Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Jestem działam:-D:-D idę obiad tworzyć później jak będę mniej rozchwytywana to wskocze na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa cy to Twoje maleństwo nadal tak się nieraz trzepie? Bo mój to nie wiem co robi w tym brzuchu ale jak się nieraz zaczyna trzepać to całym brzuchem trzęsie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, choć ostatnio troszkę mniej... Zauważyłam że on już nie kopie ale się rozciaga na prawo lewo... Zastanawiam się czy już się obkrecil... ;-) do 16tego jeszcze daleko i ciekawość mnie zżera :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam zdjęcie brzuszka na tym nowym forum :) aaaaaaa... jestem nim coraz bardziej zafascynowana :) to co innego niż patrzeć tak na niego z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! :) Powiem wam ze dzis juz mam lepszy humorek, bo przynajmniej wiem na czym stoje, a tak ciagle w zawieszeniu czy leczenie czy do domu. Troszke odzylam, tymbardziej, ze widze Piotrus dobrze znosi ten caly inkubator. xxx Szoszonowa, porod nie w terminie, bo maluszek sie zaczol pchac :P odeszly mi wody poprostu :). Ja jak pierwszy raz zobaczylam mojego synka to nie moglam uwierzyc ze on siedzial w brzuszku :) xxx MAMA2013LUTY o co chodzi z tym forum? to tu juz nie bedziemy tu pisac? xxx andziulka007 Piotrus tez tak mi trzepotal w brzuszku jak motylek i teraz widze ze ma takie odruchy jakby trzepotania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta juz gotowe :) no same zobaczycie i stwierdzicie, forum tam jest zamkniete i ma rozne tematy i podtematy, nie trzeba szukac tego co ktos kiedys napisal na nowym forum wszystko czytelene, jak macie jakies nowe propozycje- tematy to walcie smialo dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy w domu :) i wiecie co trochę mi smutno bo polubiłam ten szpital i towarzystwo w pokoju :P eh za szybko się przywiązuje do ludzi hehe :P Leon znowu na głowie stanął tyle że tym razem to boli bo jak ma nie boleć jak prawie 2 kilowy klocek kręci głową na lewo i prawo. x widzę,że na jakieś forum się przenosicie- szkoda no ale jak tam chcecie, kiedyś ten topik musiał umrzeć śmiercią naturalną taka kolej rzeczy ;) Bawcie się tam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ile ten Twój klocuszek waży? Dobrze ze juz wrocilas z spa :D a to ze my zupełnie mamy się przenieść na tamto forum? Ja myślałam ze tu zostajemy a tam tylko tak raz na jakiś czas... Ja chyba nie łapie w locie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski za rozczulanie sie nade mna ;P nigdy tego nie lubilam, ale chyba teraz potrzebuje. HALO!!! Prosze mnie wpuscic na forum!!! :P dodam nowy topik- zabkowanie :/ zaczelo sie. amela pyskata i marudna jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, wszystko tam przejrzyste, podzielone na tematy ale własnie mi się tu podobało,że kazda pisała o czym chciała ;) No ale oczywiście jak Wam się tam bardziej podoba to się przeniosę... Ja jestem za tym by tu zostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ale tam jest wszystko poukładane i można sprawdzic w kazdej chwili, co nam potrzeba np... Wyprawka i czekam aż Anetucha ją skopiuje tam :P a poza tym wredne pomarańczki nam nie beda włazić :D już dawno myślałam, żebyśmy miały osobiste forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem... ale przyzwyczaiłam się tu ;) I np. chcę napisac o kilku rzeczach na raz a muszę to rozbijać na wątki:P No ale mówię...jak sobie chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że jak w gadu-gadu napiszesz wszystko to wasnie odpowiedzi bedziesz miec rozbite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×