Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

HinskiTurysta gratuluję!!! Koniecznie skrobnij pare słów jak odsapniesz! :) I czemu CC ???? xxx Fijiji... maly potwór sam się karmi ale wysłał mnie o 6:00 rano po ciastka i jogurt do kuchni :/ :D Nie porównuj poczynań innego dziecka do swojego bo to zgubne! Każde rozwija się w swoim tempie ...:) A co do byków to ja czasem walnę takiego ortografa,że aż poliki pieką :] Widzę,że masz pobudki o fajnych porach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wr oc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------ł ódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19------------- Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------20------------lu busk ie---------------36----------CH MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madra ja mam tylko ta na guziki, ale ta druga wydaje sie bardzo fajna :) tak mam makarony w pokoju (to pokoj moj i malego) i pozniej wysle Wam pokoj moj i M, no w sumie to mam 2 pokoje :) a co do makaronow to u mojej mamy sa w kazdym pokoju i zakochalam sie w nich jak siostra kupila (kilka tygodni temu) i calkowicie zmieniklo jej pokoj na ladniejszy! no i musialam sobie kupic :) szoszonowa, tak trzymam ten silikon palcami Fijfijfijuu nie zmulony tylko najedzony i protestowal ze juz nie chce cyca, chcialam ladnie jedo dziubek uchwycic ale mi sie nie udalo, poluje na jego minki by Wam pokazac :) no Ksawcio juz dosc dlugo trzyma tak glowke i to dosc dlugo, zawsze jak go biore na rece do odbicia to nie kladzie na mnie glowki tylko ja podnosi, jak zacznie marudzic to klade go na brzuszku i jest szczesliwy, lubi tak lezec :) hinskiturysta GRATULACJE!! czekamy na informacje :) fijfij no wlasnie pokaz Alanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta wpisuje Cie w MAMUSIE! :) 🌼 FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wr oc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------ł ódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19------------- Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------20------------lu busk ie---------------36----------CH MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20----------------lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta aaaaa poprawiam bo z fasolek nie usunelam :P 🌼 FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wr oc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------ł ódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19------------- Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersow u mnie na pocz 10 malo... dzis moze tak 7-8. i uzywam dady. dobrze sie sprawdzaja. najfajniejsze sa te new born bo sa identyko jak pampersa z taka siateczka ale niestety maly szybko z nich wyrosl. mi pzamy z rozpinanymi bokami bardzo sie przydaly bo podwijac cala to nie bardzo... tym bardziej jak sie jest z kims na sali. ide do tej marudy... dzis nie wytrzymam i wyjde z siebie i stane obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa w szpitalu nie dają pospać :/ ale wychodze dzisiaj :) wczoraj mój mały urwis zrobił mi psikusa i praktycznie cały dzień nie dał o dobie znać ... No to wieczorem lekarz na obchodzie pyta jak tam ruchy to mi mowie ze dzisiaj licho... To wzieli mnie na usg a maly spoko lezy sobie lekaz go bada a on buch kopa w galke od usg :) podlaczyli mnie pod ktg to tak szalal ze zapisu nie szklo zrobic i normalnie zrobil z mamy idiotke :p a lekarz sie smial ze potrzeba mu bylo meskiej reki i sie obudzil :D nie mowiac o tym ze lekarz ciacho hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, HinskiTurysta GRATULACJE !!!! PIOTRUŚ fajne imię ;-) jedno z moich ulubionych, zastanawiam się nad tym żeby dać tak na drugie... ;-) X Dziewczyny zmiecie mi tydzień, bo znowu nie mam dostępu do komputera... Za słaby net, dlatego też Mama Twoje zdjęcia obejrze jak będę mieć taką możliwość... X Ja też chcę kupić koszulę rozpinaną... Ponoć wygodniej wyciągnąć dydka... X Szoszonowa mi nic nie leci, ale ostatnio tak mnie swędział lewy sutek, że myślałam, że go rozdrapie... X Andziulka on miał podstępny plan zarwania dla mamy ciacha :-D:-D:-D X Anetucha krew sobie zbadaj... Może jakaś ziemia Cię dopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się ciesze ze to juz do domku :) czekam na recepty i spadam :p a najlepsze jest to ze mam dziś wizytę u lekarki mojej popoludniu także znów lekarz ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na meila obiecane fotki pokoju mojego i M :) i mojego maluszka jak wlasnie sobie slodko spi u mnie na lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis wzielam eryka na lozko mowie chodz pospimy sobie... psss pospimy. ja nie wiem co sie z nim podzialo. no caly czas jest niespokojny. wali nogami i rekami. spokoj jest moze tak z 10 min. rano nie chcial ze mna spac wiec sie wkurzylam zostawilam na lozku i poszlam do kuchni... no i ajk juz matka wstala to on sobie slodko sam lezal. tak samo spanie... usypianie wieczorne maskara, suszarka dzialala raz za pierwszym razem. wczoraj juz na nim wiekszego wrazenia nie robila. no spi po 5 min i budzi sie z placzem. jzu nie wiem czy go cos boli czy c0 do jasnej ciasnej... zazdroszcze tym co mowia ze dziecko sie budzi i sobie lezy. u nas sie budzi i kurwa aria.... trace epe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam potem wstawie zdjatka ale musze opanowac tel bo niby robi zdj a ich nie zapisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo wasze bobasy sie usmiechaja? bo moj jak sie usmiechnie to swinto lasu jest :) tak samo to gluzenie. faij twoj juz sobie cos tam marudzil a moj mowi ge tylko jak ryczy... sory jak wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Hinskiturysta serdecznie gratuluję i czekam na relację jak już dojdziesz do siebie :) Miałam taki straszny powrót do domu, że po prostu masakra... Wyobraźcie sobie, że nie wróciliśmy do domu tym samolotem o 6:45, bo mimo, że 2 godziny przed odlotem byliśmy na lotnisku, to było tyle ludzi, że nie zdąrzyliśmy odprawić bagażu :( w tym samym czasie odprawianych było 7 lotów, a otwartych okienek było 5 :( Byłam tak wkurwiona, że normalnie wpadałm w histerie po tym jak dobiegliśmy do bramki, a 2 minuty wcześniej ja zamknęli, oczywiście nikt z ryanaira nie poczuwa sie do winy. A oprócz nas różnymi ich lotami nie poleciało mnóstwo ludzi, po prostu masakra :( Nigdy więcej tymi liniami. W końcu wróciliśmy do domu wizzairem i zapłaciliśmy 1000zł za bilety :( Kasa na wózek poszła się jebać. Zamiast o 11:00 być w domu to byłiśmy o 2:00 w nocy :( Cały dzień spędziliśmy na lotnisku, więc 2 dzień świąt miałam cudowny. Dzisiaj jestem już w pracy i próbuję się ogarnąć, ale tak mi sie nie chce, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy jasne dawaj fotki :) moj maly wlasnie czesto lezy sobie sam az usnie :) i smieje sie czesto, gaworzy sam do siebie, zaczyna sie smiac na glos, jest cudasny :) wlasnie lezy sobie w lozeczku i gada do karuzeli, szkoda ze tego nie slyszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 no to nie przyjemnie bylo z tymi liniami.... juz nie dlugo poznasz plec maluszka :) Ty tez dawaj fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalamuj mnie tak dalej zalamuj. a najgorsze jest to ze wczoraj wyje... wrocil przemo z pracy wzial go zaczal do niego mowic bzdury i dzicko banan od ucha do ucha... co ze mna nie tak? teraz spi... niby ale jak mu smoczek wypadnie to jeden wielki ryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy... szeptunka twierdzi,że jak dziecko podczas płakania macha nogami to znaczy,że się nudzi:D Ale co ja tam wiem:D Eryk chyba wyprzedzać zaczął Alana :D xxx MAMA2013 Ty masz prawdziwego aniołka w domu:) MAMA2013 przestronny ten Wasz pokój. Fajna szafa i komoda :) xxx andziulka 007 no to witamy w domu:) xxx O matko Carolajna87 ... masakra jakaś z tym lotem. Słyszałam co nieco o takich przypadkach jak loty z Modlina przenieśli znów na Okęcie ale wydało mi się to niemożliwe...Jak ja teraz leciałam do Doncaster to przy bramce ze skanowaniem bagażu przepuszczało się ludzi, którzy mieli lot wcześniej i panowała na tym obsługa lotniska (bo ta bramka była wspólna) ... koszmar!!! No ale linie powinny zwróć Wam za to kasę!!! Zgłosilście się od razu do miejsca reklamacji ? Przecież Wy byliście na czas!!! Ukręciłabym im tam chyba łby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama muszę sobie w końcu zrobić jakieś :) Wyślę Wam może dzisiaj moje z Zosią, zobaczycie jaka jest malutka :) A już ma prawie 3 miesiące. A co do płci to własnie 10.04 mam wizyte i to już bedzie 16 tc i zastanawiam się czy jest szansa na poznanie płci? Kiedy Wy poznałyście? Szoszonowa tam był totalny chaos, zero informacji i nikt nie chciał nas przepuścić takie gnoje. Zero jakiejkolwiek pomocy po prostu nic. A takich ludzi jak my było więcej. Zobaczymy czy nam coś zwrócą, ale szczerze wątpię :( Keysy ten Twój maluch to normalnie mały terrorysta jest ;) Ale to jest straszne jak robisz wszystko co możesz a dziecko dalej placzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna a skąd leciałaś ? Ja poznałam płeć właśnie w 16tc:) Wtedy lekarz mówił,że na 95% dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×