byl podobny jakbym miala dostac okres i promieniuje od dolu brzucha az troszke nad pepek :/ Nie trwa to caly czas tylko potrzyma , potrzyma i na chwile bol zanika a potem znowu :/ Wole nie ryzykowac dzis z jazda i gnieceniem sie w busie wiec chyba sobie dzis odpuszcze i poleze bo niewiadomo od czego ten bol :/ Przecierz niczego sie nie najadlam , a z drugiej strony nawet jesli by tak bylo to nie bolalo by podbrzusze :/ Wczoraj moi rodzice znowu zrobili mi niespodzianke ;) Chrzesna ma byc moja siostra ma 17 lat (rocznikowo) a ze tata doszedl do wniosku ze przydalaby mi sie kolyska to postanowil taka kupic i zaznaczyl ze siostra nie pracuje wiec to taki prezent od niej... ;) Noi moja malutka bedzie spala w http://image.ceneo.pl/data/products/18740422/i-coneco-nana-kolyska-3-w-1-coneco-14-pink.jpg - dokladnie to samo tylko kolor na zdjeciu wyszedl jak blekitny a tak naprawde jest taki ladny popielaty z kremowymi i bezowymi dodatkami ;) Strasznie fajna rzecz - mam nadzieje ze przy malutkiej sie sprawdzi :) Ma regulowane wibracje, lampke nocna, migajace swiatelka , karuzele noi melodyjke aaaa i wysokosckolyski sie reguluje i czytalam ze niektore modele da sie przystawic do lozka i opuscic boczna scianke i dziecko spi na wysokosci rodzica ale to musze sprawdzic czy ten model tez tak ma ;) Są plozy ktore mozna zastapic kolkami ;) Czy ktoras z Was miala z tym juz stycznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka moze to skurcze braxtona hicksa. Ja mialam tylko jeden skurcz w polowie ciazy, ale jak mnie zlapal to 10 min puscic nie chcial. Potem juz tylko dretwiala mi prawa strona przy zebrach dlatego nie wiem co to i nie potrafie pomoc. Jestes juz dawno po polowie ciazy dlatego takie skurcze moga wystepowac. Moj caly bezbolesny porod byl dziwny. Pamietam, ze bolalo, ze ruszalam nogami i oddychalam szybko ale nie moge tego porownac do odcietej nogi itd. Jesli chodzi o kolyske to bardzo ladna i na bank sie przyda na pierwsze kilka miesiecy przy waszym lozku. Ja gdy byli goscie uzywalam glebokiego wozka jako kolyski bo goscie spali w pokoju z lozeczkiem. Takze kolyski nie mialam ale wiem, ze pomoglaby duzo bo cala sie buja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaaaa86
Anetucha nie łam się, ja jak pierwsza jazdę ćwiczył pół godziny to wszystkie krawezniki moje... Załamałam się wtedy, bo mówię kurde w Pl jedziłam jako przedstawiciel a tu taki zonk! Powiedziałam jakiś przymuł jestem, pierd... Nie jeżdżę! Na drugi dzień znowu wzięli mnie na próbę, jeździła jak złoto.. Mózg przez noc się przedstawił... Dlatego próbuj.. Koleżankę która 10 lat nie jeździła też nauczyłam i sobie chwali... A w Anglii bardzo fajnie się jeździ!!! Polecam dla kochających jeździć! Yadaeth i Marysia gratuluję serdecznie!!!! Ją robiłam krzywą w 24tyg, a na 4d nie idę, wiem że to fajna pamiątka, ale lekarz mi doradził, w Rawiczu nie wiadomo na co się trafi, słyszałam, że dają czasem zdjęcia spod "lady"dlatego trudno. ... Będę czekać na szkraba z zaciekawieniem;-) Byliśmy wczoraj na basenie, bo tak mnie plecy bolały, że szok.... Jest jeszcze gorzej.. Krzyż tak mnie naparza, że chyba umrę, po basenie brzuch mnie ciągnął w dół , więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie było :'( przez ostatnie dwie noce tak mnie kości nóg bolą, że nie mam pojęcia jak to tak dalej będzie to je chyba odetne. Ta kołysać piękna taka samą widziałam w sklepie "U Kubusia", nie mam miejsca na kolyske, dlatego z niej to bym chciała ta karuzele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... ale tez marudy sie z was porobily. :) no tak im blizej konca tym gorzej... ja jeszcez w 2 paku a juz 40 tydz. dopiero za tydz we wtorek na ktg ide... ale urodze 1 marca. zobaczycie. nic mi tam nie pomaga na przyspieszenie. przemo mi 2-3 razy dziennie w weekend szyjke masowal, dzis od rana znow a tam cisza. wogole stwierdzialm ze sex ucisza mi skurcze, bo nawet jak cos tam czuje, czy mi sie brzuch napnie to po sexie cisza, ustaje. choc myslalam w sobote ze pojedziemy rodzic. bylo naprawde blisko. o 19 zachcialo nam sie jechac do bydgoszczy po lawe i takie byly przezycia ze droge powrotna jechalam jak na szpilkach bo tak mnie pobolewalo, ale zajechalismy do domu pochodzilam troszku i mi wszysciutko przeszlo. wczoraj wysprzatalam cale mieszkanie, poodkurzalam, pomylam podlogi i jeszce pojechalam pobuszowac po lumpeksie. nic nie rusza mojej macicy. a przemo jaki panikarz... budzi sie 50 razy w nocy, mnie budzi pyta czy mnie cos boli, jak sie czuje... kuzwa nie dosyc ze spie po pol godziny to on mnie jeszcze wybudza... a nie daj boze zebym sobie steknela jeknela... jego strach w oczach wtedy jest nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---24---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu bylam juz tydzien w ciazy ;) pilam wino na urodzinach mojego szwagra i cos mi nie szlo ;) 3 dni pozniej zrobilam test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dzięki za pocieszenie ;) Wiem,że nie powinnam ale panicznie boję się,że przytyję dużo za dużo...jak moja mama. Nigdy szczuplutka nie byłam tym bardziej teraz mam takowe myśli (taaa...ale z czekolady zrezygnować nie potrafię.... co za hipokryzja:/) ...A ta Twoja koleżanka to angielka ? Jak tak, to się nie dziwię,że ma problemy z matematyką. U mnie ostatnio żaden Angol nie znał kolejności działań i twierdzili,że mamy inną matematykę w Polsce :] Allegrowiczka...kołyska przepiękna :) Mogę wiedzieć ile kosztuje takie cudo ? Świetny prezent ... Co do 4d to byłam przeciwna wcześniej ale poczytałam opinie w necie i zdecydowałam się na lekarza... tym bardziej,że to tylko 100zł więcej... Mam nadzieję,że malutka pokaże buziaka :] Moonia86 mnie nogi też strasznie bolą, szczególnie w nocy ... szczegolnie stawy... Keysy no to lada moment się rozpakujesz :) Pewnie się doczekać nie możesz...:) My też :) A Przemo chyba najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------9------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------22----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie---------------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodzkie ---------------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa co ty gadasz na zdj widac ze przed ciaza bylas chuda. za kilka lat obejrzysz te zdj i powiesz, ze glupia bylas. ja tak zawsze mam :p wiem, ze grubo sie czulam a rok pozniej patrze na zdj jaka chuda bylamj :p kolezanka polka ale ma tylko podstawowke bo rodzice zabrali ja do anglii jak zaczynala gimnazjum a i tu nie zdazyla nic skonczyc bo wpadla ze swoim pierwszym dzieckiem;) teraz ma 21 lat i dzieci 3 i rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mój mały chyba miał jakiś koszmar ;-) były charce, w prawo, w lewo i nagle dłuższa cisza... Myślę śpi :-D i nagle taki tik nerwowy jak podczas snu... Gdy spadasz... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×