Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Laski zbieramy się na lotnisko, ale jestem padnieta, bo oczywiście nie mogłam zasnąć. Ale 2,5 godziny drogi przed nami to może jeszcze się zdrzemne. Odezwę się juz z domku, buziaki dla Was :* A te pomarańczowe jedze faktycznie trzeba ignorować i nie psuć sobie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, aspirator służy do odciągania glutów zamiast gruszki, która podobno jest gorsza. http://www.smykolandia.pl/index.php?p673,aspirator-do-nosa-nosefrida Przytykasz tą niebieską rurkę do nosa dziecka, bierzesz do ust ustnik i zaciągasz (w środku jest wymienny filtr, ale tam tak naprawdę gluty nie dochodzą). O wieeele lepiej się odciąga jak wcześniej się psiknie do nosa wodą morską. Mi się przydał od razu, bo mały miał zatkany nos właściwie już od razu po powrocie ze szpitala. Takie gnojki powinny oddychać tylko prżez nos, chociażby jak ssają cyca więc musi być drożny :) Zalega tam czasem wydzielina z płucek (wody płodowe prawdopodobne) i mleko jak dziecko ulewa i podobno sporo noworodków to ma, chociaż nie jest powiedziane, że Leon będzie miał :) Dlatego też często kichają, żeby oczyścić te kinolki ;) Ja mam akurat tą Fridę, ale na tej przykładowej stronie co Ci podałam jest droga, chodziło mi bardziej o fotkę. Ooo i widzisz, Anetucha napisała słuszną uwagę, że te podpaski kleju nie mają, to fakt, nawet nie pomyślałam, że są takie co mają ;) Pewnie przez to mi się tak przesuwały w gaciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) mam takie fajne dziewczyny w sali ze smialysmy się znów do 2 w nocy i jedna juz po terminie wody jej odeszły i urodziła córkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a to sa jakies firmy gaci z siaty? ja mialam taka siatke jak kabaretki z malym oczkiem:D moim zdaniem nie moga byc zle i nie przepuszczac powietrza bo to sa same dziury! X Szoszonowa w szpitalu podkladow poporodowych ci nie funduja. musisz miec swoje. podklady na lozko sa za darmo i wymieniaja ci je co kilka godzin. X ksnakjdjdia mowi sie nie spuszczAj wiejska kuro wyscigowa. x andziulka a ty odpoczywaj, nie ma sensu sie wkurzac o margines spoleczny x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa sie widze zagotowala :D. hehe nie ma co reagowac, tylko wpolczuc jej przyszlemu dziecku ze bedzie mialam debilke za matke :). I co myslisz ze tylko Ty jedna na swiecie poronilas? wiem co mowie wiec sie ogarnij i jak byc tak bardzo cierpiala po tej stracie to byc takich pierdol nie pisala i z kazdym "ale" leciala do lekarza, z reszta zamknij pysk wsiuro bo szkoda patrzec na te Twoje wypociny. xxx Fijfijfijuu czop odszedl mi wczoraj jeszcze rano dzis mialam troche takiego brazowegosluzu, narazie cisza mialam tylko dwa bardzo bolesne skurcze a tak to tylko jakies klucie i jak siedze po to jakims czasie brzuch boli jak na okres, narazie cisza. Jak sie nic nie ruszy to ide do lekarza tylko ze ten przyjmuje dopiero w piatek ;/. xxx Do dziewczyn ktore juz rodzily mam pytanie: Ile czasu przed porodem odszedl wam ten czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksnakjdjdian taaa....pisz,pisz a my i tak mamy Cię w dupie:* Anetucha dzięki za info...To muszę dokupić podkłady i kilka podpach....o majty poproszę A. ,leci do PL. Jak z Chrisem? Wybaczył ...?? Fijiji i (nie)mądra dzięki za info o aspiratorach:) Andziulka007 naoglądasz się i nasłuchasz tam porodów...:D Wesoło masz! A jak się czujesz ??? HinskiTurysta , czekam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha spoko taki przypadek jak pomaranczka to mnie nie wyprowadzi z równowagi :p przecież to jakieś dziecko nie wie nawet co pisze :p Szoszonowa no czuje się w sumie dobrze ale coś mnie w pipce kluje od wczoraj i mam mega katar :/ Miałam dzisiaj badanie i szyjka się chyba lekko skrocila bo wiecie co lekarz to inne palce chyba :p dwa dni temu było 2cm dzisiaj 1,5 ale juz był inny lekarz... Powiedział ze muszą mnie zostawić na oddziale i obserwować bo jak by się jeszcze skrocila to dadzą mi sterydy na rozwinięcie płuc maluszka... Miałam dziś usg z małym ok wariowal jak szalony :D waży 1450 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co chris ma do wybaczania. on mnie tyle razu do placzy doprowadzil, ze nawet nie zlicze. dzis cos sie stawial to powiedzialam, ze wczoraj zakonczylismy temat jesli ma zamiar ciagnac swoje gorzkie zale to ja wychodze. nie moja wina, ze nosi w portfelu pieniadze z burdelu. no sorry. a wczesniej nie zagladalam mu do portfela takze nie wiem czy to wczesniej tam bylo czy nie, podobno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij dzięki wielkie że tak ładnie mi opisałaś wszystko :) to zakupie ten aspirator, niby lato będzie i liczę,że smarkaty nie będzie ale na zaś styknie. Co do podkładów to w takim razie kupie po paczce z każdego rodzaju z naciskiem na hartmana bo wydają się duże i dobrze trzymające gaci :D te bella to wąskie chyba są? Nadal naiwnie wierze,że nie będę nacinana i zszywana :o Fij czy Ty Alana dokarmiasz butlą? a jaką mu szczotkę do włosów kupiłaś ? :D xx anetucha gaci z siaty jest pełno :D http://allegro.pl/hartmann-wielorazowe-majtki-siatkowe-50-120cm-2171-i3118575996.html http://allegro.pl/canpol-majtki-poporodowe-5-szt-biale-roz-m-l-9-598-i3085398051.html http://allegro.pl/bielizna-poporodowa-jednorazowe-majtki-babyono-l-i3088289825.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie czaję już nic Anetucha, raz piszesz,że Ci go żal i przesadziłaś (dlatego pytam czy wybaczył...) a teraz znów jesteś antyChris :] Wlaśnie się zczaiłam,że pokój Majki będzie jak dla chłopca :D Miętowe ściany, biale meble, błękitna roleta ... Chyba musze kupić jakieś różowe sweetaśne naklejki na ścianę :D Mam dosyć jajek, sałatek w majonezie i sernika... Moja sis mi pisze właśnie,że na święta u babci był niezły Meksyk... niektóre ciotki mnie wyklęły,że tak bez ślubu :D Szkoda,że mnie tam nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wracamy do domu... Powiem Wam, że żałuję że nie mam obecnie jakieś 9-10lat, bo od wczoraj tyyyleeee śniegu nasypalo, że aż żal nie pozjeżdżać na sankach :-D:-D:-D pięknie jest po prostu!! Kocham zimę :-*:-*:-*:-* i lato :-):-):-) nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba ;-);-) x u nas święta mega rodzinne... My i moi rodzice z bratem zjechaliśmy do babci, która mieszka z bratem mamy i swoją rodziną, dlatego jak wszyscy się zwalili to było radośnie... A jeszcze babka 80cio lecie obchodziła swoich urodzin, więc było co jeść... Moje dziecię jak "wejdzie" na wagę za trzy tyg to z 2kg będzie mieć, takie obżarstwo nas dopadło:-D:-D:-D X Przykro mi, że nie wszyscy mieli takie święta jak moje, ale może za rok będzie lepiej trzymam kciuki ;-) X Anetucha ja nie wiem czy są firmy jakieś tych majtów, bo jeszcze się nie orientowałam... Tylko tyle wiem jak mają wyglądać, bo Ty mi zdjęcie wysłałas:-P:-P X Andziulka to jak Ci się nie wyciągnie to kurcze Twój mały wyskoczy szybciej mój :-P:-P a propo kawał byczka ;-);-) X Szoszonowa mnie się wydaje, że podkłady-ceraty to kładzie się na łóżko, na wszelki wypadek jak z podkładu-podpaski Ci wyciekło... Dlatego majty musisz mieć przewiewne żeby się dupa nie zapazyla a leczyła, a dziewczyny mówiły, że podkłady-podpaski rozmiar jak dla słonia schodzą tonami.... Patrz kup całą szafę komandora żeby starczyło :-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 no własnie tak myślę jak Ty z tymi podkładami i chyba po prostu podkłady sa na łóżko a to są podpaski maternity :D Dlatego tak mi się pomieszało:D Na razie mam tylko 2 paki tych podpach ...ale tak jak radzisz dokupię jeszcze 7467366763 :D Kiedy masz tego gina i usg ? Chcę wiedzieć ile Twój mały wazy :D Bo moja pewnie podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisałam Wam, że mama doradziła mi, żebym na rany po porodzie kupiła mydło w kostce Dave?? Bo ponoć szybko i ładnie goi?? Sprawdziła na sobie... X Anetucha a na tych biletach daty nie było? Ja mojemu ufam, ale zawsze trzeba dmuchać na zimne i być czujnym :-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o podklady to sa takie i do majtek i na lozko, te do majtek to sa takie mega podpaski, i ja zuzylam z 10 paczek bo co chwile zmienialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 nie przejmuj sie ja nie raz nie dwa zrobilam mega awanture mojemu choc nie byl winny np. ostatnio nawyzywalam go od najgorszych 2 razy do garazu gonilam a kawalek mamy bo dalam mu moj telefon i ubzduralam sobie ze go zgubil a mialam go w kieszeni dresow w ktorych wlasnie lazilam ;) nawet niechce mowic jak mi zle bylo ale trudno ;p. xxxx a i ja kupilam sobie 4 paczki podkladow belli pozniej wolala bym podpaski choc na sama mysl mi nie dobrze bo nie nawidze podpasek wkladek itp czuje sie jak w pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też czuje się niekomfortowo i zawsze mam później uplawy albo odparzenia... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta mam to samo :] Ostatni raz podpasek używałam z 10 lat temu... też się czuję w tym jak w pampersie:/ Od jakichś 2 tyg, używam wkładek i to już jest hardcore dla mnie ale leci ze mnie non stop :/ (nie)mądra dziękujemy za satysfakcjonujący wykład na temat podkładów :D Idę na kawę do koleżanki i przy okazji skróci mi zasłony do salony bo zakrywają kaloryfer :] W jakiej pozycji czujecie najmocniejsze kopniaki? Ja jak lecę na prawym boku ... :D Jak zaczyna ostro kopać dostaję jakiegoś ataku panicznego śmiechu bo mnie to tak łaskocze dziwnie :D Aha i czy słyszała któraś z Was o szkodliwości używania aloesu w ciąży? Ja dopiero usłyszałam a od zawsze na noc używam galaretki aloesowej ...ona ma 100% miąższu aloesu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeee222
a ja chcialam zapytac o westie brzucha czy mialyscie obolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo słyszałam ze aloes w ciąży nie jest wskazany ale dlaczego-nie wiem. podobno melisa,przyprawy prowansalskie i tymianek też pytanie ile sie tego trzeba najeść żeby zaszkodziło? xx mnie brzuch nie boli ale ostatnio dno macicy tak i przy wstawaniu mnie mrowi dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×