Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość Paulina1
Hej kobietki:) Mój ostatni okres 28.02. 8 marca i chyba 9 stosunek przerywany z moim ukochanym:) Na razie okresu brak, chociaż czuję jakbym miała go dostać, jakieś dziwne bóle podbrzusza, kłucie. dodam że mierzyłam dzisiaj temperaturę ciała 37,2. Dziwne, chora nie jestem.. Jest możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina1 zrób test albo idź na bete bo my nie wiemy czy jesteś w ciąży czy nie nie jesteśmy wróżkami :) skoro Ty nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina1
Zrobię, zrobię jutro jak będą apteki otwarte. Pytałam tylko o wasze zdanie, może którejś się to przytrafiło.. Ale oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmeee222.... mnie brzuch bolał na początku jak na okres, potem w ogóle a w III trymestrze co jakiś czas mrowi tak samo jak (nie)mądrą...nie jest to ból, ale nieprzyjemne. Muszę poczytać o tym aloesie i w takim razie o ziołach prowansalskich też, bo też używam namiętnie ... Paulina1 szansa jest ... U Nas był stosunek przerywany a dzidzia jest i ma się dobrze ;) Zrób test bo już jesteś po dniu spodziewanej miesiączki więc test powinien być wiarygodny. U mnie na początku temp. była też cały czas w okolicach 37,5*C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, sama nie wiem czy są wąskie, nie mam porównania. Faktem jest, że jak nosiłam je już w normalnych gaciach (wielkich ciążowych) to tak mi się zwijały troszkę po bokach jakby były wręcz za szerokie, ale teraz jak mnie Anetucha oświeciła z tym klejem to myślę sobie, że może jakby go miały to by tak nie było... Szczotkę kupiłam z naturalnego, koziego włosia firmy Canpol. Jest supermięciusia, fajnie się nią czesze włoski :) Jest w zestawie z grzebykiem, ale go nie używam Mam nadzieję, że Leoś nie będzie miał problemu z zatkanym kinolkiem, ale mi chodziło nie o katar tylko o naturalne zatkanie nosa noworodka wydzieliną z płuc :) Może być i w lecie i zimą :) Z resztą te wszystkie rzeczy są teraz tak łatwo dostępne, że można kupić w każdej chwili :) XXX Szoszonowa, na jedne i drugie mówią podkłady :) Tak jak na to co leci z podwozia po porodzie odchody :D Jak byłam z małym u pediatry to mówię, źe mam stan podgorączkowy i czy karmiąc mogę brać Rutinoscorbin, a ona mnie pyta jakie są odchody, a ja konsternacjai pytam, ale czyje, moje czy jego, a ona-pani, no to ja spaliłam buraka przed M. i mówię, że zaparcia, a ona, ale te poporodowe... :D :D XXX Mama, no właśnie mój też usypia na spacerkach :) A ile czasu z nim chodzisz? XXX HinskiTurysta, lepiej nie używaj zwykłych podpasek, bo podobno nie przepuszczają powietrza a to jest bardzo ważne. Ja do końca nosiłam te podkłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Fij :) chciałam nuka szczoteczkę kupić ale bez grzebyka i 20 zł :D i też z kozy a canpol widzę tańszy bo 10zł i jak mięciusia to biore :D Aaaaa teraz rozumiem z tą wydzieliną, nawet nie wiedziałam,że noworodki mają jakąś naturalną :o no to kupuje aspiratorek, Gruszka to podobno masakra i zainfekować dziecko można - wystarczy rozkroić ją po tygodniu stosowania i jest pełna grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę tą szczotkę :] Zakupy zacznę po przeprowadzce, którą... Czarno to widzę.. X Ah.. Mój pędziwiatr dostał mandat.. I wiecie co?! Dobrze mu tak!! a to dlatego, że zawsze przesadza z prędkością a ja się stresuję, a tak czekałam cierpliwie kiedy go to dopadnie.. Aż w końcu :PP Niestety miał dużo szczęścia, że jechał z nim słoń :D Bo pan policjant powiedział, że dostanie promocję i tylko 100zł i 4punkty, a resztę co powinien zapłacić to ma przeznaczyć na bobaska :D (przekroczył 36km w terenie zabudowanym, czyli dostałby ze 300zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ślicznie wyglądasz :) I dalej uważam,że masz brzucha większego ode mnie:P Dla porównania możesz looknąć na maila pod Twoim, też załączyłam foty z 30tc :) W domu się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Szoszonowa ja zerknęłam jak wrzucałam swoje i powiem Ci, że mam wrażenie, że Twój jest większy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może my tych swoich bębnów aż tak nie dostrzegamy:D Tu musi ktoś neutralny rozwiązać spór! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończenia żeber mnie bolą... I wysunęła mi się jakaś chrząstka na końcu mostka.. Taka kulka jajowata o 2 cm długości.. U Was też jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooonia cholera jestem koścista ale o jakiej kulce mówisz to pojęcia nie mam :o nie posiadam :P xx brzuchy macie jak nie jedna w 9 m-cy co wy tam czworaczki hodujecie czy coooo? :D Któraś narzekała na opadnięty brzuch - ja u żadnej tego nie dostrzegam - urojenia :P ładne wysokie brzuszki xx tez ide spać dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, ta wydzielina to chyba po prostu wody płodowe, oni odciągają od razu po porodzie część, trochę się też naturalnie wyciska przy przeciskaniu przez kanał rodny, a resztki zalegają i dziecko się ich powoli pozbywa, często kicha i może mieć właśnie zatkany nosek. Tak mi tłumaczyli w szpitalu :) Ale z kolei u dziewczyn chyba nie było tego problemu :) XXX Szoszonowa, Moniaaa, ciężko porównywać te Wasze brzuchy co do wielkości, bo rozkładają się zupełnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fij nie masz pojęcia jakbym chciała żebyś zobaczyła te kolory moimi oczami :-) fotka kiepska... Fototapeta taka: http://allegro.pl/fototapeta-3d-dla-dzieci-18-wzorow-klej-valdoro-i2969683912.html pluszowe misie w swojej wiosce ;-) X niemądra tak każdy mi mówi, że są bliźniaki :-D:-D w końcu 110cm w obwodzie zobowiązuje :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 - mi taka KULKA zrobila się w nadgarstku :/ I najlepsze jest to ze boli jak cholera! Mowilam o tym lekarzowi w poradni i ogladal reke ale powiedział ze jeśli urodze i wtedy to nie zniknie to wtedy się tym zajmiemy :( Kulka była malenka, lekko wyczuwalna pod palcem a teraz rosnie i rosne :( A reka boli nawet przy krojeniu czegokolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, HinskiTurysta powodzenia!! Trzymam kciuki aby bobas szybko wyskoczył i bezboleśnie ;-);-) X Allegrowiczka to oni stwierdzili, że to może być przez ciążę? Kurcze zawsze idą na łatwiznę... A co jak nie będziesz mogła bobsa utrzymać?? Gnojki... Mi ta kulka nie rośnie.... Ale mam ja z przed okresu ciąży, bo raz też wystawała, ale jak chciałam iść do lekarza to się schowała, aż do teraz.... I byłam ciekawa czy tak mają wszyscy czy tylko ja... X Ale mnie swędzi wentylek od lewego sutka normalnie nie wytrzymam.. X Andziulka jak tam wczasy pod gruszą?? Zastanawiam się dlaczego Ci jeszcze tej obręczy nie założyli jeśli masz taką krótką szyjke? A jak tam facet? Doszło do niego, że to poważna sprawa z tym lezeniem... Chyba nie pomyliłam... Ty pisalas że się oburzył, że nie posiedzisz w sklepie? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×