Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Monia odwrotnie. jak karmi sie piersia to kupki sa czestsze. Amela czasami 3 dni potrafi nie zrobic ale zadowolona z tego powodu tez nie jest. najwiecej 3 na dzien robi. najczesciej tylko raz. wczoraj nie bylo w ogole. 2 dni temu 3 razy itd. x dzieki za wsparcie. kupilam sobie jakies ziolowe tabletki kalms. ktos tu chyba o nich pisal xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja pisałam o Valuset w płynie i tabletkach. X Niemądra ja słyszałam, że się tak zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ja słyszałam o tym i nawet bliźniaki miały innych ojców :D Anetucha nie łam się to kryzys przejdziecie go i będzie dobrze. Głową do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajne te Wasze zdjęcia ;) Niestety widziałam tylko miniaturki, bo żeruję na internecie z komórki... Potraktowałam ją jako router... X Dziewczyny pisałyście, że na początku myje się malucha czystą wodą, czy ja muszę brać jakieś kosmetyki dla siebie i bobasa do szpitala? Muszę się w końcu zmobilizować do zakupu wyprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_89
HinskiTurysta największa wartosc całkowitej to 14.37 było u mojego. on miał bardzo nasiloną bo ciężko poród przeszedł i od razu mi powiedzieli ze będzie mocna żółtaczka bo miał bardzo wybroczyny na buzi.na czwartą dobę był żółty jak słoneczko, ale efekty było widać po pierwszym dniu naświetlania. musisz tylko pilnować noska bo się wysusza bardzo, zeby sól zakrapiać i oczyszczać no i do picia wodę podawać przegotowaną bo bardzo sucho w buzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu same myly dziecko a w domu na poczatku uzywalam oliwki i mydla BAMBINO, teraz ma sucha skore na brzuszku i eksperymentuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_89 moj maluszek mial wczoraj 19, tylko moj Synek jest na granicy wczesniactwa (ur w 36/37tc) wiec moze dla tego bilurbina ma az tak duza wartosc. Jak mial 14 to sie zastanwiali czy nas do domu nie wypuscic, pozniej bylo 16, 18 no i te 19... Zobaczymy jakie dzis wyniki beda. Ładnie spi w tym inkubtorze musze go budzic na karmienie co 3h, bo sam leniuszek nie wstanie, chyba dobrze mu tam, cieplutko, golutko i wogole :). xxx Dziewczyny wrzuce zaraz zdjecie mojego Skarba jak mial 2 dni :D. xxx andziulka007 hehe jak to mialy 2 roznych ojcow? :D dziwne to ;p xxx anetucha123456 dzieki:) i nie lam sie... czasem sa takie dni ze czlowiekowi niechce sie zyc, ale to tylko taka burza po ktorej wychodzi sloneczko. Zobaczysz bedzie dobrze, masz wspaniala coreczke, ktora z pewnoscia kocha Cie nad zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta no czytałam kiedyś artykuł o tym ale czy to prawda to nie wiem :p Mooniaa u nas w szpitalu nie myja dzidziusia zostawiają e tej mazi poporodowej :p trochę tylko wycieraja :) Mama a co do pupki uzywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_89
aha, u mnie troche panikowali bo spiepszyli parę rzeczy przy porodzie i cały czas był na obserwacji oddzielnie ode mnie dopiero po tygodniu go do domu wypisali. mój też lubił spać w tym ciepełku i tak się przyzwyczaił do zasłoniętych oczek do spania ze w dzień jak było jasno w domu to nie chciał spać wcale. dopiero po tygodniu przeszło ale przyszły kolki za to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Anetucha głowa do góry, łykaj tabletki i bedzie dobrze, kup sobie melise i pij, nie zaszkodzi. Pamiętaj, że masz Amele i nie rób głupot żadnych. Jesteśmy z Tobą (przytul) Ja właśnie jestem z mamą w szpitalu i czekam aż jej zrobią zabieg, mam nadzieję, że nie potrwa to bardzo długo i zaraz wrócimy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_89, moj synek na szczescie jest caly czas przy mnie. Mam nadzieje ze unikniemy takich klopotow :). Teraz modle sie tylko zeby mu spadalo to cholerstwo. xxx andziulka007 hehe to niezla historia, dobrze ze jedno nie jest biale a drugie czarne :D. xxx MAMA2013LUTY dziekuje bardzo:) xxx Dobrze ze narzeczony przywiozl mi tu laptopa i wykupil internet bo bym tu chyba padla z nudy. Jak wkoncu bede w domu to podesle wam inne zdjecia, bo tu nie mam kabla ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiński... Przystojniacha z Twojego synka:) x Mama fajny wózek ale jednak wole 4 koła pompowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji....dziewczyny do mnie przyleciały i trochę się zasiedziałyśmy :P Poza tym pamiętaj,że u mnie godzina do tyłu;) xxx (nie)mądra niezły numer z tymi bliźniakami:D xxx Anetucha... :* xxx andziulka007 a ta historia nie leciała w jakiejś Ukrytej prawdzie czy innym shicie Polsatu czy TVN?:D Bo coś takiego kiedyś u mnie leciało i patrzyłam jednym okiem i się śmiałam...:D a tu jednak się okazuje,że takie sytuacje się zdarzają :D xxx MaMa2013....ja dopiero byłam w 3tc i widziałam małą kropeczkę na USG, szaleństwo jak ten czas leci!!! xxx Moonia86 ja wyprawkę mam całą... mogłabym Ci napisać jak chcesz co biorę tylko nie wiem czy nie będzie różnic UK-PL ... Ja nie biorę nic dla Mai do mycia bo tam nie myją... Dla siebie biorę :D xxx HinskiTurysta... a wlasciwie czemu poród nie w terminie ? Tak po prostu ?:> Bo ja jestem w 32 tc i jak myslę o 36tc ,że mogłabym urodzić to wariuję :D Jak maluszek dziś? xxx Keysy i Mama wiem,że pisałyście pewnie 100x ale jak się nazywają wózki? xxx HinskiTurysta Twój synuś jest przepiękny!!! Jakie włoski słodkie i buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz Hejka. Ostatnio wyprodukowałam tu mega post na komórce i oczywiście kochany internet odmówił mi posłuszeństwa, cholernie się zdegustowałam, bo zapomniałam już nawet co wam tam naprodukowałam :D śledzę to forum codziennie żeby nie mieć braków , aaaale wy piszecie :D aaaa wiem, miałam was spytać o co chodzi z tym mailem? :D wszystkie coś tam wrzucacie i choćby człowiek chciał się pochwalić swoim niby-brzuchem to nie wie jak ;D jezzzzzuuu , ale bolą mnie cyce ;/ jakby miały mi się oberwać normalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×