Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

stresujace? to jazda bez tzrymanki. bardzo latwo i szybko mozna sie wypierdolic i poodzierac kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wydaje mi się że to normalna temperatura u takiego malucha, mi lekarz mówił, że jak nie przekracza 38 to żeby niczym nie zbijać. Ale na wszelki wypadek lepiej, żeby Twojego malucha ktoś obejrzał :) XXX Keysy, mój częściej połyka co drugie pociągnięcie, nie wiem dlaczego, za mało mam pokarmu czy co :O Ale słodko sobie popiskuje w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywa sobie. dygaj sobie fij tak smoka przez 20 min rowno bez przerwy? (mozesz przetestowac na swoim m) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jak chce cyca juz teraz w tej chwili a czuje go blisko to rusza tak glowka szybko prawo lewo (jakby zaprzeczal) ale tak nia popitala ze sie dziwie ze mu sie w tej glowce nie zakolomynci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij a jak np u naszych byla wyzsza temp i tzreba bylo zbijac to co mozemy zastosowac na goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_89
tak wychodze z nim, dziś tez byliśmy. no właśnie, bardzo łatwo jest coś przegapić a potem sie ma do siebie pretensje dlatego bacznie go obserwuje ze wszystkim tym bardziej ze na początku tez dużo przeszliśmy. no nic, zobaczymy co jutro powiedzą. dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda amela nigdy nie doszla do 37 stopni. zawsze ma 36.6 albo 36.5. X jestem dzis w domu. zwolnilam sie z pracy po 2.5h i pojechalam do biura, ktore daje rady jak sie skutecznie rozejsc z partnerem i nie stracic ;] tak mnie kurwa wczoraj wkurwil a dzis rano poprawil, ze nie wytrzymalam. i nie wiem co bedzie. nic mi w sumie dobrego nie doradzili, on sie uniosl honorem i spi dzis u starych nie wiem czy zabic siebie czy jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 raz !! 3 pozytywne testy , 4.04.2013 badanie HCG z wynikiem 135108,0 mlU/ml :) na dniach wybieram się na usg. Jestem taka szczęśliwa, że już bym chciała mieć maleństwo na rączkach :) Pozdrowienia dla pozostałych szczęśliwych przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Neytri.... gratulacje :) xxx Anetucha o co znów poszło??? xxx Wysprzątałam dom i padam na ryj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa przyszłą.mamusie.i gratulacje :) Anetucha co się stało? Robię właśnie frytki z gyrosem na obiadokolacje ale pachnie mmmm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 dziadu ...spadaj, narobiłaś mi smaku :] xxx Fijiji napiszesz więcej jak to się przelicza paracetamol na wagę dziecka itd ? xxx jade nalotnisko cya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po wizycie u gina i mowi ze wszystko wporzadku ale mnie tam boli... :/ nie wiem.... dzis mialam strach bo Ksawcio dzis pierwsza kupke zrobil kolo 17!! i tylko jedna..... a jak z tym jest u Was mamuski? a wczesniej nie mialam z tym problemow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neytirii, gratulacje! :) XXX Keysy, mój też tak telepie bańką i rzuca się na cyca, szczególnie po płaczu :) XXX Szoszo, nie umiem, to lekarz powinien podać wartość albo farmaceuta. Mi lekarz powiedziała żebym w aptece powiedziała ile mały ma, a farmaceutka się zapytała ile waży. No i wtedy dostałam 80 mg XXX MAMA, mój zawsze miał kupę w każdej pieluszce do wczoraj. Od wczoraj jakoś żadziej i często są tylko ślady po bąkach... Też się zaczęłam zastanawiać. Za to jak już zrobi to duże bomby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc jak do 7 dni nie robi to jeszcze norma!!!!! dzis bylam u mojej babci i zeszlo sie ciotek i kuzyostwa i mowili ze ich pociechy nawet po 5 dni kupki nie robili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie i gratulacje :) Carolajna87 nie pieniedzy wkoncu niechcial. a najlepsze ze maly urodzil sie 2800, miesiac temu na wizycie wyliczyl mu juz 3kg i on obliczyl ze w dniu porodu bedzie mial 4,5kg i moj narzeczony mowi do niego ze przeciez duzy mial byc a on " no byl by jak by donosila", no faktycznie w 20dni utyl by raz tyle co mial:D. xxx Fijfijfijuu ja tez sie uryczalam strasznie :/. I do tego przyszedl moj P. zobaczyl malego w tym inkubatorze z zaslonietymi oczami, zaczol krzyczec ze boze ze co oni mu robia ze tam mu zle, ze lekarze juz w piatek wiedzieli ze bilurbine ma wysoka a dopiero teraz go wsadzili i bedzie mial wiecej do zbicia, prawie plakal a mi godzine zajelo tlumaczenie zeto dla jego dobra. Masakra pierwszy raz go widzialam takiego on prawie plakal a mi malo serce nie peklo, masakra... Mam dosc tego miejsa. :( xxx Magda_89 a powiedz mi jaka wartos osiagnela bilurbina u Twojego malucha? xxx keysy2121 co do diety mamy to ja wogole sie dowiedzialam ze jezeli dziecko nie ma zadych alergii to z niczego nie powinnysmy rezygnowac, jedynie z kapusty itp tzw produktow wzdymajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie stalo. klocimy sie o najmniejsze duperele... powiedzial ze nie nadaje zwiazkowi kierunku w ktorym mialby sie rozwijac... ja?? a dlaczego ja? wywrzeszczalam mu, ze jego ex doila z niego kase to kurwa zadowolony byl. masakra ;/ poza tym stwierdzilam, ze mam depresje. nawet jadac samochodem, mysle zeby przyjebac w drzewo i zakonczyc ta farse. dzis sie przylapalam na siedzeniu i zastanawianiu sie czy podciac sobie zyly w wannie goracej wody czy zapic wodka 100 tabletek ;/ to nie sa normalne mysli... rycze co chwile, poza tym jak juz sie wkurze to nie wiem co robie. mam ochote stanac i piszczec albo lazic jak pojebana po pokoju w kolko. jestem wariatka. dzis to zrozumialam. chris obiecal zalatwic mi psychola ;/ x hinduski turysta gratulacje, nawet nie pamietam czy juz gratulowalam... ehhh i znowu rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nie łam się!! Masz dla kogo żyć!! Ostatni raz miałam taką załamkę w wieku 14 lat, było minęło... Przy życiu trzymała mnie myśl o babci... A Ty obierz sobie swoją najważniejsza osobę i nie pozwól aby te myśli spowodowały największy błąd życia!! X Gratuluję świeżej przyszłej mamie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna nie zazdroszczę... Trzymam kciuki, żeby sprawnie poszło.. X Hinski współczuję, ale masz już to za sobą... Teraz będzie tylko lepiej;-) i dobrze że nie musiliscie płacić... X A ja Wam powiem że mojej koleżanki laleczka robi co dwa trzy dni, a jej poprzednia córka robiła raz w tyg... Mówiła że na początku to kleksy co przewijanie a teraz rządziej... A jeszcze wspominała że jak się karmi piersią to większość pokarmu się wchłania, inaczej jest ponoć jak się modyfikowanym karmi... To kupki są częstsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kupkami to też tak słyszałam, tylko pytanie czy jak najpierw dziecko robi non stop a nagle zaczyna tak rzadko to jest ok, bo co innego jak dane dziecko robi od początku raz na tydzień a inne non stop... XXX Anetucha, nie łam się, przechodzisz po prostu gorszy okres, każdy tak czasem ma. Też nieraz sama siebie przerażam i się zastanawiam czy niedługo w psychiatryku nie wyląduję. Wyluzuj, ochłoń trochę, za chwilę nabierzesz dystansu do tej sytuacji z Chrisem, zawsze są jakieś wzloty i upadki. A może zróbcie sobie jakiś wypad, żeby odreagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, anrtucha bo cie pacne i depresja ustapi ;) masz 2rece 2nogi,widzisz slyszysz chodzisz jestes zdrowa masz zdrowe dziecko dobrego faceta pz X slyszalyacie o nadplodnieniu czyli 2roznych owulacjach i z nich blizniat? Wczoraj przyszedl bardzo madry lekarz na obchod ktory sie wreszcie zaineresowal nami i moja kolezanka ma bliznieta najprawdopodobniej z dwoch roznych owulacji-2-3tyg roznicy miedzy nimi jest a nie jakies podbieranie bo mniejszy byl ten drugi od poczatku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×