Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Monia haha jak sobie to z tym maslem wyobrazilam to znajac moje szczescie wyladowalabym na OIOMie z poparzonym przelykiem i sklejonymi ustami haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 - tja , wczoraj sama :P Dawniej skrecala je moja mama a ja sie przypatrywalam (sprawdzalysmy czy wszystko jest) a wczoraj wzielam sie za to sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth - mi nogi zaczely troche puchnac jakies 2 tygodnie temu , ale dwa ostatnie dni sa najgorsze :/ Wstalam o 9.30 a nogi mam jak u słonia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* - facet w pracy :P Powiem Ci ze teraz sie nam uklada troche lepiej bo mu nawciskalam ze mnie zdradza i wolgole a on mnie wysmial :P HA! Nawet przez sen mowil "Nie zdradzam cie przeciez..." , a jeszcze kilka dni temu moi rodzice przy nim weszli na temat NIEODBIERANIA TELEFONOW (bo akurat taka sytuacja byla w rodzinie ze zona kuzyna nie mogla sie do niego dodzwonic caly dzien a ten nie raczyl nawet smsa napisac noi moj chlopiec tak sluchal, sluchal... A potem jak wyszlismy od rodzicow to mu jeszcze o tym mowilam i chyba sobie troche przemyslal :] ) No a z tym podejzeniem o zdrade itp. to wyglada tak ze on poprostu nie chce odbierac jak piją jego koledzy a on jest z nimi :/ Bo ja sie czepiam nawet o kieliszka :D On ogolnie jest abstynentem ale od kiedy zaczal pracowac w PL to juz dwa razy mu sie zdazylo z kims napic , noi przynajmniej raz w tygodniu stawia flaszke mimo ze sam nie pije a ja mu robie wojne o to bo na flaszke musi byc ale zeby dziecku cos kupic to nie ;] Noi wyszlo tak ze on nie odbiera kiedy ma kolo siebie "pijacych" zebym sie nie wkurzala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiedziałam, że tak można bez bazy, ale teraz juz jestem mądrzejsza i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :) Kurcze takie to się wydaje wszystko łatwe niby, a jak sie zacznie szukać i oglądać to jest milion pytań, co będzie najlepsze itd. Więc pewnie będę Wam czasem zadawała takie głupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mebli to juz pisalam ze sie przeprowadzamy a tam w pokoju sa stare meble "bieszczady" wiec wiadomo ze chce nowe, biurka nie bedziemy rozkladac, bedzie w pwnicy w pudlach, no i w sobote bedzie malowanie pokoju i dostalam do niego dywan i jestem zadowolona, jak sie juz przeprowadze to porobie zdjecia i wrzuce na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) MAMA fajna wyprawka :) (nie)mądra kuruj się kuruj ale o masło mnie przeraziło :P i pewnie u mnie była by też tak jak anetucha pisała poparzone gardło hahahah :D Moooniaa masakra z tym Twoim serduchem tylko nie zapomnij po porodzie iść do lekarza tak jak kazali bo nieraz potrafi wypaść z głowy... ;) Carolajna normalnie jak kupujesz wózek 3 w 1 z fotelikiem to normalnie go montujesz w aucie :) tylko że te fotelik z zestawów zazwyczaj są tylko do 10 kg :) co do spania to skądś to znam jak nie można spać ale tfu tfu odpukać od kiedy Arek poświęcił swojego jaśka żeby mi dać do spania a ja go wkładam między nogi :) i biorę ten magnez to mogę lepiej spać i już o wiele rzadziej się budzę :D ale pogoda :/ mój synek chyba też nie lubi takiej pogody bo dzisiaj spokojny jest ale nie dziwie mu się ja też bym z miłą chęcią pół dnia przespała a tu w pracy trzeba siedzieć ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly już pewnie po wszystkim :) uaktualniam :D FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------12------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------26----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------26---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---27---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------28-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------32-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------34----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :] Ja na Okęciu czekam na odprawę :] Padnę w samolocie, spalam dziś 3h :/ Na szczęście mam wykupione miejsce dla lorda XXL to się rozwalę;) Napisze więcej już z UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co namęczyłam się z tym masłem w sumie mój żołądek bardziej... to chyba trzeba często robić coooo? , no ale zasnęłam na dłużej bez kaszlu :D tyle że wstałam i znowu atak ale tym razem robi się mokry kaszel :P tak więc Moonia dzięki Tobie zyskałam 3 godziny snu :D Szoszonowa wysokich lotów :) dobrze,że masz tą przestrzeń bo z tego co pamiętam to wizzzz lecisz a tam w samolocie miejsca robili dla śledzi :P nawet mnie było niewygodnie bez gratisu a co dopiero Tobie z gratisem. Słońce dzisiaj :d marne bo marne, ale jest :D Carolajna zdążyła Cie już powalić morska angielska bryza :P ? Ty pierwszy raz w Portsmouth jesteś? Allegrowiczka, czyli postawiłaś faceta do pionu i dobrze :) Z tym mówieniem przez sen to poważnie? :D musiał to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra dopiero będę :) od 22.03 do 1.04 ale nie pierwszy, byłam juz we wrześniu,a bryza chyba mnie nie powaliła :) W końcu od urodzenia mieszkam nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka to najlepiej żeby co noc był w domu, wtedy możesz podsłuchać co się działo w dzien hehe :D Mój przez sen to się śmieje i zębami zgrzyta :D. Kiedyś chciałam z nim "zagadać" przez sen ale on wszystko pamięta i nic nie wydębisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam morze :) Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej... tylko tutaj zawsze jest zimniej i częściej pada :) (nie)mądra ja pewnie tak bez ładu i składu napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bylam dzis u lekarza (innego) bo polozna srodowiskowa mnie wyslala bo mnie bolalo w okolicach blizny, mam takie "kulki" twarde i mnie to boli i lekarka powiedziala ze to najprawdopodobniej endometrioza i trzeba to wyciac operacyjnie... dal mi mase lekow i kazala kontrolowac, jeszcze pojde do innego lekarza bo ta mnie nastraszyla, wizyte u swojego mam dopiero 9 kwietnia (dzwonilam sie umawiac tuz po porodzie), zmartwilam sie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, umówiłam się do lekarza na dzisiaj na 3.40 :D niby jakiś virus, ciekawe co mi przepisze bo paracetamol mam już w domu :P Mama ale jaka endometrioza? tak wcześnie ? i to na mięśniu brzucha? ja myslałam że to się raczej robi w środku a nie na mięśniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Mama to niedobrze. A powiedzieli Ci skąd to się mogło wziąć? (nie)mądra dobrze, że idziesz do lekarza. Ja mam dzisiaj to usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama to straszne :( cc to jednak cholerstwo jest :o ,ciekawa jestem co powie Twój lekarz. Operacja powtórna też chyba nie daje gwarancji,że nie wyskoczy w nowym operowanym miejscu jak masz do tego skłonności :o Zmierzyłam się w brzuchu i powiem Wam słonice hihi :D,że zaczynam Was doganiać :P 3 dni i już 91cm :D i bynajmniej nie jestem obżarta bo jadłam 3h temu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doleciałam;) I jestem w szoku...pierwszy raz doświadczyłam plusów bycia ciężarną:D Przepuścili mnie do odprawy pierwszą, dbali o mnie w samolocie ...:D A XXL usługa rzeczywiście spoko...cały rząd miałam dla siebie i mogłam się rozwalić :] Tak narzekałam,że mój A.zapomniał o Dniu Kobiet a tu wchodzę do domu ...On w pracy...wysprzątane... nowe łóżko... i bukiet róż w kuchni na stole:) Ah sielanka by się skończyła gdyby zobaczył,że lezę w tym nowym łóżku i jem ciastka :D On tego nie znosi :D Kurde Mooonia86 z tym sercem to jakaś kpina chyba...że to dopiero teraz wyszło ??? Trzymam kciuki aby było wszystko ok:) Mama2013 u Ciebie też :) Co raz bardziej skłaniam się by rodzić sn:P (nie)mądra ...ja z tym kaszlem też 'miałam virus' :D Nic mi nie dał, oprócz zwolnienia w pracy :D Napisz jak było Ciebie i skontaktuj się ze mną może na maila prywatnie odnośnie wysyłki ? Pfff....91cm to ja chyba mam teraz w spuchniętej łydce :D Nie no joke :D Ale ja już mam prawie 10 kilosów na plusie:D Mooonia86 jak tam u Ciebie ?:> :D Carolajna87 zadroszcze Ci tego morza :] No i dobrze,że facet przywrócony do pionu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
(nie)mądra biedna Ty z tym kaszlem. :( Wypróbowałaś już wszystkie znane mi metody walki z tym cholerstwem więc nawet nie wiem co Ci napisac. Oby masełko Moni pomogło. ;) i wyobraź sobie, że nie zasnęłam w ogóle. Co więcej, nie jestem wcale ani senna ani zmęczona a od kilkunastu lat nie sypiam nigdy w dzień. Mam nadzieję, że złamie się dzisiaj około 20-21 i weszcie prześpię normalnie nocke. Mój też zgrzyta przez sen. Głośno i strasznie! Receptą na to jest wpakowanie mu łokcia w żebra. Od razu przestaje. ;D hehe z tym gadaniem to dobry myk. A co chciałas wiedzieć? ;D Allegrowiczka1987 hm mi ktoś kiedyś radził żeby nogi trzymać w górze (w miarę możliwości w naszym stanie ;D) to poprawia krążenie. Ale czy coś to ma wspólnego ze spuchniętymi nogami to już nie wiem. ;p Dobrze, że coś się wyjaśniło z Twoim menem... może da mu to trochę do myślenia wszystko. ;p Carolajna87 mieszkasz nad morzem od urodzenia? Ale Ci fajnie. :) Tez bym tak chciała. ;) Szum fal, zapach wody... nad morzem bywalam okazjonalnie, ale nie nad naszym tylko mam rodzinę na Sardynii i miałam okazję kilka razy tam się zapuścić, między innymi w podróż poślubną. Zakochałam się w morzu. ;) Niestety bez wzajemności. ;p mama2013luty hm. Nie martw się na zapas i tak na to nie wpłyniesz martwieniem się. Wiem, że to łatwo się mówi tak... ale zaczniesz się martwić jak będziesz wiedziała co i jak. ;* Będziesz czekała do 9 kwietnia czy będziesz szukała gdzies wizyty wcześniej? Szoszonowa! No to Cie Twój men zaskoczył. Super! :) Tez bym chciała bukiet róż. ;p Już nie pamiętam jak to wygląda... ;D Fajnie, że Cie przepuszczali i o Ciebie dbali. :) Ja na swoim osiedlu zawsze jestem przez obcych ludzi puszczana w kolejkę jak jestem w sklepie. Ostatnio jakiś facet fajnie powiedział "o, to może najpierw tą panią proszę obsłużyć, bo coś jej spod płaszczyka wystaje" i wszyscy zaczęli dosłownie płakać ze śmiechu ze mną na czele. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×