Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

a nie wiem jak to w PL się nazywa :] hmmm... no bać się jeszcze nie boję ale nie powiem,że jestem gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki :) czy u Was też upały ? x keysy dzieki za info :) przygotuje sie na duuuużą ilość pampków do szpitala w takim razie :) x szoszo ja też nie wiedziałam ze mam na 50cm body i śpiochy bo kupowałam je u praimaniego i pisało na nich ze na newborna (liliputa chyba) bo na early'ego były jeszcze mniejsze :o a teraz podczas prasowania na metce zobaczyłam 50cm - nie powiem ale jasna cholera mnie wzięła :P to te na early'ego to nie wiem chyba na 20cm były :o 50cm dostaniesz w mothercare tylko one są większe od tych 50cm primarkowych co niby 56cm miały być czy jakoś tak eeh :P x ide dzisiaj pooglądać Leona i szyjkę ;) z tej okazji postanowiłam krem do depilacji zamienić na maszynkę - ja pierdole !! nigdy więcej ! wyglądam jakby mnie kto wygryzł tam :P dzisiaj muszę dokończyć bo wczoraj nie dało już rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa zapomniałam wiem że mamy tutaj jedną fryzjerkę jest też pani z branży odzieżowej, mięsnej i mooonia budowlaniec :P poszukuje ogrodniczki :P jest może tutaj? Kto się zna na ziemi,kwiatkach, wysadzaniu nasion na ziółka itd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ;d no tak, ja nie poradzę nic :D wiecie że nie mogę się doczekać na swój wynik VZV? (to takie na ospę) bo jakaś pipa źle wpisała moje nazwisko i wynik badania nieważny. ;/ grrrr... dobrze, że jeszcze za nie nie zapłaciłam bo jak mi do wtorku tego nie zrobią to nie będę jechać 130km do Wawy żeby to odebrać. zdenerwowali mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety nie ma upałów :( Zresztą i tak do 16 w pracy. Chciałabym w niedziele gdzieś na wycieczke za miasto pojechać i też prognoza jest bez szału :( Kurczę w Gdańsku zawsze jest najchłodniej, ja chcę na południe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciepło ale pochmurnie :/ (nie)mądra ja też muszę zająć się moim ogrodem ....jakieś żonkile mi na razie kwitną :] I chcę w doniczkach posiać koperek bo to świeżego nie ma :/ Ja mam Early z Primarka i są 56 cm :D Także już nic nie wiem;) Jutro się przejdę i popatrzę co tam mają ... :] Daj znać jak tam Leon i szyjka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze daje rade z paznokciami u nóg :P u mnie pochmurno ale jest 21 stopni :) zaraz biorę sie za obiadek :) ja posiałam koperek w domu w doniczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spaghetti robię , mała chyba głodna bo się kręci :] Ja też jeszcze maluję ale na 25 maja jestem umówiona na hybrydę :D I woskowanie łydek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo ja nie mam ogródka ale mam dwa balkony :P wysiewać będziemy w doniczkach :) Kupiłam dzisiaj nasiona: lawendy,maciejki,oregano,szałwia,mięta,bazylia,rozmaryn,tymianek,szczypiorek. Szperam teraz po necie jak to się robi :) do jakiej ziemi,czy trzeba wcześniej namaczać na ligninie np te nasionka czy dziurkę w ziemi się robi czy od tak sypie i takie tam :) A jak na metce tych early pisze? bo u mnie na opakowaniu było co innego a na ubranku co innego :o może małe chińskie albo tajwańskie łapki się pomyliły w pakowaniu :(. Dam znać po wizycie don't worry :D przesuneli mi na 19.30 ktg i potem o 20 wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam właśnie u koleżanki :] Odsprzedała mi fajne ubranka Nexta , przytachałam 2 reklamówki za 35f.:] Już na starsze dziecko, tak ok 6-9 mies :] (nie)mądra ja od spraw działkowych mam tatę, nie znam się na tym kompletnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była moja mama i przywiozła nam pake pampersów :D jutro idę do koleżanki która w tamtym tyg urodziła córeczkę Laure :) kupiłam jej skarpeteczki z grzechotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo,myślałam o tym syndromie :D wiesz, ja tak mam jak mam problem ze snem,jak jestem zmęczona to tego nie mam hm. Fajny interes z tymi ciuchami zrobiłaś bo 35ł to jeden ciuch kosztuje w next'cie x my po wizycie, mała pyza w brzuchu siedzi z rozpłaszczonym kulfoniastym nosem i ręką trzymał się za czoło i dumał haha.Szyjka lux na szczęście i możemy wrócić do normalnej egzystencji(którą prowadziłam wcześniej ale ciiii ;) ) ale i tak nie szaleć przez 2 najbliższe tygodnie. Będę miała pobierany ten wymaz na paciorkowca na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra a u mnie różnie z tymi nogami... jak zmęczona jestem to w sumie też 'są niespokojne':D Lepiej jest od kiedy biorę Aspargin...:] No 35f. a ubranka fajne...nie brałam żadnych śpiochów tylko bluzy, spodenki, getry itd. Ale znów czeka mnie pranie i prasowanie :D Ile ta Twoja pyza waży teraz ? Fajnie,że macie usg jeszcze :( Mi dziś położna tylko zmacała brzuch i stwierdziła,że główka w dole, reszta po prawej stronie i o :] Tu badań na paciorkowca nie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Pisalyscie o ubrankach ja kupilam wszystkie 56 i wieksze a pozniej latalam jak glupia i szukalam po sklepach 50 bo na Piotra wszystko za wielkie. Mial miec 4,f kg mial 2,8 :p wiec nie sugerujcie sie usg :). Moj maluszek jeszcze nie dorosl do 56 a jak mu takie zaloze to ma dekolt i raczek i nozek nie widac :p Xxx Moniazbrzuszkiem ja jestem rocznik 92 wiec.prawie ten sam wiek :) Xxx Ja mam ciuchy poukladane tematycznie i te male na teraz w jednej szafie a te wieksze w 2 pokoju. Do szpitala bralam body pajacyka i bluze na to kombinezon zimowy no ale wtedy bylo zimno. Xxx Ja wlasnie karmie Malego oczy mi sie kleja az nic nie widze a jeszcze trzeba przebrac tylek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Pisalyscie o ubrankach ja kupilam wszystkie 56 i wieksze a pozniej latalam jak glupia i szukalam po sklepach 50 bo na Piotra wszystko za wielkie. Mial miec 4,f kg mial 2,8 :p wiec nie sugerujcie sie usg :). Moj maluszek jeszcze nie dorosl do 56 a jak mu takie zaloze to ma dekolt i raczek i nozek nie widac :p Xxx Moniazbrzuszkiem ja jestem rocznik 92 wiec.prawie ten sam wiek :) Xxx Ja mam ciuchy poukladane tematycznie i te male na teraz w jednej szafie a te wieksze w 2 pokoju. Do szpitala bralam body pajacyka i bluze na to kombinezon zimowy no ale wtedy bylo zimno. Xxx Ja wlasnie karmie Malego oczy mi sie kleja az nic nie widze a jeszcze trzeba przebrac tylek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra super że Twoja szyjka w pożądku odpukać Oczywiscie :D ja idę do lekarki we wtorek lub w czwartek mam zadzwonić w poniedziałek to mi powie i już będzie mi robiła ten wymaz ma paciorkowca :) myślę że po majowce udany sie też na jakieś usg bo chcę wiedzieć ile ten mój maluch waży :) a co do nosa dużego to u nas też taki klupolek widać szeroki i zazwyczaj ma rękę na czole albo dwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem moj P jest 2 lata starszy wiec tez jeszcze mlody :p. A wy sie staraliscie o Dzidziolka czy wpadka? U nas to bylo tak ze ja absplutnie niechcialam a P tak i zrobil mnie w konia bo ja chcialam zmienic tabsy na plastry i przez miesiac nic nie bralam bo moj P zazywal testosteron po ktorym jak to on stwierdzil nie zajde bo ma jakis tam wplyw na sperme.. Jednak zaszlam a ost znalazlam ulotke ze te zastryki wrecz pomagaja zajsc, wiec moj P zlapal mnie na Dzidziola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogule to mojemu synkowi się coś pory dnia zmieniły i szalal prawie całą noc :D teraz pewnie będzie grzeczny w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta planowany dzidziuś tylko z mojej strony, że tak powiem :D tak wiem, jestem wredna :D u mnie i tak w rodzinie wszyscy przekonani, że wpadka ;/ ale tyle razy się nie udało, że myślałam, że nie mogę mieć dzieci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra w szpitalu starczy ci mala paczka.ja mialam ta mala newborn z biedronki i jeszcze do domu przywiozlam. tak po 5 dobie zaczynaja sie jazdy. a ty masz zamiar karmic cycem? w szpitalu musisz zwracac uwage czy maly zrobil siku i smolke a siku zrobil np dopiero w drugiej dobie wiec nie ma co tyle taszczyc do szpitala. nie madra przy sadzeniu ziemia nie ma wielkiego znaczenia. jakjest dobrej jakosci to moze byc z ogrodu alle chyba lepsza ta do kwiatkow. no i wysiewasz do ziemi byle nie za gesto i nie za gleboko. tak cm w ziemie bo jak zrobisz glebiej to co wypuszcza na nast wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Cudownie, że dzisiaj piątek :) W końcu weekend. Moja koalcja wczoraj pyszna i udana :) Ale gorąco nie było ;) Tomek wrócił jakos tak 20:30 zjedliśmy, pogadaliśmy i ja zasnęłam :) Wstałam wzięłam prysznic i poszłam spać dalej. Ja to mogłabym o 20 już chodzić spać teraz. A miał być gorący sex ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×