Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo ja mam poukładane tak jak niemadra, do szpitala zapakowalam śpiochy i body... Nie używałabym w pierwszych tyg koszulek i spodenek, żeby nie wciskać brzuszka, tylko body, śpiochy i pajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo biorąc pod uwagę że tutaj się dłużej lezy w szpitalu niz w uk :P i u mnie w szpitalu dają ciuchy szpitalne :P to biorę tylko body z długim rękawem i krótkim i to bez stóp to śpioch chyba:P do tego ma podkoszulkę w paski z krótkim rękawem spodnie dresowe i bawełniane spodenki cienkie bluzę z kapturem,skarpetki- w zależności jaka pogoda będzie i mam na wszelki wypadek takie zwykłe kaftaniki i spodenki jakbym wolała jednak ubrać go w swoje w szpitalu. Spakowałam 50cm i 56cm dowiem się na usg pod koniec jaki jest długi to przepakuje najwyżej :P Nie wiem jeszcze co mu założę pod co i czy w ogóle bo nie wiem jaka będzie pogoda i jaką tolerancje ciepła będzie miał Leon, niestety po doświadczeniach z chrześnicą w ubiegłym roku co były te upały po 17 maja będę uważać jak go ubrać,niby noworodki mają inne odczucia ciepła ale to chyba guzik prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D no ja do szpitala biore tak jak nie madra ubranka w roz 50-56 spioszki,body,kaftaniki :) raczej nie będę miała takiego kolosa jak Mooniaa :p no byłam dziś już w sklepie kupiłam wszystko na obiadek a zaraz sniadanko będę jadła kanapeczki z serkiem,pomidorkiem,rzodkiewka i szczypiorkiem mniam mniam :D miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie miałam siły już wczoraj do Was pisać. Moje uparte, wstydliwe maleństwo znów nie chciało się pokazać :( Najszybciej za 3 tygodnie na połówkowym usg się dowiemy :) A ja już chciałam ciuszki kupować... Andziulka kwiaty tak bez okazji? A to babsko okropne bardzo dobrze jej nagadałaś :) (nie)mądra obrażę się tak, że nie będę z Tobą gadać :P Wariatka. A blada jestem to fakt. Zawsze. Mnie słońce nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------Gdańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------łódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielkopolskie-----------34----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----34--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Krakowa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------łodzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mogilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------lubuskie----------Piotr------3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja też taki mega bladzioch jestem bardzo ciężko się opalam a jak już się opalam to expresowo mi schodzi opalenizna :/ ale to Twoje dzieciątko uparte pewnie dziewczynka :D tak kwiaty bez okazji ostatnio z dwa miesiące nie dostawałam już myślałam że o mnie zapomniał ale wczoraj niespodzianka :D a co do obiadu to nic specjalnego kupiłam pomysl na boloński garnek :) szybko i z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madra na p[ocz kupki za kazdym razem.... ale to przy karmieniu piersia norma. teraz juz troche mniej bo np w nocy nie robi i nie za kazdym razem w dzien. szo ja od poczatku ubieralam maluszka w spodenki. tak mi bylo wygodniej bo nie bylam przekonana do spiochow ale teraz soe juz przekonalam bo przynajmniej nic nigdzie nie wylazi. teraz zawsze daje body pod ubranie zeby plecy zakryte i np jak zimniej jest to body z krotkim spodenki i bluzeczke albo jak cieploto body z dlugim i spiochy. ja poukladalam tematycznie i rozmiarowo. czyli body osobno(z dlugim na dole z krotkim do gory) spodenki osobno, spiochy osobno bluzeczki dzlugi krotki osobno. i wiekszy rozm na dol mniejszy do gory. dziewczyny ja nie wiem czy zalozycie swoim maluchom te 50..... a nawet ja zalozycie to po tyg beda male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ten serowy garnek :) Dzisiaj chyba zrobię polędwiczki ze szpinakiem, machne jakieś świeczki i będzie romantico ;) Co do ubranek to ja najmniejsze chcę kupić 56 cm. A o rzeczach do szpitala jeszcze nie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a misiek ostatnio robił ten serowy ale wolę ten boloński ten serowy jakoś mi nie podchodzi :P ooo to dzisiaj u Ciebie Carolajna będzie gorąco jak takie romantico zrobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie :) Wczoraj byłam okropna dla Tomka to może dzisiaj się zrehabilituję :) A polędwiczki to danie z naszej pierwszej kolacji u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem ale młodziutka jesteś :) ahh kiedy to było :P Carolajna no tak jak wczoraj byłaś okropna to dzisiaj musisz się zrehabilitować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka faktycznie już stara jesteś ;) :P Normalnie wczoraj było mi aż głupio jak byłam taka wstrętna, a najgorsze, że nie mam pojęcia dlaczego :( Bo cały dzień było ok. Ale chyba faktycznie zaczęłam czuć dzidziusia, bo wczoraj znów miałam takie bulgotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;) Idę zaraz na woskowanie łydek a potem zmierzamy do położnej także zdam relację :] xxx Skąd wzięłyście ubranka rozmiar 50 ?:> Ja najmniejsze znalazłam 56 w UK :P I zamierzam wziąć body z krótkim i długim 56, do tych z krótkim są spodenki i czapeczka w komplecie, oprócz tego pajaca 62 na wszelki wypadek z kapturem ... to juz nawet na wyjscie włoże jak będzie 56cm:] Niedrapki i skarpetki. xxx Carolajna87 ja zawsze opalona a od kiedy jestem w ciazy bladziuch :/ Tzn. twarzy nigdy nie oplałam, zawsze filtr 50ątka ;) xxx Ja obiadu nie robię bo A. jako,że jedzie ze mną do położnej przesunął sobie sfifta w pracy i ma dziś na 14:00 do 22:00 :/ Może pomidorówkę sobie sieknę... Chociaż nie! Mam rozmrożone mięso mielone i muszę coś z nim zrobić więc pewnie spaghetti :] xxx MoniaZbrzuszkiem... aaa....to między nami 7 lat różnicy :D xxx Carolajna na początku właśnie są takie bulgotki... nie wiedziałam na początku czy to to :) Faaajnie :) xxx andziulka mi w styczniu wskoczy 28 :P xxx dobra idę bo się spóźnię...zagadujecie mnie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powinnam się wziąć za paznokcie u stóp i u rąk, ale jakoś mi sie nie chce :P A nawet mam kurs manicure i pedicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od położnej ;) Dno macicy 34cm czyli idealnie w 34tc więc bujajcie się z tym dużym brzuchem :P Bobo główką w dół, leży sobie po prawej stronie :] Zdecydowałam się na epidural, mam jeszcze pomyśleć o porodzie w wodzie ...A. przecina pępowinę i nie zagląda od pasa w dół :D Dziecko dostanie w zastrzyku wit. K a ja dostanę małą brudną od razu na klatke :] I postanowiłam zostać noc w szpitalu :] Na wadze u położnej +12kg także spoko:) xxx Łydki wygolone, też paznokcie mam zamiar malować ;) Andziulka dajesz radę u stóp ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epidural to znieczulenie w kręgosłup. Jeśli gaz i zastrzyk w udo mi nie pomoże :] Jak się zdecyduję rodzić w wodzie to oczywiście nie dostanę ani zastrzyku ani epiduralu. Hmmm.... no a co do trzymania się planu to wiadomo,że różnie może być... zobaczymy;) Ale plan wstępny jest taki ;) Podała numer na który mam dzwonić jak skurcze będą 1 na 5min albo jak odejdę wody :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×